Diablo® III

Gdzie jest to prawdziwe "DIABLO III" ?

Frustracja ludzi na forach battle.netu wynika z tego, że gra była hucznie zapowiadana kilka lat, przekładana parę razy i (jak blizzard twierdzi ) bleh... dopracowywana, no sory,ale całe 5 lat robili to coś, te nędzną imitację Diablo ? filmiki z poprzednich lat ukazujące Diablo III wyglądają o wiele lepiej, szkoda że nie dostałem gry w tamtym stanie.

Zobaczcie tylko na ten filmik, on jest coś z 2009-2010 tak mi się wydaję:
http://www.youtube.com/watch?v=LocRXrriw80

Tu jest wszystko, świetna muzyka, piękna lokacja (wtedy jeszcze bodajże były losowe powierzchnie), interfejs ( nie wiem jak wy, ale ten wygląda lepiej, i dodatkowo więcej widać na ekranie, zmierzanie w dół ekranu, nie było by tak uciążliwe i zwróćcie uwagę jak ładnie wyglądają ikonki umiejętności i paneli) Boss nagradza co łaska (żólty amulet i fioletowy staff ,to unikat, bodajże taki kolor to miało wcześniej) i żeby tego było mało to jeszcze banda szkieletów żeby nas dobić. Nic dodać, nic ująć. Od tego aż czuć energię, no ale cóż...
Fani by się teraz za Diablo wzięli, ale Blizzard robi wszystko żeby nie dało się jej zamodować, ahh no tak, już wiemy nad czym robili 5 lat, nad zabezpieczeniem całej gry żeby się nie dało z nią nic zrobić i dalej czerpać korzyści z rmah, Gratuluję blizz, dobra robota naprawdę. Przez te 5 lat udało wam się uciąć połowę gry ( Gdzie są moje talizmany ? gdzie są tysiące "epickich" przedmiotów legendarnych ? gdzie są te dobre skille i runy ? gdzie są zróżnicowane buildy i zróżnicowany end-game'owy gear ?- Jeden zestaw przedmiotów pasuje do wszystkich umiejętności) "Obiecanki cacanki, a głupiemu radość"

Gracz naprawdę kochający te serię zrozumie wszystkich narzekających, dlatego Ci z doświadczeniem powinni się wypowiadać, a nie ktoś kto dopiero przyszedł i zaczął przygodę od III części (bo się reklam naoglądał) i tak naprawdę nie posiada bladego pojęcia o tym, jak atrakcyjność rozgrywki spadła w porównaniu do poprzedniej części. Widzę jak to słuchali nas "prawdziwych graczy" przy tworzeniu tego chłamu. Domyślam się jak to wyglądało, poszli na ulicę i spytali się przypadkowego Menela spod sklepu:
-Co myślisz o statystykach na przedmiotach ?
- yyyy-eee no, za trudne so, nie wim w co dodować...
- OK, zajmiemy się tym.
Odpowiedz Cytat
MVP - StarCraft II, Diablo III
Wpisy: 5 349
Zobacz profil postaci
26.06.2012 14:30Wpis zamieszczony przez: Karciciel
dlatego Ci z doświadczeniem powinni się wypowiadać, a nie ktoś kto dopiero przyszedł i zaczął przygodę od III części (bo się reklam naoglądał) i tak naprawdę nie posiada bladego pojęcia o tym, jak atrakcyjność rozgrywki spadła w porównaniu do poprzedniej części

To załóż takie forum, gdzie będziesz decydował, kto ma pisać, bo w tym momencie tylko prowokujesz właśnie tych ludzi, by Ci przechwycili temat. :D

Co do interfejsu, to jest mi dosyć obojętne, ale już pasek życia przeciwnika tutaj w tym wideo wygląda faktycznie lepiej. Co do muzyki, ten kawałek jest w obecnej wersji Diablo, więc nie wiem o co Ci chodzi. :P
Odpowiedz Cytat
Wszystko to rzecz gustów, WSZYSTKO. Coś co tobie się podoba może drugiego odpychać.

Twój post można skomentować krótko... kolejna płaczka, szukająca podobnych jemu osobników, którzy poklepią go wirtualnie po ramieniu, ewentualnie dadzą chusteczkę by mógł łzy wytrzeć. Takich tematów było setki i będzie setki, bowiem płaczki chętnie wypłakują się na forum. Osoby lubiące grać w daną grę po prostu się nią delektują, stąd całkowicie błędne przekonanie o samych narzekających ( lub twierdzenia, że więcej osób narzeka, niż chwali ).

Możesz podawać dziesiątki powodów, dla których gra ci się nie podoba, ale dalej to będzie twoja subiektywna ocena, majaca mało związku z obiektywizmem. Podajesz po prostu sprawy, któe nie podeszły pod twoje gusta. Teraz dam ci do myślenia - to, że tobie gra się nie podoba nie oznacza, że jest ona słaba i beznadziejna. Oznacza to jedynie, że się tobie nie podoba... i to wszystko, cała filozofia.

Daruj sobie teksty typu:

Gracz naprawdę kochający te serię zrozumie wszystkich narzekających, dlatego Ci z doświadczeniem powinni się wypowiadać

bowiem nie ma w tym nawet krzty sensu.
Odpowiedz Cytat
Świetna muzyka, piękna lokacja - to nadal jest w Diablo III. Losowość lokacji, o której wspominasz, też jest, choć pewnie wtedy wyglądało to inaczej, niż teraz (teraz mamy lokację i losowe eventy, dodatkowe miejscówki i postacie, czempiony i elity. Pewnie inaczej wygląda, niż w grze, z której pochodzi filmik, ale nadal nie jest źle).

