Diablo® III

Problem z instalacja

(Zablokowany)

85 Night Elf Death Knight
945
Witam, mam problem. Sciagnalem sobie d3 wersje online za wow subskrybcje. Po sciagnieciu d3 przez launcher nie wlancza mi sie instalator gry. Gdy recznie uruchamiam plik " Diablo III setup" Wlacza mi sie aktualizacja plikow, po czym okno znika i nic sie nie dzieje.

uruchamiam instalator w win7 jako administrator.

Prosze o pomoc.

Radek.
Poczekaj aż program zakończy sprawdzanie poprawności ściągniętych plików, z tego co pamiętam u mnie trwało to około 10-15 minut gdy nic się nie działo - ale to tylko tak wyglądało bo w procesach z tego co pamiętam był jakiś proces od diablo launchera i coś tam robił.
85 Night Elf Death Knight
945
Mhm dopiero po wlaczeniu w windows7 trybu zgodnosci z winxp sp 2 cokolwiek mi zaskoczylo. Da sie cos z Tym zrobic na pszyszlosc? czy bedzie tak caly czas?
85 Tauren Priest
4140
Aktualnie jest wiele błędów przy których trzeba improwizować. Najwięcej trudności mają póki co użytkownicy win7.
Czekamy na fixy, to jedyne rozwiązanie na chwilę obecną.
27.04.2012 10:47Wpis zamieszczony przez: Keica
Najwięcej trudności mają póki co użytkownicy win7.

Problemy się zdążają ale win7 nie jest regułą (mam win7 i nie miałem żadnych problemów ani z betą ani z klientami cyfrowymi).
Obstawiałbym antywirusy, problemy z konfiguracją, siecią lub rejestr uszkodziły jakieś trojany.
Edytowany przez: xcom#2769, dnia 27.04.2012 11:35 CEST
92 Gnome Mage
8715
spróbuj jeszcze raz pobrać klienta,bo ja także miałem problemy na win7 a po pobraniu klienta po 24 zaczęło instalować bez problemu
U mnie problem rozwiązała zgodność z XP sp3 + admin. Gra się właśnie instaluje....ściągnąć się nie zdążyła (choć normalnie w 2-3h powinno się ściągnąć)
Panowie mam problem z zainstalowaniem gry. Po uruchomieniu setup zawiesza mi się instalacja przy aktualizacji plików w połowie. Podobne problemy miałem na becie , i jednak nie naprawili tego ... Jakieś pomysły ? Próbowałem do tej pory usuwać foldery z C:Program Data/ Blizzard Entertainment/ Battle.net i nadal nic. Jak macie jakieś pomysły piszcie :) będę wdzięczny
Ok udało mi się znaleźć rozwiązanie tego berła :D Jeżeli miałby ktoś podobny problem należy wejść w C: ProgramData/ Battle.net i usunąć całą zawartość czyli dla pewności powiem foldery ( Setup,Client i Agent) następnie ponownie uruchomić instalator. Wcześniej sprawdźcie czy wyłączony jest proces Agent.exe w Menadżerze zadań. Pozdro
Podczas istalacji pojawia się problem z plikiem "Installer Tome 2.MPQE, ponieważ wystąpił następujący błąd: 108". Ktoś miał podobny problem?
Witam,

Cały czas mam problem z instalacją. Pojawia się komunikat błąd BLZPTS00007.
Robiłem to co napisał Rogaty i nic. Mam Viste. 1/3 aktualizacji się instaluje i po ok 1 min pojawia się ten błąd. Masakra. Zna ktoś może rozwiązanie? Plis help
Witam,

Mam problem z instalka. Instalacja zatrzymuje się przy 0% na długi czas i w ogóle nie drgnie dalej. Co jakiś czas wyskakuje komunikat o minimalnych wymaganiach, ale wydaje mi się, że je spełniam.... Mam lapka z i5 430 2.26GHz, 4 gb ramm, radeona 5650 1gb i win7(64)....

może podpowiecie o co chodzi ....
Edytowany przez: kiluminati#2897, dnia 15.05.2012 11:42 CEST
niestety mam taki sam problem jak kolega powyżej . Proszę o szybką odp ;)
Witam.
Mam następujący problem. Po ściągnięciu i sprawdzeniu aktualizacji, pojawia się okno z przyciskiem instaluj. Niestety po wciśnięciu wyskakuje błąd - "Błąd wewnętrzny, spróbuj ponownie lub skontaktuj się z ...." Mieliście coś takiego? To samo miałem na becie :/
Witam wszystkich

Mam taki problem :

Włożyłem płytkę , zacząłem instalację ... i Bum zatrzymało się na 0% i nie ma żadnej progresji od 2h ;<. Uruchamiałem jako administrator, zmieniałem zgodność , usuwałem folder Battlenet, wyłączałem agenta - nic nie działa. Firewalle wyłączałem... zresztą antyvirusy też , programów w tle (procesów) mam koło 10 - i to tylko ważnych, systemowych.

Windows 7 , komputer spełnia wszystkie minimalne wymagania sprzętowe. Jak ktoś miał podobny problem i znalazł jego rozwiązanie ,to proszę o odpowiedź :)
Mam ten sam problem co kolega wyżej ;/,instalacja w ogóle nie idzie,cały czas jest 0%....
Mi z kolei w trakcie instalacji zatrzymuje się cały proces na 77% i nie idzie do przodu. Jest napisane, że pobiera tego patcha 85mb ale zatrzymuje się na 78,5mb i dalej już nie pobiera. nie wiem o co chodzi... Czekałem trochę i nic dalej mi nie szło.
Mam problem
Podczas instalacji z płyty na 38% wywala mi cały system (blue screen)
HELLP
Zaobserwowałem ,mimo tego że Instalator pokazuje - 0 %, to gra jest instalowana i rozmiar folderu docelowego zwiększa sie do 7,64GB, tworzy się na pulpicie ikona, ale wszystko z rozszerzeniem, .temp - nie mam pojęcia co z tym zrobić .
Dla osób, które mają problem z "Aktualizacją Plików" spróbujcie kliknąć PPM i "Rozwiąż problem ze zgodnością" i wybrać metodę "Wypróbuj zalecane ustawienia" po tym jak system wybierze nam ustawienia spróbować uruchomić grę. Mi to pomogło.
Edytowany przez: Markowski#2352, dnia 15.05.2012 13:16 CEST
Ten wątek został zamknięty.

Prosimy o zgłaszanie wszelkich naruszeń Kodeksu zachowania, jak np.:

Groźby użycia przemocy. Bierzemy je na poważnie i powiadomimy odpowiednie władze.

Wpisy zawierające dane osobowe innych graczy, jak rzeczywiste adresy, adres e-mail, numery telefonów oraz nieodpowiednie zdjęcia i/lub filmy.

Nękanie lub obraźliwy język. Nie będziemy tego tolerować.

Zasady zachowania na forach

Zgłoś wpis # zamieszczony przez

Przyczyna
Podaj wyjaśnienie (maksymalnie 256 znaków)
Prześlij Anuluj

Zgłoszono!

[Zamknij]