Diablo® III

Achivementy - Lokalizacje do odwiedzenia

to teraz ja mam pytanie. nigdzie w 3 akcie nie mogę znaleźć kuźni demonów. przeszedłem cały akt i każdą lokacje parę razy i nie znalazłem tego. może ktoś pomóc?
Odpowiedz Cytat
Nie znalazłem na forum nic na temat: Zaginiony skarb Chana Dakaba.
Czy ktoś ma to osiągnięcie z II aktu?
Odpowiedz Cytat
Oaza,wielka lokalizacja z 2 dźwigniami i wejściem za wodospadem w takim jakby obniżeniu. Pojawia się naprzemiennie z uwolnieniem jeńców i kapliczką Rakaniszu
Odpowiedz Cytat
Nie moge znalesc

1 spustoszonego domu akt 1
2 wieza strarznicza akt 1

prosze o pomoc z gory dzieki
Odpowiedz Cytat
Mam małą zagwozdkę dotyczącą dziennika fuada.
Ubiłem już Fuada wielokrotnie - na normalu koszmarze i piekle ale ani razu nie wypadł mi z niego dziennik. Macie jakieś sugestie jak go zdobyć. Może wypada on na Infernie?

A drugie pytanko dotyczy Straszliwego Bohatera - czytałem że k!@#$ wypada na kąsających piaskach, ale przemierzyłem je wielkokrotnie wzdłuż i wszeż i nic! Może trzeba szukać tej knigi podczas wykonywania jakiegoś zadania, może wypada ona na jakimś konkretnym poziomie trudności? Proszę podpowiedzcie gdzie tego szukać.

Czy znalazł już ktoś raporty z pola walki?
Odpowiedz Cytat
@Kamil1982
Spustoszony dom jest na Polach Niedoli, w małym obszarze zwanym "ukryta chata". Obszar znajduje się zawsze w tym samym miejscu i idąc wzdłuż północnej granicy mapy na pewno na nie trafisz. No i musi pojawić się odpowiednia lokacja.
Wieża strażnicza również ma jedno miejsce, gdzie się pojawia - Północne Wyżyny. Idąc wzdłuż zachodniej krawędzi mapy na pewno na lokację trafisz, o ile tylko wygenerowała ją akurat mapa.

@Kaczura
Możliwe, że Dziennik Fuada wypadł ci na początku gdzieś po premierze gry, bugi wtedy były odnośnie przeczytanych, a nie zaliczonych ksiąg. Mi wypada normalnie na nowych postaciach, zawsze od razu po ubiciu Fuada. Poziom trudności nie ma tu nic do rzeczy. Sprawdź jakąś nową postacią.
Straszliwy bohater wypada na Kąsających Piaskach, z tego co pamiętam przy zwłokach człowieka były również zwłoki tej włochatej bestii, dookoła chyba ubita ziemia, jakiś płotek :P. W miejscu występowania księgi zawsze na taką scenerię trafiam, i zawsze to znajdywałem na KP za Posterunkiem Kasima.

Nie wiem, jak to jest z tymi Raportami.
Odpowiedz Cytat
Sladgar - wielkie dzieki!
Odpowiedz Cytat
AKT I
Odpowiedź od Wielkiego Inkwizytora Kultystów - Sale Agonii Poziom I
Odpowiedz Cytat
Gdzie znajde w akcie I:
- Jaskinia na wyżynach,
- Kryjówka upadłych,
- Opuszczona służbówka,
- Dom osobliwości.

Oraz z innego achievementu:
- Notatki Adeny,
- Pochwa na miecz Talika obrońcy,
- Dziennik królowej Asylli,
- Zapiski Uryka Widzącego I,
Edytowany przez: SowaBezOka#2264, dnia 08.07.2012 18:38 CEST
Odpowiedz Cytat
- Dziennik królowej Asylli
quest w więzieniu, gdy masz pomoc z szczatkami wiezniow (6), znajduje sie zaraz na poczatku w tej celi gdzie wychodzi duch (przy lozku)

- Pochwa na miecz Talika obrońcy
polnoce wyzyny, w ... wieży, gdy masz quest do zrobienia

hmm
dom osobliwosci, tam chyba znajduja się Notatki Adeny
Odpowiedz Cytat
a ja proponuję przeczytać ten temat
Odpowiedz Cytat
08.07.2012 20:44Wpis zamieszczony przez: Aqwet
a ja proponuję przeczytać ten temat

przyspamuje i popre, oraz poproszę o aktualizacje pierwszego posta, większość dzienników jest opisana, wystarczy poczytać

