Diablo® III

czarny grzyb

Wpisy: 66
a wiec znalazłem takiego grzyba jest zablokowany jako przedmiot do misji ale nikt go nie chce ktoś wie gdzie go użyć?
Odpowiedz Cytat
przyłączam się do pytania przedmówcy, ktoś może dostał w związku z tym grzybem jakieś zadanie?
Odpowiedz Cytat
Czarny grzyb jest potrzebny do craftingu. Np żeby wykuć pasterski kostur.
Odpowiedz Cytat
thx
Odpowiedz Cytat
Wpisy: 66
A gdzie dokładnie mozna znaleźć tego grzyba? Osobiście odnalazłem tylko kość Leorika i talizman Wirta (ten to sam się rzuca w oczy), a ten pasterski konstur jest ewidentnie kluczem do sekretnego levelu. Piszcie gdzie odnaleźć pozostałe składniki jak je znajdziecie.
Odpowiedz Cytat
Wpisy: 95
w II akcie do kupienia jest papierek za 100.00 złota. Może to ma coś też do rzeczy.
Odpowiedz Cytat
http://www.youtube.com/watch?v=-BgOeK72jSs&feature=related
Odpowiedz Cytat
Ja znalazlem grzyba w katedrze na ktoryms levelu w komnacie sobie rosl:)
Odpowiedz Cytat
23.05.2012 18:07Wpis zamieszczony przez: Belfegor
Ja znalazlem grzyba w katedrze na ktoryms levelu w komnacie sobie rosl:)

tez go tam znalazłem
Odpowiedz Cytat
ja podobnie,trudno nie zauwazyc tych grzybow bo spora ich "kepa" jest w ktorejs z sal
Odpowiedz Cytat
Grzyby pojawiają się przy konkretnym układzie pomieszczeń. Najłatwiej jest wyjść z warpa przy przejściu Leoryka i wejść na 1 lvl katedry (czyli de'facto się cofnąć).
Grzyby powinny być od razu przy zejściu do przejścia Leoryka w sali na północ (czyli u góry). Jeśli ich tam nie ma - to zakładamy grę na nowo.
Odpowiedz Cytat
Grzyby faktycznie znajdują się w jednej z komnat, ale ułożenie za wiele do rzeczy nie ma. Widziałem parę filmików jak komuś wypadały w różnych ustawieniach.
Najlepiej z Tristram użyć teleportu do Ogrodów Katedralnych, wejść do przejścia Leoryka, do Katedry poziom 1 (schodami na górę).
Odpowiedz Cytat
Po co w ogóle takie spam odpowiedzi?
Itemy takie jak dzwonek wirta, czarny grzyb, płynna tęcza, jakiśtam amulet itp to elementy potrzebne do stworzenia laski którą otwieramy krowi poziom (tu: poziom kucyków). Pełno na necie dokładnych informacji gdzie który składnik znaleźć
Odpowiedz Cytat
dotarlem do tego pokoju i nie ma tego grzyba. Gre juz przeszedlem na normalu.
Odpowiedz Cytat
do czego jest ten grzyb i jak z niego skorzystac ?
bo mam je i nie wiem co z nimi robic...
Odpowiedz Cytat
Wpisy: 1 686
poszukaj tematu z laska do sekretnego poziomu, jest tego pełno
Odpowiedz Cytat
A ktoś z was odkrył drobiowy poziom mi się to udało jest w 2 akcie.
Wszędzie latają kurczaki a na końcu trzeba zabić taką świnię która daje niezłe itemy. Serio !!!
Odpowiedz Cytat
Też to mam, 1 z 10 lokacji z achiva "Koło bez fortuny"
Odpowiedz Cytat
Czy mozna sprzedac tego grzyba i za ile??
Odpowiedz Cytat
Grzyb jak i reszta itemów potrzebnych do secret pony lvl jet non tradable czy nie na sprzedaż, są przypisane do konta.
Odpowiedz Cytat

Prosimy o zgłaszanie wszelkich naruszeń Kodeksu zachowania, jak np.:

Groźby użycia przemocy. Bierzemy je na poważnie i powiadomimy odpowiednie władze.

Wpisy zawierające dane osobowe innych graczy, jak rzeczywiste adresy, adres e-mail, numery telefonów oraz nieodpowiednie zdjęcia i/lub filmy.

Nękanie lub obraźliwy język. Nie będziemy tego tolerować.

Zasady zachowania na forach

Zgłoś wpis # zamieszczony przez

Przyczyna
Podaj wyjaśnienie (maksymalnie 256 znaków)
Prześlij Anuluj

Zgłoszono!

[Zamknij]