Diablo® III

Ognista Siarka po 1.0.3

Przed wejściem patcha 1.0.3 wszystkie niebieskie przedmioty wymagające 60 lvl (level item 60 i wyżej) niszczyłem u kowala, licząc na otrzymanie legendarnej Ognistej Siarki. Nie wiem czy miałem szczęście ale na mniej więcej każde 100 zniszczonych itemów dostawałem 1-2 siarki. Na liście zmian wprowadzonym przez ostatni patch czytałem, że szansa na otrzymanie tego składnika została zmniejszona. Od wejścia patcha zniszczyłem u kowala ponad 300 itemów 60lvl i wyżej i nie dostałem ani jednej siarki.

Czy komuś z Was udało się dostać siarkę po wejściu patcha 1.0.3? Albo może ktoś widział gdzieś informację o ile została zmniejszona szansa na jej otrzymanie?
Odpowiedz Cytat
Przed 1.0.3 było zdaje się 0,1% szansy czyli 1 na 1000 zniszczonych niebieskich itemów jak jest teraz to nie wiem.
Odpowiedz Cytat
Wydaje mi się, że szansa przed patchem była 0,8%, tak przynajmniej było na oficjalnej stronie. Przy patchu napisali tylko że zmniejszyli ale nie wiadomo o ile. Koszt siarki na AH jak sprawdzałem wczoraj skoczył prawie dwukrotnie ale może to chwilowy wzrost ze względu na zwiększone zainteresowanie craftingiem.
Odpowiedz Cytat

Prosimy o zgłaszanie wszelkich naruszeń Kodeksu zachowania, jak np.:

Groźby użycia przemocy. Bierzemy je na poważnie i powiadomimy odpowiednie władze.

Wpisy zawierające dane osobowe innych graczy, jak rzeczywiste adresy, adres e-mail, numery telefonów oraz nieodpowiednie zdjęcia i/lub filmy.

Nękanie lub obraźliwy język. Nie będziemy tego tolerować.

Zasady zachowania na forach

Zgłoś wpis # zamieszczony przez

Przyczyna
Podaj wyjaśnienie (maksymalnie 256 znaków)
Prześlij Anuluj

Zgłoszono!

[Zamknij]