Diablo® III

pomoc odnosnie osiagniec

1. Gdzie występują następujący handlarze:
- vendel płatnerz
- larra
- Rodger alchemik
- adena sprzedawczyni osobliwości
- zaven alchemik
- halmin alchemik

2. Duchy:
- Lucius zdeprawowany
- drury brown
- duch fecklara
- bibliotekarz
- trumna jorhna grochama
- archiwista

3. Miejsca:
a) Akt 1 – zapomniana kopalnia, jaskinia na wyzynach, jaskinia pod studnia, opuszczona sluzbowka, piwnica farmera, lykeion i dom osobliwości
b) Akt 2 – tunele skalnego czerwia, tajemnicza jaskinia, zasloniety skarb, legowisko drobiu, skarbiec w krypcie, składzik, burzowa piwnica, komnata zaginionego bozka, grobowiec sardara, niszczejaca krypta, miejska piwnica
c) Akt 3 – skład na polu bitwy, odlewnia, pod mostem

4. Dzienniki:
a) Akt 1 – pochwa na miecz talika obroncy, notatki adeny, dziennik wiezna, ogłoszenie z królewskiego portu, stary dziennik caaina czesc 2, dziennik despiny, dziennik przywowywacza, szaleństwo, dziennik warriva, dziennik ze starego tristram
b) Akt 2 – rozmyslenia sardara, prastary portal, dziennik służącego, obietnice fezuula al.-kazarra, dziennik larry, notatki poltara, poczernialy dziennik, straszliwy bohater, obwieszczenie gwardii imperialnej
c) Akt 3 – rozkazy azmodana części 2, raporty z pola walki

5. Wydarzenia:
a) Akt 2 – zloto górnika, figurka rygnara, niszczejaca krypta, kapliczka rakanishu
b) Akt 3 – hartowanie w ogniu walki, selekcja rannych, ognie chwaly

6. co to za osiagniecie czyli o co w nich chodzi:
a) kolo bez fortuny (akt 2)
b) zabij 10 wrogow pojedyncza ofiara (wyzwanie szamana – raczej proszę o porade jak to zrobić bo mi się nie udaje)
c) niczym woda (mnich j/w tez nie mogę tego zrobić)
d) uderz diablo piescia – tez nie wiem niby sciagnalem bron ale i tak laduje umiejętnościami
e) demolka – zobacz komunikat za zniszczenie 50 obiektow
f) majac takich przyjaciol – zabij 30 przeciwnikow po śmierci pojedynczego zszywanca itd.
g) Udało mi się – wydostan się z krypty zanim się zawali (o co chodzi z której krypty)
h) Miałem jeszcze czas – j/w tylko w 90 sekund
i) Bashaniszu – zabij bashioka w przy pomocy miecza rakanishu
Odpowiedz Cytat
Nieźle...tylko na parę pytań odpowiedź znajdziesz już w działach:

http://eu.battle.net/d3/pl/forum/topic/4211014358 i http://eu.battle.net/d3/pl/forum/topic/4211005715 miejscówki
http://eu.battle.net/d3/pl/forum/topic/4310133690 dzienniki

2 - Duchy spawnują się na Cmentarzu i w kryptach poza Fecklarem (Festering Woods, to chyba po polsku Pola Niedoli) oraz bibliotekarzem i archiwistą (obaj spawnują się w miejscówkach, do których wchodzimy podczas uruchamiania mechanizmu odradzającego Kulla)

G i H odnosi się do eventu ze skarbcem w krypcie, który spawnuje się w Kąsających Piaskach. Trzeba po prostu odnaleźć teleport do komnaty ze skarbem, a im szybciej, tym lepiej.

D - odkładając broń to jedno, ale trzeba też zdjąć umiejętności z LPM i PPM. Wtedy będzie można wyprowadzić podstawowy cios dłonią.

A - To koło fortuny, które spawnuje się na Bezludnych Piaskach. Podchodzisz, aktywujesz koło i losuje Ci nagrodę, przeciwnika, bądź teleport do ukrytej lokacji. 10 takich użyć musisz przeprowadzić, aczkolwiek nagrody mogą się powtarzać i czasem trzeba anielskiej cierpliwości. Ja już mam 9/10 i czekam tylko na jednego przeciwnika.
Edytowany przez: Exclusive#2411, dnia 08.06.2012 13:29 CEST
Odpowiedz Cytat
heh dzieki pozniej bede patrzyl:)

ale mysle ze nie duzo mi zostalo jak na 3 podejscia do gry 2 na normalu i jeden na koszmarze....(mowiac oczywiscie tu o znajdywaniu lokacji i dziennikow + losowych wydarzen)
niektore osiagniecia sa poronione ale szczegol a to I lub B?
Odpowiedz Cytat
08.06.2012 13:26Wpis zamieszczony przez: Exclusive
D - odkładając broń to jedno, ale trzeba też zdjąć umiejętności z LPM i PPM. Wtedy będzie można wyprowadzić podstawowy cios dłonią.

