Diablo® III

Achivementy - Lokalizacje dzienników

no właśnie sprawdziłem i masz rację :) mam to w przeczytanych dziennikach tą III część ale nie mam tego zaliczonego w osiągnięciach :( to co teraz mam zrobić ???
Odpowiedz Cytat
Nowa postać
Odpowiedz Cytat
AKT I
Ogłoszenie z Królewskiego Portu

AKT III
Raporty z Pola Walki

Tylko to mi brakuje do all, wie ktoś gdzie to mogę znaleźć ??
Odpowiedz Cytat
AKT IIIRaporty z Pola Walki

wystarczyło poczytać, zbugowane, patch 1.0.4 ma to naprawić
Odpowiedz Cytat
A ogłoszenie masz na poprzedniej stronie
Odpowiedz Cytat
Witam,
Proszę o pomoc w sprawie :

Dziennik Lei, cz 14 oraz 15 (prosiłbym o dokładne podanie w których q to występuje)
Raporty z pola walki

oraz

Gdzie losowo pojawia się Posterunek Crydera?
Edytowany przez: Doomgirl#2821, dnia 02.07.2012 00:08 CEST
Odpowiedz Cytat
o Archiwum możesz pogadać w Terminusie,wybierasz akt II,8 quest-rozpoczęcie zadania
przed wejściem do 2-ch tp -Burzowe Sale i Nieznane Otchłanie,Lea się odłączy,żeby przygotować rytuał,wtedy należy do niej zagadać
Edytowany przez: XGrucha78X#2593, dnia 02.07.2012 06:15 CEST
Odpowiedz Cytat
14 masz po zapaleniu pochodni, 15 przed Ghomem, a posterunek zaraz po wyjściu twierdzy i minięciu NPC co daje Ci zadanie zniszczenie katapult, na środku planszy, schodami na dół. O ile się pojawi bo to różnie. Bodajże zwie się Pola rzezi, ale nie dam głowy

A co do Raportów z pola walki to... odpowiedź masz wręcz na tej stronie... czytać przed zadaniem pytania
Edytowany przez: Aqwet#2883, dnia 02.07.2012 20:57 CEST
Odpowiedz Cytat
Poszukuję dziennika Lei część 6 (I akt) oraz części 8 (II akt).
W czasie których zadań dostępne są te dzienniki i czy znajdują się z standardowych miejscach, czy gdzieś indziej?
Odpowiedz Cytat
Wszystkie dzienniki LEI znajduja sie w jej pokoju w tristam, pojawiaja sie roznie, zaleznie od zadania, zrob nowa gre z kazdym zadaniem po kolei i za ktoryms razem sie dziennik pojawi (jesli sie nie pojawi to rozpocznij zadanie, i idz do pokoju ponownie).
Odpowiedz Cytat
Dzięki.

Znalazłem dokładne odpowiedzi na tej stronce: http://www.diablowiki.com
Gorąco polecam wszystkim.

w moich przypadkach dzienniki pojawiały się po rozpoczęciu a nie zaraz po załadowaniu zadania.
Odpowiedz Cytat
Panowie brakuje mi wierszy Kali. Gdzie mogę ją dokładnie spotkać? Przeszukałem już całe Kaldeum lecz nigdzie jej nie widzę :(
Odpowiedz Cytat
Rozważania kapłana czesc 2

Mam przeczytana 1 czesc, ale za chiny nie pamietam gdzie to znalazlem, 2 znalezc nie moge, i nawet nie wiem gdzie szukac:P Jesli ktos wie to pisac.

09.07.2012 15:42Wpis zamieszczony przez: GosuLaki
Panowie brakuje mi wierszy Kali. Gdzie mogę ją dokładnie spotkać? Przeszukałem już całe Kaldeum lecz nigdzie jej nie widzę :(

Kala stoi w ukrytym obozie obok tradera na gorze schodow, musisz z nia pogadac w srodku ktoregos zadania, bodajze cos z glowa kulla, lub z jego cialem, zrob nowa gre wybierajac zadanie ze srodka i porozmawiaj z nia, wtedy wypadnie dziennik.
Edytowany przez: pazdrong#2347, dnia 09.07.2012 16:20 CEST
Odpowiedz Cytat
Sprawdź o czym jest część 1, jeżeli jest to co myślę, czyli o kapłanie, który wykłócał się z rybakiem, aby oddał mu część miecza, to wszystkie masz w Wortham na dole
Odpowiedz Cytat
Witam. Szukam i szukam Dzienników 3,4 i 6 ale znaleźć nie mogę.:( Wiecie gdzie znaleźć te dzienniki? Chodzi mi o 1 akt Dziennik LEi 3,4,6...Dziękuję za pomoc
Odpowiedz Cytat
Jakby ktos jeszcze szukal , Prastary Portal znajduje sie przed wejsciem do Grobowca Chana Dakaba ( po lewej stronie kolo mechanizmu otwierajacego wejscie do grobowca ) na Oazie Dalgura.
Ksiazka nazywa sie - Komnata Twarzy.

Tez mi brakowalo tylko tej ksiazki i po znalezienniu jej zaliczylo mi achivment.
Odpowiedz Cytat
Witam. Szukam i szukam Dzienników 3,4 i 6 ale znaleźć nie mogę.:( Wiecie gdzie znaleźć te dzienniki? Chodzi mi o 1 akt Dziennik LEi 3,4,6...Dziękuję za pomoc
Odpowiedz Cytat
Szaleństwo - z robienia notatek.
Właśnie znalazłem !!!
Na drodze do Starego Tristram w skrzynce wyskoczył dziennik mieszkańca i zaliczył mi osiągniecie :)
Odpowiedz Cytat
Dzienniki Lei są zawsze w tym samym miejscu - trzeba zaglądać po wydarzeniach w grze najlepiej przy każdej przymusowej wizycie w Tristram lub przy odkryciu teleportu
Odpowiedz Cytat

Prosimy o zgłaszanie wszelkich naruszeń Kodeksu zachowania, jak np.:

Groźby użycia przemocy. Bierzemy je na poważnie i powiadomimy odpowiednie władze.

Wpisy zawierające dane osobowe innych graczy, jak rzeczywiste adresy, adres e-mail, numery telefonów oraz nieodpowiednie zdjęcia i/lub filmy.

Nękanie lub obraźliwy język. Nie będziemy tego tolerować.

Zasady zachowania na forach

Zgłoś wpis # zamieszczony przez

Przyczyna
Podaj wyjaśnienie (maksymalnie 256 znaków)
Prześlij Anuluj

Zgłoszono!

[Zamknij]