Diablo® III

Türk Diablocular

Merhabalar,

Su an act 1 Inferno farmlamakta olan bir monkum,

Statlar:
11k+dps
38k hp

Hedef Turk`lerden olusan elit ve saglam bir takim olusturmak. Kendim Semi dps support oynamaktayim.

1 DH
1 Wizard veya WD
1 Barbar,
Aramaktayim kendinize güveniyor Skype'ınız ve düzgün calisan mikrafonunuz varsa Infernoyu bitirmek ve daha sonra farmlamak icin irtibata gecin
Oyun ici: Bawss#2179

Dostum selam, oyun içinde request yolladım. WD ile şu an seri inferno butcher farmlıyorum. Act 2'ye bir bakayım dedim, zorluk seviyesi aşırı artıyor 2 ye geçince. O yüzden sağlam, uzun süreli bir farm lazım statları yukarı çekmek için. Ben de bu zorluk artışından dolayı şu an itibariyle arayışa geçmiş durumdayım ve co op için arkadaş arıyorum. Infernoda olan diğer arkadaşlar varsa onlarla da görüşelim, 3-4 kişilik bir grup da oluşturabiliriz duruma göre.
Reply Quote
Nefertiti#2562
54 Lvl Monk . Hell deyim .. +25 yaş lutfen
Reply Quote
Merhabalar,

Su an act 1 Inferno farmlamakta olan bir monkum,

Statlar:
11k+dps
38k hp

Hedef Turk`lerden olusan elit ve saglam bir takim olusturmak. Kendim Semi dps support oynamaktayim.

1 DH
1 Wizard veya WD
1 Barbar,
Aramaktayim kendinize güveniyor Skype'ınız ve düzgün calisan mikrafonunuz varsa Infernoyu bitirmek ve daha sonra farmlamak icin irtibata gecin
Oyun ici: Bawss#2179

Dostum selam, oyun içinde request yolladım. WD ile şu an seri inferno butcher farmlıyorum. Act 2'ye bir bakayım dedim, zorluk seviyesi aşırı artıyor 2 ye geçince. O yüzden sağlam, uzun süreli bir farm lazım statları yukarı çekmek için. Ben de bu zorluk artışından dolayı şu an itibariyle arayışa geçmiş durumdayım ve co op için arkadaş arıyorum. Infernoda olan diğer arkadaşlar varsa onlarla da görüşelim, 3-4 kişilik bir grup da oluşturabiliriz duruma göre.

Aynne act 2 ya basliyayaim dedim de,zorluk seviyesi inanilmaz artitor bugun sirf act2 oynadim,elite namina bir sey kesemedik :D,Evet act 1 da iyice farmlamak lazim,birlikte hizli bir sekilde yapabiliriz bunu.Wizardim bu arada

DMg; 30k
Hp:26k

RasimN#2921
Reply Quote
cskn#2308

lvl53 wiz.
hell başlarındayım, bu saatten sonra coop oynamadan ilerlemek imkansız sanırım.
Reply Quote
Miorled#2852
selam arkadaşlar oynamak isteğen olur sa beraber oynamak isterim
Reply Quote
İnfernoya geçmiş bulunmaktayım coop yapmadan ilerlemek cok buyuk zanaat diye dusunuyorum. Lakın suan patchtn dolayı oyunda cok buyuk bir sıkıntı var ayrıca monk arkdsalara bir tavsiyem var nacizane silahınızda empty soket varsa critik veya dmage için gem takmayın tek el first weapon varsa amet. gem takın hp versin. +300hp ile her vurusta geri can alırsınız. Ayrıca bugun bir video seyrettim solo tek basına infernoda takıan bir monk video su silahları bu sekildeydi.
Son bir şey daha ticaretten anlayan insanlarız bizler auction hause den unig item kovalayın 400k altın ile ihaleye girin ve alıp satın. Sanırım daha iyi para kasma yontemi bulamadım suan için .
Reply Quote
lvl 60 acemi bir witch doc
Edited by babakalender#2215 on 04/07/2012 09:39 BST
Reply Quote
Tekrar Merhabalar Herkese,

