Diablo® III

wersja cyfrowa

Jeżeli zakupiłeś wersję cyfrową to gdzie zanajdziesz klucz do gry. Blizzard(Jeżeli tak się nie stało, powyżej znajdziesz Klucz/e Gry dla zakupionego produktu/ów,) Dokładnie gdzie?
Odpowiedz Cytat
To było napisane w mail który otrzymałem po zakupie gry.
Odpowiedz Cytat
Chciałem się zapytać jak kupujesz wersję cyfrową to gdzie jest podany klucz który otrzymujesz?
Odpowiedz Cytat
mam ten sam problem
Odpowiedz Cytat
ja tez i na dodatek po zabiciu krola szkieletow 1 akt 4 misja wywala mnie tzn kaze wykupic diablo a ja wybulilem 45 funa ;/
Odpowiedz Cytat
22.06.2012 22:44Wpis zamieszczony przez: zybek1986
ja tez i na dodatek po zabiciu krola szkieletow 1 akt 4 misja wywala mnie tzn kaze wykupic diablo a ja wybulilem 45 funa ;/

Kiedy kupiłeś grę ?
Odpowiedz Cytat
dnia: 21 czerwca 2012 3:20
Odpowiedz Cytat
Przeczytaj to: http://eu.battle.net/support/pl/blog/5284038
Odpowiedz Cytat
czyli to jest odpowiedz do odwolania czy poprostu czekac cierpliwie 72 godziny i jak zauwaze czy juz moge dalej grac bo po kazdy ukonczeniue zaczynam od nowa ;/
Odpowiedz Cytat
Czekaj cierpliwie 72 godziny a jak nadal nie będzie działać pisz do supportu.
Odpowiedz Cytat
ok no nic to podziekowal najwyzej popatrze inne postacie heh puki co barbazynca ;p pozdro dzieki
Odpowiedz Cytat
90 Human Hunter
3745
Wpisy: 26
Na moje to jakas lipa jest ta cyfrufka gre kupilem 21 czerwca o godzinie 3;21 w nocy i do teraz gra nie jest aktywna w 100 % przypadek ;/ nie wiem a ciagle zabijanie Koscianego Krola nudzi predzej czy puzniej moze ktos pomoc
Odpowiedz Cytat
caly czas lipa nadal mi nie dziala ;/
Odpowiedz Cytat

Prosimy o zgłaszanie wszelkich naruszeń Kodeksu zachowania, jak np.:

Groźby użycia przemocy. Bierzemy je na poważnie i powiadomimy odpowiednie władze.

Wpisy zawierające dane osobowe innych graczy, jak rzeczywiste adresy, adres e-mail, numery telefonów oraz nieodpowiednie zdjęcia i/lub filmy.

Nękanie lub obraźliwy język. Nie będziemy tego tolerować.

Zasady zachowania na forach

Zgłoś wpis # zamieszczony przez

Przyczyna
Podaj wyjaśnienie (maksymalnie 256 znaków)
Prześlij Anuluj

Zgłoszono!

[Zamknij]