Diablo® III

QtGui4.dll

(Zablokowany)

Witam, mam problem gdy chce odpalic lunchera wyskakuje ze brakuje ma tego pliku. Wkleiłem go do system32 lecz problem jest nie rozwiązany.... Odpalam lunchera z płyty jak i ściągnietego. Pomocy ! :P
daj se spokoj, nawet jak uruchomisz gre to sie niezalogujesz bo serwery padly... pogodzi sie z tym ze wydales kase w bloto
ale nie daje mi spokoju ze gra mi nie działa :P wczesniej mi działało wszystko tylko lapka dziewczyna zamkneła i sie jakieśbłedy odpaliły. Właczyłem i nie było na pulpicie ikonki do odpalnie. skasowalem z dysku diablo chcialem na nowo zainstalowac i dupa
nawet nie wiem za co ten plik jest odpowiedzialny... pościagałem ich z 3 rózne o róznej pojemności i nie wiem nawet który jest dobry ;/
18 Gnome Mage
0
Takimi rzeczami powinien się zajmować support (którego, oczywiście na płycie nie ma bo po co), a nie ty.
Należy złożyc na nich skarge albo do firmy z, której kupawałeś gre.
A problem jest w tym, że pliki dll nie są zarejestrowane a to nie jest łatwa żecz ;)
Start>szukaj>uruchom
Polecenie:
Regsvr32 C:\Windows\System32\QtGui4.dll
Ale wątpie żeby się udało najlepiej zreinstalować windowsa na nowo bo pliki dll to pliki systemowe.
P.S.
Mam ten sam problem
Edytowany przez: Diablo3#2245, dnia 04.06.2012 11:21 CEST
Ten plik to jedna z bibliotek frameworka graficznego o nazwie QT. Wiele aplikacji ma GUI budowane na bazie QT (szczególnie, że jest darmowy).

Postaraj się tego pliku nie wrzucać do System32 tylko do katalogu gdzie jest binarka lunchera.
18 Gnome Mage
0
To zainstalowanie wersji fameworka jeszcze raz mogło by pomóc?
Ja mam problem z plikami QtWebKit4.dll; QtCore4.dll i QtGui4.dll
Może blizard puści paczki naprawcze do bibliotek dll albo coś w tym stylu
A dziś włożyłem inne pliki i wyskoczyło "Nie znaleziono punktu wejścia procedury
_ZN14QObjectPrivate32removePendingChildInsertedEventsEP7QObject
w bibliotece QtCore4.dll"
Co to znaczy??? I czego te pliki się nie rejestrują przez uruchom??? Czego system nie chcę ich przyjąć???
Czego gdy wpisuje w "Uruchom"
regsvr32 Qt...4.dll to wyskakuje :
"Moduł Qt...4.dll został załadowany, ale nie odnaleziono punktu wejścia DLLRegistarServer.

Upewnij się, że plik Qt...4 jest prawidłowym plikim DLL lub OCX, a następnie sprubuj ponownie."
Albo
"Nie można załadować modułu "Qt???4.dll"

Upewnij sie, że plik bilarny jest przechowywany w określonej ściażce, lub zdebuguj go, aby sprawdzić, czy występują problemy z plikiem bilarnym lub zależnymi plikami DLL

Nie można odnależć określonej procedury."
A powinno być:
"Funkcja DLLRegisterServer w %%%.dll powiodła się."

Dlaczego system ich nie chce przyjąć?
Jest jakiś mądry na to?
Edytowany przez: Diablo3#2245, dnia 04.06.2012 12:18 CEST
18 Gnome Mage
0
http://eu.battle.net/d3/pl/forum/topic/4551575242?page=1#5
Ja myślałem że to problem w plikach dll, mi pomogło problem rozwiązany.
Tylko jedna rzecz mnie interesuje. CZEGO TE TEMATY SA O TAKIEJ SAMEJ NAZWIE???
Edytowany przez: Diablo3#2245, dnia 05.06.2012 10:48 CEST
Community
http://eu.battle.net/d3/pl/forum/topic/4551575242

Temat zamykam bo to duplikat.
Ten wątek został zamknięty.

Prosimy o zgłaszanie wszelkich naruszeń Kodeksu zachowania, jak np.:

Groźby użycia przemocy. Bierzemy je na poważnie i powiadomimy odpowiednie władze.

Wpisy zawierające dane osobowe innych graczy, jak rzeczywiste adresy, adres e-mail, numery telefonów oraz nieodpowiednie zdjęcia i/lub filmy.

Nękanie lub obraźliwy język. Nie będziemy tego tolerować.

Zasady zachowania na forach

Zgłoś wpis # zamieszczony przez

Przyczyna
Podaj wyjaśnienie (maksymalnie 256 znaków)
Prześlij Anuluj

Zgłoszono!

[Zamknij]