Blizzard ogłasza imprezę Battle.net World Championship 2012

Blizzard ogłasza imprezę Battle.net World Championship 2012

Blizzard Entertainment ma przyjemność ogłosić jedno z największych globalnych wydarzeń e-sportowych - Battle.net World Championship 2012, w którym udział wezmą najlepsi zawodowi gracze z całego świata. Impreza odbędzie się w Azji pod koniec roku 2012. Podczas Battle.net World Championship zostaną rozegrane tegoroczne turnieje o mistrzostwo świata w StarCraft II i World of Warcraft Arena. Do wzięcia udziału w tym wydarzeniu zostaną zaproszeni fani Blizzarda i e-Sportu z całego świata, którzy na własne oczy zobaczą pojedynki o sławę i pieniądze między najlepszymi zawodowymi graczami na Ziemi.

Z ogromną przyjemnością zapraszamy na prawdziwie globalną odsłonę e-Sportu w wykonaniu Blizzarda. Pracujemy również intensywnie, aby możliwie jak najszybciej oddać w ręce graczy Diablo III, Mists of Pandaria i Heart of the Swarm. Z powodu napiętego do granic wytrzymałości kalendarza postanowiliśmy zorganizować kolejny BlizzCon dopiero w roku 2013.

Więcej informacji o imprezie Battle.net World Championship 2012 i BlizzConie 2013, w tym dokładne terminy i miejsca, podamy w najbliższych miesiącach.

Zgłoś wpis # zamieszczony przez
Przyczyna
Podaj wyjaśnienie (maksymalnie 256 znaków)

Zgłoszono!

[Zamknij]

Komentarze (5)

Zaloguj się, by ocenić
MANIOMANIO#2758
D3BETA
MANIOMANIO
26.01.2012
daty nie podzadą ale będzie fajnie
Zaloguj się, by ocenić
Vanat #926
Vanat
25.01.2012
Bedzie czadowo ! Byle Diablo 3 wyszlo jak najszybciej!
Zaloguj się, by ocenić
Khorba #447
Khorba
25.01.2012
supur moze wkoncu podadza date premiery d3!
Zaloguj się, by ocenić
HopeYouDC #397
HopeYouDC
25.01.2012
Pewnie jak subskrypcje w wowie poleciały to i imprezy nie ma za co zrobić. Czekają aż powychodzą dodatki do gier i diablo3, zgarną kasę za to i kilka zer z utargu wepchną w blizzcon.
Zaloguj się, by ocenić
Onlyhuman #390
Onlyhuman
25.01.2012
hmm, nie bedzie Blizzcona w tym roku. Blizzard chce wydac D3 jak najszybciej. Z WoWa ludzie uciekają i ten dodatek też już jest na wyczerpaniu. Gry wydaje się po wakacjach albo przed świetami żeby zgarnac jak najwiecej kasy. Logicznie Starcraft potrzebuje najmniej uwagi i ma sie najlepiej co sugerowałoby, że HotS wyjdzie dopiero w następnym roku. Z Diablo i tak bedzie co robic, także nie ma co narzekać.