Diablo® III

Sekretny kucykowy lvl

Normalnie facepalm xD ale sczere to spodziewałem się właśnie czegoś takiego.
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=68159

Tak samo facepalmowałem ak walczyłem z "Miesnym jeżem" w piwnicy pod droga do tristram. Nazwy niektórych achivów np "co ja pacze" widze że twórcy i tłumacze mieli nezłą zabawę :D
Odpowiedz Cytat
eh, jakos wolalem krowi lvl...
no nic, moze kiedys pokaze siostrzenicy (6-lat) jak wujek morduje kucyki ^^ - oby nie bylo przypadku ze kucyki morduja wujka :D
Edytowany przez: Doomsday#2894, dnia 18.05.2012 10:05 CEST
Odpowiedz Cytat
77 Orc Death Knight
750
Wpisy: 19
Rozwalil mnie ten lvl, jak ragnarok :P

A widzieliscie juz "miesnego jeza" w d3?
Odpowiedz Cytat
Wpisy: 133
MÓWIŁEM :DDDDD

WIEDZIAŁEM :DDDD

http://www.youtube.com/watch?v=7ACv1HQM2AQ&feature=g-u-u
Odpowiedz Cytat
Widziałem! Chciałem zrobić screena ale nie wyjszło :/
Odpowiedz Cytat
czy przedmiot ktory otwiera kucykowy level jest jednorazowy? Czy trzeba go od nowa składać jak chce się zagrać?
Odpowiedz Cytat
http://screenshot.xfire.com/s/123510534-4.jpg

ss z mojego krowiego lvl :)
Odpowiedz Cytat
Jednym słowem?
Trolololo :D
Odpowiedz Cytat
Na inferno troche śmiesznie to wygląda jak pada się na hita od kwiatka :D
Odpowiedz Cytat
Dzięki uprzejmości jednego z forumowiczów wczoraj zwiedziłem sobie kucykowy poziom moim barbarzyńcą na koszmarze (barb 60lvl więc wszyscy padali od jednego ciosu). Ogólnie to pupy nie urywa - krowi poziom w d2 bardziej mi się podobał, tzn chodzi o sam pomysł. Te tęczowe klimaty to nie moja bajka :).

Ale jest i jeden śmieszny akcent: Podczas zmasowanego ataku na mojego barbarzyńcę przeprowadzanego przez kilkanaście kwiatków, mój barbarzyńca potraktował je szarżą, która to spowodowała niemal natychmiastową śmierć całej zgrai ww. roślinek.

Komentarz mojego barbarzyńcy po dokonaniu ww. masakry bezcenny: " Więdniesz, pod moimi ciosami" LOL :PPPPPPPPPPPPPPPPPP
Edytowany przez: KERMIz#2464, dnia 28.05.2012 12:33 CEST
Odpowiedz Cytat
Nareszcie kuce dostaną wpie*dol >:D
Odpowiedz Cytat
Pony lvl - muza wierci mi dziury w czaszce :)
Odpowiedz Cytat
Nikt nie docenił mojej autentycznej historii dot. więdnących kwiatków :/.
Odpowiedz Cytat
Wie ktoś może jak mocne są kucyki na piekle ? chodzi mi czy są porównywalne z mobami z 4 aktu czy może już bardziej z inferno :)
Odpowiedz Cytat
Najlepsze są komentarze towarzysza templariusza ;D Świetnie "pasują" do klimatu kacykowego lv ;D
Odpowiedz Cytat
Wpisy: 303
Planowałem dziś złożyć staff do otwarcia kucykolandu ale dostałem errorem 37 w kolano :(
Odpowiedz Cytat
Wpisy: 18
18.05.2012 18:02Wpis zamieszczony przez: WooX
czy przedmiot ktory otwiera kucykowy level jest jednorazowy? Czy trzeba go od nowa składać jak chce się zagrać?

Jest wielokrotnego użytku :]
Odpowiedz Cytat

Prosimy o zgłaszanie wszelkich naruszeń Kodeksu zachowania, jak np.:

Groźby użycia przemocy. Bierzemy je na poważnie i powiadomimy odpowiednie władze.

Wpisy zawierające dane osobowe innych graczy, jak rzeczywiste adresy, adres e-mail, numery telefonów oraz nieodpowiednie zdjęcia i/lub filmy.

Nękanie lub obraźliwy język. Nie będziemy tego tolerować.

Zasady zachowania na forach

Zgłoś wpis # zamieszczony przez

Przyczyna
Podaj wyjaśnienie (maksymalnie 256 znaków)
Prześlij Anuluj

Zgłoszono!

[Zamknij]