A jak to mozna zrobić?
Odpowiedz Cytat
10.06.2012 10:07Wpis zamieszczony przez: Mandoleran

A jak to mozna zrobić?

normalnie.......... musisz wyjąć umiejętności z paska na dole i zostanie uderzenie pięścią, tam gdzie masz skille na przciskach myszki
Odpowiedz Cytat
Dzis maly zonk, po kilku godzinach poszukiwania Bibliotekarza w koncu go dopadlem, ale gra nie zaliczyla jego zabicia do osiagniecia (ato juz ostatni duch do zabicia). Ktos sie z tym spotkal?

Edit.
Po kilku nastepnych godzinach, znaleziony 2 raz, tym razem zaliczylo.
1 raz na normalu fail
2 raz na koszmarze, moze to ma cos wspolnego.
Edytowany przez: Dzikus84#2533, dnia 17.06.2012 19:38 CEST
Odpowiedz Cytat
ma ktoś może screena/yt na potwierdzenie, że skarbiec w krypcie jest na kąsających? albo potwierdźcie zgodnym chórem :)

przed posterunkiem czy za?
Odpowiedz Cytat
Ja najczęściej znajdywałem przed posterunkiem, ale równie dobrze może być za posterunkiem. To duża miejscówka i parę lokacji się tam spawnuje.
Odpowiedz Cytat
@Roccat87

1) d3db.com - skarbnica wiedzy.
2) youtube.com
opcjonalnie: 3) Zainstaluj sobie EN/GB wersję Diablo 3 - pomoże Ci w dostępie do angielskich nazw potrzebnych do 1) i 2)

wchodzisz na youtube i wpisujesz np "diablo 3 Vendel", albo "diablo 3 Halmin" itd itd.
Podobnie działa to na d3db. Zaczynasz wpisywać nazwę a "szukajka" zaproponuje Ci wynik.
Odpowiedz Cytat
85 Undead Rogue
4820
d) uderz diablo piescia – tez nie wiem niby sciagnalem bron ale i tak laduje umiejętnościami

zdejmij skil ktory masz pod LPM (lewy przycisk myszki) ORAZ musisz miec zdjete obie bronie :)

a tu masz troche poradnikow :)

http://www.youtube.com/playlist?list=PLCA11F7F613470275

http://www.youtube.com/playlist?list=PLDCBA2581272D9412
Odpowiedz Cytat
festering woods to butwiejący las
Odpowiedz Cytat
11.06.2012 22:13Wpis zamieszczony przez: nielka

A jak to mozna zrobić?

normalnie.......... musisz wyjąć umiejętności z paska na dole i zostanie uderzenie pięścią, tam gdzie masz skille na przciskach myszki

dalej nie rozumiem jak zrobic by pozostala sama reka, zdjalem obie bronie, ale uderzeni piesci nie mam, nie rozumiem jak wyjac umiejetnosci spod ppm?
Odpowiedz Cytat
1. włączyć swobodny wybór w opcjach
2. włączyć wybór umiejętności i przy włączonym oknie wyjąć umiejętność z paska
Odpowiedz Cytat
dzieki wkoncu zadzialalo
Odpowiedz Cytat

Prosimy o zgłaszanie wszelkich naruszeń Kodeksu zachowania, jak np.:

Groźby użycia przemocy. Bierzemy je na poważnie i powiadomimy odpowiednie władze.

Wpisy zawierające dane osobowe innych graczy, jak rzeczywiste adresy, adres e-mail, numery telefonów oraz nieodpowiednie zdjęcia i/lub filmy.

Nękanie lub obraźliwy język. Nie będziemy tego tolerować.

Zasady zachowania na forach

Zgłoś wpis # zamieszczony przez

Przyczyna
Podaj wyjaśnienie (maksymalnie 256 znaków)
Prześlij Anuluj

Zgłoszono!

[Zamknij]