PS: Sorki nie o ten wątek mi chodziło tylko o ten: http://eu.battle.net/d3/pl/forum/topic/4310133690
Edytowany przez: TJWWOgon#2396, dnia 08.07.2012 21:00 CEST
Odpowiedz Cytat
Panowie mam taki problem. Brakuje mi do wykonania osiągnięcia tylko "opuszczonej piwnicy" lecz sęk w tym, że byłem w tych dwóch opuszczonych piwnicach gdzie w jednej jest Larra a w drugiej ten Czerw. Lecz za chiny nie chce mi zaliczyć tej lokacji. Nie wiem co się dzieje. Resztę lokacji mam zaliczone w 2 akcie. Lecz tylko ta piwnica nie chce się zaznaczyć. Miał ktoś taki problem? Jak ten bug ominąć?
Odpowiedz Cytat
Druga postać, jak nie zadziała to nie mam pojęcia.
Odpowiedz Cytat
Jak ktos ma ochote to zapraszam do team-u bo niemalze co dzien udaje mi sie go znalezc (Lykeion).
Odpowiedz Cytat
09.07.2012 15:21Wpis zamieszczony przez: GosuLaki
Panowie mam taki problem. Brakuje mi do wykonania osiągnięcia tylko "opuszczonej piwnicy" lecz sęk w tym, że byłem w tych dwóch opuszczonych piwnicach gdzie w jednej jest Larra a w drugiej ten Czerw. Lecz za chiny nie chce mi zaliczyć tej lokacji. Nie wiem co się dzieje. Resztę lokacji mam zaliczone w 2 akcie. Lecz tylko ta piwnica nie chce się zaznaczyć. Miał ktoś taki problem? Jak ten bug ominąć?

Bo byłeś w tej samej, tylko zmienił się jej wystrój. Możesz jeszcze trafić na maga. Z tego co ostatnio ktoś na to polował to druga jest na kąsających piaskach
Odpowiedz Cytat

Bo byłeś w tej samej, tylko zmienił się jej wystrój. Możesz jeszcze trafić na maga. Z tego co ostatnio ktoś na to polował to druga jest na kąsających piaskach

Dokładnie. Kąsające piaski, będzie taki podest na którym sobie stoją kultyści. Jak ich pozabijasz za nimi trzeba kliknąć na drzwiczki do piwnicy. W środku będzie parę biedaków i elitka z typu wybuchających po śmierci.
Odpowiedz Cytat
Witam,
nadal mam problem z znalezieniem miejscówki składzik w II akcie
nie znalazłem informacji o nim na forum :)
mam szukac gdzie w oazie?
Odpowiedz Cytat
Przestałem zwracać uwagę na nazwy piwnic łażąc po oazie w poszukiwaniu Bashioka, więc mogę się mylić. To będzie któraś z dwóch, jakie pojawiają się na lewej części mapy, na jej skraju. Jedna jest zaraz na początku (pierwsza 1/3 oazy) na takim jakby podwyższeniu, a druga gdzieś w trzeciej części oazy
Odpowiedz Cytat
85 Dwarf Paladin
10450

Gdzie znajde w akcie I:
- Jaskinia na wyżynach,
- Kryjówka upadłych,
- Opuszczona służbówka,
- Dom osobliwości.

Wszystkie lokalizacje w akcie 1 ->
http://www.diablowiki.com/Act_I_(Diablo_III)

Oraz z innego achievementu:
- Notatki Adeny,
- Pochwa na miecz Talika obrońcy,
- Dziennik królowej Asylli,
- Zapiski Uryka Widzącego I,

Wszystkie dzienniki ->
http://www.diablowiki.com/Journal
Odpowiedz Cytat

Prosimy o zgłaszanie wszelkich naruszeń Kodeksu zachowania, jak np.:

Groźby użycia przemocy. Bierzemy je na poważnie i powiadomimy odpowiednie władze.

Wpisy zawierające dane osobowe innych graczy, jak rzeczywiste adresy, adres e-mail, numery telefonów oraz nieodpowiednie zdjęcia i/lub filmy.

Nękanie lub obraźliwy język. Nie będziemy tego tolerować.

Zasady zachowania na forach

Zgłoś wpis # zamieszczony przez

Przyczyna
Podaj wyjaśnienie (maksymalnie 256 znaków)
Prześlij Anuluj

Zgłoszono!

[Zamknij]