Diablo® III

Błąd 3003

podczas logowania wyskakuje mi ten błąd. Co jakis czas(bardzo rzadko) zamiast tego komunikatu wyskakuje ze łączenie z battle net zostalo przerwane. Kupilem wersje pudełkową. Jakies pomysly?
Odpowiedz Cytat
mam ten sam problem od rana stracilem cierpliwosc oddaje gre niech sie w dupe pocaluja
Odpowiedz Cytat
U mnie to samo...
Odpowiedz Cytat
U mnie również występuje ten błąd.
Odpowiedz Cytat
trzeba zmienić serwer
Odpowiedz Cytat
ja wyłaczyłem firewalla i zaskoczyło...ale za to wyskoczył błąd 33 :)
Odpowiedz Cytat
1 Undead Rogue
0
chodzi czy o zmiane na azje albo ameryke? Bo jak tak to tez nie działa...

Nie mam firewalla tylko router a tam zrobilem przekierowanie portów i zawsze mam ten błąd:-/
Dla testu zainstalowalem wowa i działa wiec nie wiem gdzie jest problem
Edytowany przez: Puchałke#2826, dnia 16.05.2012 04:54 CEST
Odpowiedz Cytat
maintainace < czyli nie ma serwerow na ktorych mozna by grac :P
Odpowiedz Cytat
Masakra! :) dzis rozmawialismy w "fabryce" czy beda mieli wystarczajaca ilosc serwerow...jednak nie mieli:)
Odpowiedz Cytat
ja gralem kolo 10 godzin mialem lvl 17 i poszlo sie walic nie mam postaci i musze od nowa zaczynac ( tak jak bym sobie save skasowal) dla mnie ta gra powoli kibel oddam ja i chce kase
Odpowiedz Cytat
Ten błąd polega na tym, iż servery są aktualnie wyłączone, bo Blizzard chce jakoś ogarnąć sprawę z obciążeniami.
Odpowiedz Cytat
tojak mam zagrac single ?
Odpowiedz Cytat
ciakawi mnie jak ktos internetu nie bedzie mial to jak zagra ?!
Odpowiedz Cytat
1 Undead Warlock
0
To samo u mnie. Gram na singlu i kupa. Od godziny nie mogę się połączyć.
Odpowiedz Cytat
A śmieszne jest to że ja z domu mam błąd 3003 a jak kolega sie loguje na moje dane od siebie to przechodzi etap łączenia z serwerem i na autoryzacji ma błąd 75.... Czy to znaczy, że z różnej lokalizacji gra łączy sie przez różne serwery?
Odpowiedz Cytat
Ci, którzy mają błąd 3003, to oznacza, iż serwer amerykański na, którym grają (bo ten jest aktualnie wyłączony) jest niedostępny, więc musicie wejść w opcje i tam znajdziecie zmianę serwera - Ja tak zrobiłem i sobie gram ;)
Odpowiedz Cytat
U mnie w opcjach jest serwer Europejski a region na battle net mam Polska a i tak nie działa... Czuje ze to jakis problem u mnie ale nie wiem co to moze byc... Dla testu zainstalowałem WOWa zeby sprawdzic i tam sie zalogowałem bez problemu
Odpowiedz Cytat
i nadal blad 3003 mimo zmiany regionu nic sie nie zmienilo fuszera na masakre
Odpowiedz Cytat
Poprawiło sie coś u was ? Bo u mnie najpierw było 3003, postanowiłem przeinstalowac Diablo ale teraz jak chce instalować to wyskakuje błąd po uruchomieniu instalatora że nie może sie połączyć do Battle.netu . Dodatkowo nie moge sie też zalogować w Starcrafcie. No co sie dzieje, rece opadają, czy ktoś z blizzarda może pomoc ?
Odpowiedz Cytat
i jak tam z bledami w diaboloo u mnie wciaz ten sam blad 3003 przeinstalowalem gre wylaczylem antyvirusy i inne pierdoly i nadal to samo trace nadzieje ze kiedys jeszcze sobie pogram :((( dziwi mnie tylko jedno ze starcraft chodzi bez zastrzezen
Odpowiedz Cytat

Prosimy o zgłaszanie wszelkich naruszeń Kodeksu zachowania, jak np.:

Groźby użycia przemocy. Bierzemy je na poważnie i powiadomimy odpowiednie władze.

Wpisy zawierające dane osobowe innych graczy, jak rzeczywiste adresy, adres e-mail, numery telefonów oraz nieodpowiednie zdjęcia i/lub filmy.

Nękanie lub obraźliwy język. Nie będziemy tego tolerować.

Zasady zachowania na forach

Zgłoś wpis # zamieszczony przez

Przyczyna
Podaj wyjaśnienie (maksymalnie 256 znaków)
Prześlij Anuluj

Zgłoszono!

[Zamknij]