Diablo® III

Zablokowane konto

90 Orc Warrior
8205
Witam, dzisiaj razem z kolegą zainstalowaliśmy na swoich komputerach Diablo 3, co się okazało: Przy logowaniu się na konto, kazano nam potwierdzić autoryzacje konta battle.net, mieliśmy do wyboru 2 opcje albo Odłączyć się od Battle.net, albo podać odpowiedź na sekretne pytanie. Ja wybrałem to drugie i wszystko poszło dalej, natomiast mój kolega nie pamiętał odpowiedzi więc wybrał 1 opcje. Po wybraniu opcji przyszedł mu email, że jego konto battle.net zostało zablokowane. Czy ktoś wie jak je odblokować

Temat pisze ja, bo kolega nie może się zalogować. Z góry dzięki
Odpowiedz Cytat
2 Blood Elf Rogue
0
Mam ten sam problem co wyżej,prosze o pomoc!
Odpowiedz Cytat
Kiedyś wysłałem żądanie na ten temat.
Pokażę wam swój list oraz odpowiedź od grupy blizzarda.

Witam. Odzywam sie w dosc nie typowej sprawie gdyz jest juz dosc stara i dotyczy ona mojego drugiego konta. Rok temu chcialem zarejestrowac konto world of warcraft na email xxxx@gmail.com. Aktualnie posiadalem 3 klasyczne gry. Dla bezpieczenstwa zaczalem aktualizowac swoje dane (ktore wczesniej zignorowalem). Jednak w trakcie zmiany hasla konto zostalo automatycznie zablokowane. Konta teraz nie moge odzyskac gdyz mam falszywe pytanie (data urodzenia). Odpowiedz brzmi w stylu "asdcgh", a konta z world of warcraft nie posiadam, dlatego tez nie moge odzyskac konta battle.net na bazie cd-keya. Nie stanowi to wielkiego problemu, gdyz posiadam te gry w edycji pudelkowej ale cyfrowo chcialbym je odzyskac. Konkretne pytanie brzmi: Czy jest mozliwosc odzyskania tych gier cycrowo (warcraft iii, frozen throne oraz diablo 2) odblokowanie emaila xxxx@gmail.com, lub przerejestrowanie tych gier na moje aktualne konto (XXXX@gmail.com) - ta opcja byla by dla mnie najlepsza. I tez jaki jest priorytet zaufania, ze jestem prawowitym posiadaczem produktow i zablokowanego konta. Pozdrawiam i czekam na odpowiedz. Karol Lupinski

Witaj Karolu,

Dziekujemy za skontaktowanie sie z nami. Oczywiscie dostep do konta bedzie dalo sie odzyskac po weryfikacji danych, natomiast przeniesienie gier do drugiego konta Battle.net nie jest mozliwe. Twoje konto Ghandemo@gmail.com zostalo zablokowane i do jego odblokowania potrzebna jest sekretna odpowiedz. Jesli zapomniales swoja sekretna odpowiedz to prosze o podanie nastepujacych informacji w celu weryfikacji konta:

- Nazwa konta Battle.net (proszę nie podawać nam hasła do konta)
- Imię i nazwisko
- Czytelny skan lub zdjęcie dokumentu wydanego przez państwo, na przykład paszport lub dowód osobisty, potwierdzający imię i nazwisko właściciela konta

Z powodów bezpieczeństwa prosimy by nie przesyłać tych danych w głównej części odpowiedzi na to żądanie pomocy.

Po otrzymaniu tych informacji, wyślemy odpowiedź na sekretne pytanie w odpowiedzi na twoje zgłoszenie oraz odblokujemy dostep do konta.

