Diablo® III

Pochwa na miecz talica obrońcy

Witam dzisiaj niby znalazłem jakiś zielony przedmiot "pochwa na miecz talika obrońcy". Był zielony i jak go nacisnąłem to zaczęło mi nawijać jakiś tekst o taliku, który nota bene niby wielkim wojownikiem był, ale ja tak nie twierdzę bo ubiłem go nie raz i nie dziesięć w diablo 2.

No ale przechodząc do mojego pytania. Czy jest to kolejny rodzaj ksiąg wiadomości które są czytane i nic się nie dostaje? Myślałem że to przedmiot z jakiegoś zestawu ale niestety nie mam go w ekwipunku po podniesieniu ;/
Edytowany przez: mardock#2831, dnia 14.06.2012 19:43 CEST
Odpowiedz Cytat
nie dostałes setowego przedmiotu tylko ksiege :D gz :D
Odpowiedz Cytat
14.06.2012 19:43Wpis zamieszczony przez: mardock
No ale przechodząc do mojego pytania. Czy jest to kolejny rodzaj ksiąg wiadomości które są czytane i nic się nie dostaje? Myślałem że to przedmiot z jakiegoś zestawu ale niestety nie mam go w ekwipunku po podniesieniu ;/

Tak to odpowiednik książki.
Odpowiedz Cytat
wiecie może w którym miejscu znajduję się ta księga?
Odpowiedz Cytat
Wieża strażnicza na Północnych Wyżynach
Odpowiedz Cytat
a ja jej szukam i nie umiem znaleźć xD
Odpowiedz Cytat
bez jaj byłem dziż w niej 100 razy (tak!) i ani śladu Vendela..i tak codzień...tak samo jak z zasłoniętym skarbem...100 zakręceń kołem i dopiero 7 trafień (nez skarbu)
Odpowiedz Cytat
Witam

Mam ten sam problem z Pochwą Talika jak i z Vendelem. Kilkadziesiąt razy byłem w wieży i nic. Ktoś może podpowiedzieć gdzie szukać tej księgi - przy zwłokach, beczkach, regałach? To ostatnia księga jaka brakuje mi w akcie 1.

pozdrawiam
Odpowiedz Cytat
Tuż przy wejściu na drugim poziomie wieży strażniczej na północnych wyżynach MOŻE stać Vendel Płatnerz. Poprosi Cię on o odnalezienie pochwy na miecz, która jest na tym samym poziomie. Pochwy strzeże jeden z bossów i po pokonaniu go Vendel wyrzuca księgę o tejże pochwie.
Odpowiedz Cytat
Dzięki! Popróbuje jeszcze trochę.
Odpowiedz Cytat
pomocy
Nie mogę znaleźć na północnych wyżynach wieży strażniczej. chodzę i chodzę kilkanaście razy i nic. podobnie jest z samotnią - dom osobliwości. proszę o pomoc w zlokalizowaniu
Odpowiedz Cytat
wieża strażnicza została przeniesiona na południowe wyżyny w miejsce prawie identyczne jak wcześniej na północnych.
co do samotni - pola niedoli do skutku (mi zeszło ponad 2h na restartach)
Odpowiedz Cytat

Prosimy o zgłaszanie wszelkich naruszeń Kodeksu zachowania, jak np.:

Groźby użycia przemocy. Bierzemy je na poważnie i powiadomimy odpowiednie władze.

Wpisy zawierające dane osobowe innych graczy, jak rzeczywiste adresy, adres e-mail, numery telefonów oraz nieodpowiednie zdjęcia i/lub filmy.

Nękanie lub obraźliwy język. Nie będziemy tego tolerować.

Zasady zachowania na forach

Zgłoś wpis # zamieszczony przez

Przyczyna
Podaj wyjaśnienie (maksymalnie 256 znaków)
Prześlij Anuluj

Zgłoszono!

[Zamknij]