Interfejs - tam jest trochę maciupki, choć trzeba przyznać, że ładnie wygląda. Obecny jest większy, ale m pewne swoje błędy.

Z nagrodami z bossów to się zgadzam, że dziwnie to wymyślili. Z drugiej strony nie ma już czegoś takiego, że gracze zostają tylko na jednym akcie, bo ten a ten boss zawsze dropi coś fajnego.
Odpowiedz Cytat
Jako że grałem we wszystkie części to pozwolę sobie powiedzieć, że pisząc cokolwiek na temat gry, zawartości, interfejsu etc. zamieszczaj wszędzie słowa "moim zdaniem" nie wkładaj innym swoich słów ponieważ ja nie zgadzam się z tym co napisałeś i nie jestem sfrustrowany w żaden sposób.
Nie dotykały mnie lagi 3-4 na około 100h gry to niewiele, kłopoty z logowaniem dotyczyły tylko i wyłącznie pierwszych 2 dni od premiery co jest zrozumiałe, zawartość i grywalność jest na przyzwoitym poziomie.
A to że w tej chwili nie potrzeba robić ciągłych boss runów, możesz sobie grać jak chcesz (większość gra podpatrzonymi buildami bo nie potrafią zrobić sobie własnego) budowanie postaci w D2 polegało na dodawaniu pkt według określonego schematu oraz ubieraniu sie w to samo przez wszystkie postacie.

Podobnie w SC2 przez pierwszy rok póltora wszyscy porównywali grę do SC1 że to a to było lepsze a takie i takie jednostki lepsze, a teraz są inne i nie podoba mi sie to.
Kiedy w końcu wszyscy zrozumieją że porównujecie D3 do swojego wyobrażenia i wrażeń z gry sprzed 10 lat gdzie jako nastolatkowie cieszyliście się jak dzieci wszystkimi rzeczami (ja też tak miałem).
Odpowiedz Cytat
1/10

Nastepnym razem badz bardziej subtelny przy przemycaniu 'zabrali mi atrybuty'.

A po drugie, twoja frustracja wynika z faktu ze umiejetnosc czytania nie przeklada sie na umiejetnosc rozumienia tego co czytasz. W koncu o RMAH i DRMie wiadomo bylo od roku jesli nie dluzej, a mimo to kupiles ta gre.
Edytowany przez: Rogacz#2313, dnia 26.06.2012 15:27 CEST
Odpowiedz Cytat
Popieram ZAKA, tez gralem i w D1 po premierze i w D2 8 lat na BN. I tez nie podoba mi sie, ze ktos rosci sobie prawo do wypowiadania sie w moim imieniu i wypisywania rzeczy, z ktorymi sie nie zgadzam.

I co masz takiego w tym filmiku? Lokacja z aktu I, ze akurat dokladnie takiej lokacji zabraklo w ostatecznej wersji? Co z tego? Nie odstaje nijak graficznie na plus. Boss ten sam, przeniesiony w inne miejsce gry. Muzyka ta sama. Interfejs troche zmieniony, to wszystko... Ale jak ktos chce sie na sile doszukiwac, to sie doszuka wszystkiego.

Zrozumialbym, gdybys napisal, ze ci sie D3 nie podoba. Twoje prawo, o ile oczywiscie piszesz w swoim wlasnym imieniu. Ale kiedy dajesz za przyklad filmik, ktory praktycznie nie pokazuje nic, czego nie ma w finalnej wersji i stawiasz go za wzor, to juz ciezko to ogarnac.
Edytowany przez: Dran#1512, dnia 26.06.2012 15:29 CEST
Odpowiedz Cytat
Wpisy: 3 268
Oszczędzę założyciela tematu i nie skomentuję jego posta.

Niemnie jednak, przyznam, że szkoda, iż przedstawionych na ww. filmiku terenów wraz z walką z Siegbreakerem nie uświadczymy w 1 akcie. Ciekawe czemu to wycięli (podkreślam, że chodzi mi konkretnie o ten teren a nie nazwę lokacji). O nieodżałowanych przeze mnie "fatalitach" bossów nawet nie wspominam :/.

W ogóle od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem obejrzenia wszystkich gameplay'ów przedpremierowych (tych z Blizzconu i wszystkich innych o ile takie były) celem porównania sobie co zostało wycięte.

Pamiętam, że na jednym z filmików barbarzyńca korzystał z drabin - w pełnej wersji ich nie mamy, chociaż to akurat detal.
Edytowany przez: KERMIz#2464, dnia 26.06.2012 15:44 CEST
Odpowiedz Cytat
Odpowiadając na tytuł wątku: To jest prawdziwe Diablo 3. Nie to, które każdy sobie wymyślił, nie Diablo 2.5, to jest Diablo 3, które kupiliście, które może się podobać lub nie. I proszę nie generalizować, grałem we wszystkie części i uważam że jest progres, rozgrywka jest bardziej płynna, w porównaniu do D2C mamy do czynienia z ogromnym krokiem naprzód i teraz nic tylko czekać na dodatek.
Odpowiedz Cytat

Prosimy o zgłaszanie wszelkich naruszeń Kodeksu zachowania, jak np.:

Groźby użycia przemocy. Bierzemy je na poważnie i powiadomimy odpowiednie władze.

Wpisy zawierające dane osobowe innych graczy, jak rzeczywiste adresy, adres e-mail, numery telefonów oraz nieodpowiednie zdjęcia i/lub filmy.

Nękanie lub obraźliwy język. Nie będziemy tego tolerować.

Zasady zachowania na forach

Zgłoś wpis # zamieszczony przez

Przyczyna
Podaj wyjaśnienie (maksymalnie 256 znaków)
Prześlij Anuluj

Zgłoszono!

[Zamknij]