Cok fazla arkadas teklifi geliyor commente statlarinizi yazarsaniz sevinirim Monkluktan Demon huntera Reroll attim su an 90k civari dpsim var Saglam Barbarian Tankimiz var. Act I Butcher tek atip geciyoruz Belial de indi Act III Basliyoruz bunun yaninda farm runlarimizda var su an icin

1 Wizard
1 WD veya DH ariyoruz

Tesekkurler,

Commentlere Stat ve Classinizi yazmayi unutmayin
Reply Quote
Farm yapan arkadaşlar benide ekliyebilirsiniz. Ayrıca TS mizede gelebilirsiniz. Yaş ortalaması 22+ dır TSde :)

IP: 46.45.181.57
Şifre : 123

Battletag: CxTiwaly#2842
Reply Quote
oo ben de gidip topic actim ya burda haziri varmis :)

selam beyler
Reply Quote
herkese slmlar

Inferno I de farmlayan yada farmlamak isteyen arklar,

şu lanet act II ye geçince de azda olsa gövde gösterisi yapalım diyenler -> Betelgeuse#2504 :)

wiz- 13k dps
29k hp
Reply Quote
Inferno I de farm yapıyoruz... pt'de,
1x DH with 32k
1x Wiz with 14k dps vardır

ve 1x saglam tank'a (barbara) ihtiyac wardır
ilgilenenlere duyurulur

Betelgeuse#2504 wiz

Lethevian#2693 DH

ekleyebilirsiniz
Reply Quote
A1 de ben de farma devam ediyorum. Monk, Yaş 31. Skype kullanmam pek konuşmam. İsteyen eklesin. Akşam 22:30 ve 00:30 arası oynarım hafta içi. Hafta sonu vakit buldukça. Aynı saatlerde oynayan arkadaşlar varsa tanışmak isterim. Burada gördüğüm herkesi ekleyeceğim akşama.

eehbee#2930
Reply Quote
Bu arada Türkçe alt forum talebi için bir başlık açtım. Lütfen destek verin.

http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/4848675077#1
Reply Quote
OZANTSKSN#2902 lvl 60 wiz, yaklaşık 35k dps
Edited by OZANTSKSN#2902 on 18/07/2012 20:58 BST
Reply Quote
lwl 53 monk ve cok yawaş ilerliyorum, yaş 22
AttackHaN#2885 Eklerseniz sevinirim
Reply Quote
lvl 60 DH var 81k DPS 14k-17k HP battletag : NeroviN#2447 ekleyin takılalım inferno act'ye geçtim başlamadım inferno butcher run yapıyorum bu aralar ve daha uzun bir süre yapıcam sanırım :D
Reply Quote
Selamlar;

Tüm content'i bitirdim. Wizard tank oynuyorum. %40 crit chance %300 dmg ve 900 all res var şimdilik 32k "c" screen damage'im var. Eklemek isteyenler olursa run yaparız. Clasher#2264
Reply Quote
Herkese iyi Oyunlar,

Dün wizard'ımı 60 yaptım. Artık item yapma zamanı geldi tabi buda güzel bir grupla mümkün oluyor.

Bu sebeple pro oyuncularla aynnı çatı altında oynamak için aşağıdaki bilgilerim doğrultusunda benimle oynamak isteyen arkadaşları bekliyorum.

İsim : Caner
Char : Wizard
Level : 60
Dps :8987
Armor : 3764
Health : 50k
Microfon : Var
Resistance : 350 -400

Genelde h.içi akşam 6-10
H.sonu daha fazla

Canner#2698
Reply Quote
Selam millet !

Wizard level 60
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Suanda infernodayim benimle infernoyu dagitmak isteyen arkadaslar eklesin : miinireey#2788 ;)
Reply Quote

Please report any Code of Conduct violations, including:

Threats of violence. We take these seriously and will alert the proper authorities.

Posts containing personal information about other players. This includes physical addresses, e-mail addresses, phone numbers, and inappropriate photos and/or videos.

Harassing or discriminatory language. This will not be tolerated.

Forums Code of Conduct

Report Post # written by

Reason
Explain (256 characters max)
Submit Cancel

Reported!

[Close]