Diablo® III

"Zamknij się i bierz pieniądze!"

Od paru dniu szukam już po różnych handlarzach i nie mogę znaleźć "Kamienia duchów", ktoś wie u którego handlarza może się to pojawić ??
Odpowiedz Cytat
W wieży strażniczej poziom 2 jest gość który to sprzedaje, ale pojawia się on dość rzadko.
Odpowiedz Cytat
Odświeżam temat. Czy chodzi o kolesia z którym związane jest też zadanie dotyczące pochwy miecza kogoś tam? Czy do tej lokacji przypisany jest jeszcze inny NPC?
Odpowiedz Cytat
Tak, to ten sam. Myk polega na tym że kamień duchów da się u niego kupić dopiero na Inferno (sprawdziłem). Jest to "czapka" dla mnicha
Odpowiedz Cytat
A tacy cwani? To nic dziwnego ze tej cholernej czapki jeszcze nie widziałem (zresztą sam grat też chyba dość rzadki bo widziałem może ze dwa razy)
Odpowiedz Cytat
Ja kupiłem ten kamień w Domu Osobliwości na normalu.
Odpowiedz Cytat
a kto podpowie co to jest "potężna broń" bo tylko tego mi brakuje
Odpowiedz Cytat
Majchry dla barbarzyńcy. Do kupienia zwykle u tego sklepikarza co sprzedaje tylko broń do cc i pancerze (czytaj u kurdupla)
Tu masz asortyment: http://eu.battle.net/d3/pl/item/mighty-weapon-1h/#type=common
Odpowiedz Cytat
Czyli u kogo konkretnie ? :P
Odpowiedz Cytat
Takie małe krasnoludo podobne co marudzi coś o kopaniu, kto by patrzył na ich imiona? :P
We wszystkich 4 aktach masz zawsze w twierdzy:
- kurdupla od tradycyjnych narzędzi mordu
- pasera / hienę cmentarną od narzędzi typu kastety i łuki
- jakieś dziwadło co handluje sprzętem dla magików i pięknisiów (w sumie to ten typ różni się najbardziej między aktami - chudzielec w tristram, grubas w drugim akcie i barbarzyńca w twierdzy)
Potężną broń najszybciej kupisz u tego pierwszego, ewentualnie u randomowych kupców spotykanych w interiorze
Edytowany przez: Mandoleran#2255, dnia 14.06.2012 19:08 CEST
Odpowiedz Cytat
To raczej u randomów w terenie. Byłem u wszystkich handlarzy we wszystkich aktach i nikt nie ma potężnych broni...
Odpowiedz Cytat
Spróbuj u tego gościa w A1 przed wejściem do Przeklętej strażnicy (przed questem z uwalnianiem duchów sług królowej Asylii)
Odpowiedz Cytat
14.06.2012 19:48Wpis zamieszczony przez: Lipathor
Spróbuj u tego gościa w A1 przed wejściem do Przeklętej strażnicy (przed questem z uwalnianiem duchów sług królowej Asylii)

Miał to ! Dzięki :)
Odpowiedz Cytat
Wpisy: 64
Mi brakuje i gdzie to jest sklep:
- Broń drzewcowa
- Kamień duchów
Edytowany przez: Nitro#2694, dnia 17.06.2012 15:50 CEST
Odpowiedz Cytat
Kamienia szukaj u tych sprzedawców w randomowych lokacjach. Dość rzadkie uprzedzam.
Broń drzewcowa bywa u handlarza bronią (kurdupel)
Odpowiedz Cytat
Kamień duchów. Wejdź w waypoint północne wyżyny i idź w lewo-lewy górny róg powinna być strażnica jakaś tam 2 poziomowa. na 2 poziomie powinien być NPC z questem odzyskania pochwy na miecz. Jak go nie ma to reset i od nowa. Po zrobieniu tego Questa on ma do sprzedania kamień duchów. Zajęło mi to chyba z 15 resetów
Odpowiedz Cytat
Mi w wieży gościu pojawił się za 36 razem nie licząc podejść gdzie w ogóle wieży nie było i po wykonaniu jego q nie miał kamienia tylko czapki dla soski więc trzeba mieć też szczęście żeby kamień duchów miał. Gościa znalazłem dopiero na inferno
Odpowiedz Cytat
Wpisy: 1 686
Nie tylko tam, kamień duchów zdobywa się od różnych specjalnych sprzedawców, ale nie wiem czy u każdego. W każdym razie ja zdobyłem u innego
Odpowiedz Cytat
Sukces za 3 podejściem ;)
1. Brak kupca
2. Brak wieży
3. Kupiec + kamień dusz ;)
Odpowiedz Cytat
Sukces za 3 podejściem ;)
1. Brak kupca
2. Brak wieży
3. Kupiec + kamień dusz ;)

Na jakim poziomie trudnosci udalo ci sie kupic?
Odpowiedz Cytat

Prosimy o zgłaszanie wszelkich naruszeń Kodeksu zachowania, jak np.:

Groźby użycia przemocy. Bierzemy je na poważnie i powiadomimy odpowiednie władze.

Wpisy zawierające dane osobowe innych graczy, jak rzeczywiste adresy, adres e-mail, numery telefonów oraz nieodpowiednie zdjęcia i/lub filmy.

Nękanie lub obraźliwy język. Nie będziemy tego tolerować.

Zasady zachowania na forach

Zgłoś wpis # zamieszczony przez

Przyczyna
Podaj wyjaśnienie (maksymalnie 256 znaków)
Prześlij Anuluj

Zgłoszono!

[Zamknij]