W razie dodatkowych pytań, proszę się z nami skontaktować.
Edytowany przez: Ghandemo#2343, dnia 28.06.2012 18:15 CEST
Odpowiedz Cytat
1 Night Elf Mage
0
http://eu.battle.net/d3/pl/forum/topic/4796791907

Poczytajcie, najlepiej zadzwonić i na telefon się pewnie uda to zrobić. Mnie się udało...
Odpowiedz Cytat
90 Human Warrior
19100
Ja mam podobny problem. Zainstalowałem Diablo 3, wpisałem klucz z guest passa i przy logowaniu też otrzymałem komunikat że konto zostało zablokowane. Udało mi się odblokować dostęp do konta BN, ale nie mogę zagrać w D3 bo za każdym razem jak próbuję się zalogować to konto jest blokowane. Ktoś wie jak dlaczego tak się dzieje i jak to rozwiązać ?
Odpowiedz Cytat
Community
Witam Soulofronin,

Po pomoc w rozwiązaniu problemów z kontem skontaktuj się z działem obslugi klienta. Informacje kontaktowe znajdziesz tutaj:
http://eu.battle.net/support/pl/article/contact
Odpowiedz Cytat
86 Dwarf Shaman
0
Ja nadal czekam na odpowiedź kogos z obsługi na mój ticket w tej sprawie. Nie mam pojęcia dlaczego Blizz próbę zalogowania do Diablo III traktuje jako podejrzane aktywności, co w konsekwencji skutkuje zablokowaniem konta.
Odpowiedz Cytat
liliiana prosze o numer kontaktowy do blizzard pl mam podobny proble poniewaz zablokowane mam konto i nie moge odblokowac
Odpowiedz Cytat
Ja mam cos takiego. Kupiłem pełną wersję w sklepie z kluczem i próbnymi wersjami do gry Diablo III. Fajnie sie gra, ale gdy pokonam Króla Kościotrópów, to pokazuje mi się, że muszę kupić wersję cyfrową za 60 euro. Czy jest konieczne, by znowu płacić? Przecież pełną wersję już mam. Aha i nie kazali mi wprowadzać tego kodu podczas instalacji. Kiedy i gdzie mam go wprowadzić?
Proszę o odpowiedź. Chcę kontynuować grę w Diablo III.
Odpowiedz Cytat
a pierwsze konto mi zablokowali i nowe stworzylem, ale teraz dostaje informacje, ze pelna wersja ktora kupilem w sklepie nie jest pelna. Oprocz tego nie wiem gdzie wprowadzic kod ¤¤¤¤¤¤ ¤¤¤¤ ¤¤¤¤¤ ¤¤¤¤ ¤¤¤¤¤¤ wzglada tak ale sa tam cyferki i myslniki w miejscu spacji oczywiscie. Nie pokazal mi sie komunikant "Wprowadz kod!". Gdzie go wprowadzic. Blagam o pomoc
Odpowiedz Cytat
a pod jaki adres wzszlac maila
Odpowiedz Cytat
mam ktos numer do blizzard
Odpowiedz Cytat
też mam problem z odzyskaniem konta brata :/
Odpowiedz Cytat
ja mam taki sam problem macie numer do blizzarda?
Odpowiedz Cytat
ja tez mam problem z odblokowaniem konta brata. wchodzę na dział obsługi klienta i wyświetla się że dane nie pasują do e-maila. czy wie ktoś jaka jest inna opcja skontaktowania się ?
Odpowiedz Cytat
Community
Z działem obsługi klienta możesz się również skontaktować telefonicznie.

Numery kontaktowe znajdziesz tutaj.
Odpowiedz Cytat

Prosimy o zgłaszanie wszelkich naruszeń Kodeksu zachowania, jak np.:

Groźby użycia przemocy. Bierzemy je na poważnie i powiadomimy odpowiednie władze.

Wpisy zawierające dane osobowe innych graczy, jak rzeczywiste adresy, adres e-mail, numery telefonów oraz nieodpowiednie zdjęcia i/lub filmy.

Nękanie lub obraźliwy język. Nie będziemy tego tolerować.

Zasady zachowania na forach

Zgłoś wpis # zamieszczony przez

Przyczyna
Podaj wyjaśnienie (maksymalnie 256 znaków)
Prześlij Anuluj

Zgłoszono!

[Zamknij]