Diablo® III

Brak dodatkowych kodów w Diablo III - edycja podstawowa

Witam,
kupiłem dziś grę diablo III, nie było w niej kodów na 2 startery diablo III i starter World of Warcraft (wersje próbne). Widziałem unboxing gry na materiale wideo i te kody się znajdowały. Dlaczego zatem nie było ich w mojej grze ?

Liczę na szybkie rozwiązanie sprawy ;)
Odpowiedz Cytat
A pudełko było zafoliowane ? jezeli nie to za pewnie ktos je wyjął widze ze wystawiaja je ludzie po 8 10 zł na allegro a jezeli była zafoliowana to moze jakis bład przy pakowaniu ale w to watpie ja kupiłem d3 podstawowa i dokladnie tak jak pieszesz mam 2 kody na d3 i jeden na wowa
Odpowiedz Cytat
Kupiłem w mm, wszystko było zafoliowane
Odpowiedz Cytat
Wpisy: 239
29.05.2012 22:09Wpis zamieszczony przez: micromic
Kupiłem w mm, wszystko było zafoliowane

pewnie zafoliowali ponownie
ememens-y tak mają - lecą w kulki :)
Odpowiedz Cytat
Wszystko było dwa razy foliowane - raz pudełko tekturowe i raz pudełko dvd z grą. Wyglądało profesjonalnie.
Odpowiedz Cytat
29.05.2012 22:20Wpis zamieszczony przez: micromic
Wszystko było dwa razy foliowane - raz pudełko tekturowe i raz pudełko dvd z grą. Wyglądało profesjonalnie.

podejrzana sprawa, bo tekturowe pudełka nie były foliowane.
Odpowiedz Cytat
Tekturowe pudełko miało na folii nalepkę z kodem kreskowym, napisem diablo III, cenę i jakieś cyfry.
ekhmm czemu zawsze jak kupię jakąś grę to brakuje dodatkowych kodów z zawartością, to już drugi przypadek (poprzednio u innego dystrybutora gier)
Odpowiedz Cytat
w tekturowym jest zafoliowane pudełko z grą..... wiec kartonowe opakowanie sami zafoliowali.
Odpowiedz Cytat
Zainstaluj podepnij grę pod konto i idź do nich niech Ci dają kody albo zwrot kasy.
Odpowiedz Cytat
Ładne jaja. Z tego co wiem faktycznie karton nie był foliowany tylko dvd case z grą.
Mówię "z tego co wiem" bo sam kupiłem kolekcjonerkę i całe pudło było fabrycznie foliowane.
Odpowiedz Cytat
dokładnie ja tez kartonu nie miałem w foli tylko same pudełko gdzie znajduje sie płyta a kartonowe było normlanie gołe
Odpowiedz Cytat
pewnie ukradli w MM
mało to ludzi kradnie w supermarketach?
jedyne twoje wyjście jest takie - iść do MM i o tym powiedzieć

co do foliowania pudla całego - wiem, że takie rzeczy robi się z prasą, jak są dodatki; oraz z czymś jeszcze, ale nie pamiętam czym. Jest to już foliowane przez sam sklep, własnie po to, by nie okradali.
Edytowany przez: SALUTIS#2171, dnia 30.05.2012 10:44 CEST
Odpowiedz Cytat

Prosimy o zgłaszanie wszelkich naruszeń Kodeksu zachowania, jak np.:

Groźby użycia przemocy. Bierzemy je na poważnie i powiadomimy odpowiednie władze.

Wpisy zawierające dane osobowe innych graczy, jak rzeczywiste adresy, adres e-mail, numery telefonów oraz nieodpowiednie zdjęcia i/lub filmy.

Nękanie lub obraźliwy język. Nie będziemy tego tolerować.

Zasady zachowania na forach

Zgłoś wpis # zamieszczony przez

Przyczyna
Podaj wyjaśnienie (maksymalnie 256 znaków)
Prześlij Anuluj

Zgłoszono!

[Zamknij]