Diablo® III

Czy da się zmienić poziom trudności?

Witam, gram Barbarzyńcą i osiągnąłem już 10 level. Akurat zabiłem Króla Szkieletów. Czy da się teraz jakoś włączyć wyższy poziom trudności i jak to zrobić? Czy musze zaczynać grę od początku??
Odpowiedz Cytat
Żeby otworzyć kolejny poziom trudności musisz przejść grę daną postacią na poziomie normalnym. Wtedy twój barbarzyńca będzie mógł grać na koszmarze i tak dalej przez piekło aż do inferna.

Pozdrawiam
Odpowiedz Cytat
A ten tryb Hardcore?? Wcześniej widniała jakaś informacja aby uruchomić grę na poziomie Hardcore trzeba osiągnąć 10 level??
Odpowiedz Cytat
w trybie hardcore mozesz zginac tylko raz - to jest glowna roznica, nie bedziesz mial tutaj pozadanego skoku w poziomie trudnosci.
skoro gra jest dla Ciebie zbyt latwa, to przejdz ja szybko bez specjalnego expienia/zwiedzania i ciesz sie nie dluzej od koszmaru
Odpowiedz Cytat
ok dzięki za info :), ogólnie gra nie jest łatwa nawet na normalu, jak wyskoczy jakiś silniejszy przeciwnik w grupie to potrafi mi dolożyć
Edytowany przez: oktawian#2293, dnia 16.05.2012 15:35 CEST
Odpowiedz Cytat
Witam

Skończyłem grę na poziomie Koszmar i czekając na kolejny poziom Piekło to zamiast tego poziomu, znowu mam poziom Koszmar! Czy to jakiś błąd? czy musze ręcznie zmienić poziom trudności na wyższy? Bo średnio mam ochotę ponownie przechodzić grę na poziomie Koszmar....

Za odpowiedz dziękuję!
Odpowiedz Cytat
Dru, czasami gra nie przeskakuje z automatu na wyższy poziom. Trzeba to zrobić ręcznie w okienku "Zmień quest" czy jak to się po polsku nazywa. Otwierasz to okienko i przełączasz w zakładce (prawy dolny róg okienka) poziom trudności na "Hell" i po sprawie.
Odpowiedz Cytat
Drodzy gracze...
Aby przejść na wyższy poziom trudności, z poziomu Normalnego na Koszmarny na przykład, musimy zgładzić Diablo. Dopiero wtedy będą nas czekać nowe wyzwania.
Czy aby na pewno?
Wraz z łatką 1.0.5 twórcy Diablo3 wprowadzili system Siły Potworów. Aby go uaktywnić musimy w Ustawieniach>Rozgrywka zaznaczyć Pozwól na zmianę siły potworów.
Dzięki temu na każdy poziom trudności przypada nam dodatkowe 10 ustawień siły potworów.
Polega to na tym, że wszystkie demony zyskują więcej życia, zadają więcej obrażeń. Ale również nas czeka nagroda za pokonanie silniejszych potworów. Nagroda jest w postaci zwiększonej ilości otrzymywanego doświadczenia, zyskujemy również większą szansę na znalezienie magicznych przedmiotów jak i złota wypada więcej.
Tak więc na poziomie normalnym można ustawić siłę potworów 10 i jakby nie patrzeć mamy wyższy poziom trudności.
Po więcej informacji zapraszam tutaj:
http://eu.battle.net/d3/pl/blog/10060056/
Pozdrawiam
Odpowiedz Cytat
Jak rozumiem to poziom trudności ten następny po ukończeniu jest dostępny tylko dla klasy postaci która ukończyła grę ? Czy dla każdej ?
Np: Barbarzyńca (koniec gry) / poziomy trudności dodatkowe to KOSZMAR (potem) PIEKŁO i INFERNO i to tylko dla barbarzyńcy jak ukończę ?
Odpowiedz Cytat
Witam

Skończyłem grę na poziomie Koszmar i czekając na kolejny poziom Piekło to zamiast tego poziomu, znowu mam poziom Koszmar! Czy to jakiś błąd? czy musze ręcznie zmienić poziom trudności na wyższy? Bo średnio mam ochotę ponownie przechodzić grę na poziomie Koszmar....

Za odpowiedz dziękuję!

Dodam jedynie do tego co zostało napisane, że nie wystarczy zabić Diablo aby przejść na wyższy poziom trudności. Postać musi spełniać wymagania zdobytego poziomu.

aby dostać się z poziomu normal na koszmar trzeba mieć 25 lv postaci.
aby dostać się z poziomu koszmar na piekło trzeba mieć 50 lv postaci
aby dostać się z poziomu piekło na inferno trzeba mieć 60 lv postaci.

To tak w ramach uzupełnienia tego, co zostało już napisane. Obojętnie czy się przyda czy nie.

I jedynie postać którą spełniasz warunki (zabicie Diablo na danym poziomie i odpowiedni level postaci) będą miały dostęp na wyższy poziom trudności. Czyli tak, jeśli np. Barbarzyńcą wbiłeś 25 lv i pokonałeś Diablo, to masz dostęp do koszmaru. Inna postać będzie musiała powtórzyć tą czynność.
Edytowany przez: Kesah#2437, dnia 07.06.2013 12:03 CEST
Odpowiedz Cytat
Jak rozumiem to poziom trudności ten następny po ukończeniu jest dostępny tylko dla klasy postaci która ukończyła grę ? Czy dla każdej ?
Np: Barbarzyńca (koniec gry) / poziomy trudności dodatkowe to KOSZMAR (potem) PIEKŁO i INFERNO i to tylko dla barbarzyńcy jak ukończę ?

Tylko dla tej postaci. Każda nowa postać musi przejść daną drogę do następnych poziomów trudności...
Odpowiedz Cytat

Prosimy o zgłaszanie wszelkich naruszeń Kodeksu zachowania, jak np.:

Groźby użycia przemocy. Bierzemy je na poważnie i powiadomimy odpowiednie władze.

Wpisy zawierające dane osobowe innych graczy, jak rzeczywiste adresy, adres e-mail, numery telefonów oraz nieodpowiednie zdjęcia i/lub filmy.

Nękanie lub obraźliwy język. Nie będziemy tego tolerować.

Zasady zachowania na forach

Zgłoś wpis # zamieszczony przez

Przyczyna
Podaj wyjaśnienie (maksymalnie 256 znaków)
Prześlij Anuluj

Zgłoszono!

[Zamknij]