Diablo® III

Achivementy - Lokalizacje dzienników

Kotlina Lamentów (przed cmentarzem)
Szkielet koło drzewa jak na zdjęciu
UWAGA! Koło drzewa muszą być 4 groby.
1) Dobre drzewo http://i50.tinypic.com/2d1ty6w.jpg
2) Złe drzewo - http://i50.tinypic.com/qxp936.jpg
- Dziennik Wisielców]

Przeczesałem całą Kotlinę Lamentów 4 razy i nie ma tego drzewa... Czy ono jest za każdym razem, czy spawnuje się losowo?
Odpowiedz Cytat
Losowo. Jeśli jest, to może być albo zaraz na lewo od wejścia do Kotliny, albo gdzieś głębiej. Zamiennie występuje wtedy z fałszywym drzewem, więc próbuj do skutku.
Odpowiedz Cytat
Akt 1
Dziennik Królowej Asylii

Więźienie, w celi z której wychodzi duch królowej tuż obok łóżka powinna być skrzynka z której to wyskakuje (mi się skrzynaka pojawia za każdym razem, ale poza pierwszym dropem dzienika potem jest pusta)
04.06.2012 14:22Wpis zamieszczony przez: Clubbers
Ogłoszenie z Królewskiego Portu

Problem z szelmą jest takai że to się chyba pojawia za drugim razem dopiero. Ja miałem tą kwestię zaznaczoną na szaro i kiliknąłem w nią ponownie dopiero po przeczytaniu postu Exclusive i zaskoczyło
04.06.2012 14:22Wpis zamieszczony przez: Clubbers
Strona z grimuaru Lazarusa

Ponownie więzienie, tuż przy zejściu na trzeci poziom sal torrtur jest komnata w której odgrywa się scena ścięcia królowej, po jej zakończeniu mi dropnęła właśnie ta strona
Odpowiedz Cytat
Ogłoszenia z Królewskiego Portu - zdobywamy jeśli porozmawiamy z Szelmą w momencie gdy teleportuje się do miasta (po mini queście z bandytami). Czyli w momencie gdy może się do nas przyłączyć.
W innych momentach po prostu odbędziemy rozmowę.
Odpowiedz Cytat
Spustoszony dom, gdzie mogę znaleźć ?
Edytowany przez: ChronoS#2947, dnia 05.06.2012 17:09 CEST
Odpowiedz Cytat
W innym wątku ;)
Ale nie będę wredny - chyba Pola niedoli na północy, oczywiście losowy.
Odpowiedz Cytat
POTWIERDZAM!

Drzewo wisielca - pojawia siię na zmianę z tą polaną, gdzie dużo trupów wychodzi - mniej więcej środek instancji.
Odpowiedz Cytat
"Zakrwawiony List" jest w Podziemiach Twierdzy, poziom 1. Trzeba troszkę poszukać, wypada ze zwłok żołnierza :)
Odpowiedz Cytat
A ja mam problem ze znalezieniem ksiag Przeznaczenie Nefalmemow, nie mam zadnej czesci i przechodzac calutki IV akt po raz trzeci, zagladajac wszedzie dalej nie potrafie ich znalezc...
Odpowiedz Cytat
Jeśli dobrze kojarzę to księgi te wypadają z archiwów angeris na etapie iglicy.
Odpowiedz Cytat
dziennik więźnia pojawia się tu:

http://s1.hubimg.com/u/6687428_f1024.jpg
Odpowiedz Cytat
Patrząc po zdjęciu to trzeba mieć fart i załapać się tam na zadymę z bosem. To by wyjaśniało czemu go nie znalazłem. Ani razu nie spotkałem tam tej poczwary
Odpowiedz Cytat
żeby pojawił się dziennik musi pojawić się ten champion mi udało się za ok. 10 razem
Edytowany przez: Gungrave#2451, dnia 07.06.2012 20:24 CEST
Odpowiedz Cytat
Gdzie znajdę w Akcie drugim "Prastary Portal" [chodzi o księgę]?
Edytowany przez: Isildur#2274, dnia 07.06.2012 21:01 CEST
Odpowiedz Cytat
Gdzie znajdę:
Dziennik Larry
Wiersz Kali
oraz wszystkie książki z serii Krótka historia Kaldeum ?

wszystko to II akt
Odpowiedz Cytat
Krótka historia kaldeum jest w gospodzie przy targu w Kaldeum na stercie książek jak pojdziesz tam tuż przed zabiciem lub po zabiciu Beliaha to wypadnie naraz wszystkie 6 części

Wiersz Kali dostajesz o ile się nie mylę od babki stojącej niedaleko handlarza w ukrytym obozie nad kaldeum, ona stoi obok schodów prowadzących do handlarza

Dziennik larry dostaje się od dziewczynki w którejś z piwnic po zabiciu wrogów musi ona wyjść z pod kupy łachmanów
Edytowany przez: Gungrave#2451, dnia 08.06.2012 08:02 CEST
Odpowiedz Cytat
Gdzie znajdę:
Dziennik Lei Cz6 - przeleciałem wszystkie zadania w 1 akcie i tego nie ma o0
Odpowiedz Cytat
Jest, skakanie po zadaniach mało daje bo te dzieniki potrafia się również pojawić pomiędzy waypointami, nie tylko między zadaniami.
Ten powinien się pojawić tuż po zakończeniu zatopionej świątyni, albo na początku zadymy w worthan
Odpowiedz Cytat
07.06.2012 10:15Wpis zamieszczony przez: Marcinek1986
"Zakrwawiony List" jest w Podziemiach Twierdzy, poziom 1. Trzeba troszkę poszukać, wypada ze zwłok żołnierza :)

Zwłoki te róznią się czymś od reszty? Są inaczej podpisane?, lezały sobie gdziekolwiek czy w jednej z tych komnatek gdzie sie np znajduje posłańców azmodana?
Odpowiedz Cytat
Ponawiam wcześniejsze pytanie: Gdzie znajdę księgi:

1. Prastary Portal
2. Notatki Poltara
3. Poczerniały Dziennik?

Z góry dzięki za info
Odpowiedz Cytat

Prosimy o zgłaszanie wszelkich naruszeń Kodeksu zachowania, jak np.:

Groźby użycia przemocy. Bierzemy je na poważnie i powiadomimy odpowiednie władze.

Wpisy zawierające dane osobowe innych graczy, jak rzeczywiste adresy, adres e-mail, numery telefonów oraz nieodpowiednie zdjęcia i/lub filmy.

Nękanie lub obraźliwy język. Nie będziemy tego tolerować.

Zasady zachowania na forach

Zgłoś wpis # zamieszczony przez

Przyczyna
Podaj wyjaśnienie (maksymalnie 256 znaków)
Prześlij Anuluj

Zgłoszono!

[Zamknij]