Diablo® III

Błąd podczas logowania? Przeczytaj te informacje!

(Zablokowany)

Community Manager
Wpisy: 1 256
Błąd 37
Wiemy, że graczom podczas próby logowania do gry Diablo III często wyświetla się Błąd 37. Oznacza to, że dany serwer Diablo III jest pełen, co spowodowane jest zazwyczaj dużą liczbą prób logowania. Jeśli pojawi się ten błąd, odczekaj chwilę i spróbuj ponownie.

Błędy 3005 i 3006 (przekroczono czas oczekiwania)
Oprócz błędu 37, otrzymaliśmy zgłoszenia na temat błędu 3005 oraz błędu 3006. Jeśli podczas gry pojawi się komunikat o jednym z tych błędów, odczekaj chwilę i spróbuj ponownie.

Błąd 3006 (łowca demonów)
Jeśli grasz łowcą demonów, przekazanie tarczy templariuszowi przed jego najęciem i zabiciem Jondara może spowodować rozłączenie z Battle.net i wyświetlenie błędu 3006. Obecnie pracujemy nad jak najszybszym rozwiązaniem tego problemu za pomocą szybkiej poprawki.

  • Aktualizacja: Wczesnym rankiem 15 maja opublikowaliśmy szybką poprawkę, która powinna rozwiązać powyższy problem z rozłączaniem. Jeśli nadal masz problemy z przekazywaniem przedmiotów między templariuszem a łowcą demonów, zgłoś je na forum technicznym.Błędy 14009 i 315300
Wciąż analizujemy te błędy, a tymczasem dostępne jest obejście znalezione przez graczy. Jeśli używasz systemu Windows i pojawi ci się jeden z tych błędów, stwórz nowe konto użytkownika systemu z uprawnieniami administratora (http://www.wintuts.com/Manage-User-Accounts) i zaloguj się z niego do gry Diablo III.

Nieaktywny przycisk logowania
Sprawdź czy logujesz się do gry używając adresu e-mail i hasła używanych do logowania do Battle.netu. Nie należy logować się za pomocą identyfikatora BattleTag.

Problemy z tworzeniem postaci
Większość problemów z tworzeniem postaci została rozwiązana, jednak gracze, którzy próbowali wcześniej stworzyć postacie i nie wylogowali się, mogli zapełnić listę „niewidocznymi” postaciami. Jeśli podczas tworzenia nowej postaci nadal wyświetla ci się błąd, spróbuj wylogować się, zalogować ponownie i sprawdzić listę postaci.
Ten wątek został zamknięty.

Prosimy o zgłaszanie wszelkich naruszeń Kodeksu zachowania, jak np.:

Groźby użycia przemocy. Bierzemy je na poważnie i powiadomimy odpowiednie władze.

Wpisy zawierające dane osobowe innych graczy, jak rzeczywiste adresy, adres e-mail, numery telefonów oraz nieodpowiednie zdjęcia i/lub filmy.

Nękanie lub obraźliwy język. Nie będziemy tego tolerować.

Zasady zachowania na forach

Zgłoś wpis # zamieszczony przez

Przyczyna
Podaj wyjaśnienie (maksymalnie 256 znaków)
Prześlij Anuluj

Zgłoszono!

[Zamknij]