Diablo® III

Ważne Problem z Instalacja Diablo 3 ! ! ! POMOCY

Witam.
Mam otóż taki problem z Instalacją Diablo 3.
Niestety nie wiem czemu lecz płyty Diablo 3 mi nie czyta, sprawdzałem u kumpla na starym kompie i i wszędzie czyta lecz u mnie nie. Postanowiłem więc ściągnąć klienta gry. Ściągnąłem go wyskoczyło mi okienko z aktualizacią potem żeby zainstalować gre ok, zgodziłem się na warunki wygrałem dysk i rozpocząłem instalacje. I tu tkwi problem.
Instalacja cały czas pokazuje 0 % i wyskakuje okienko z wymaganiami gry.
Co mam zrobić?
Ponowna instalacja SP 3 nic nie dała. Mój komputer 3 rdzeniowy Atlon 3 GB ram 512 Karta Graficzna.

Przepraszam jeśli napisałem coś nei zrozumiale ale pisze szybko bo idzie burza.

Bardzo proszę o pomoc.
Odpowiedz Cytat
Odpal instalator w trybie administratora
Odpowiedz Cytat
hm komp za słaby pokarz screen z tym okienkiem. koniooX on ma XP sp3 wiec administrator nie ma tu nic do rzeczy
Odpowiedz Cytat
Miałem podobnie, musiałem aktywować usługę na systemie związaną z możliwością odpalania programów na innym koncie (Logowanie pomocnicze).
Edytowany przez: Rottennerve#2483, dnia 02.07.2012 15:24 CEST
Odpowiedz Cytat
Ten sam problem co u RomEo. Też na 0% stoi.
System XP mam. Próbowałem już z logowaniem pomocniczym, ale nie pomaga.
Na stronie blizzarda, piszą różne rzeczy o np. defragmentacji dysku itp; ale porobiłem to i ciągle nic nowego.
Ale może pomoże taka informacja, że mimo. że instalacja nie postępuje (0%), to (jakby to ująć...) sam folder gdzie instaluję grę, rośnie do 7,65 GB a potem stoi w miejscu tak samo jak instalacja.
Please help and Thank your from the mountain :D
Odpowiedz Cytat
no i mam problem przy instalacji a mianowicie:
"Nie udało się pobrać wymaganego pliku z danymi instalacyjnymi: diablo3_plpl_disk_encrypted_win.blob." co to ma byc za badziew?[/quote]
Odpowiedz Cytat
90 Goblin Warrior
12490
Forum US => zawsze coś znajdziesz.
Forum EU=> czasem coś znajdziesz.

http://gametipcenter.com/diablo-3-fix-stuck-installer

http://www.tikisaurus.com/blog/pc/helping-out-is-your-diablo-3-installation-stuck-at-0-percent.html

http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/5008661078?page=4

Do this:
- run regedit (start->run->type in regedit->hit enter or click ok)
- navigate to: HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Windows
- find the DWORD value called CSDVersion
- double click it, change value from 100 to 300
- restart computer
- attempt D3 installation
- after finished, change value back from 300 to 100 (not good to claim what you're not all the time)

total genius! thank you, i was stuck at 0% for 15mins and i did this, and the installation started instantly at 1% and is growing slowly, i hope it won't fail at any time now >< *fingers crossed*
note: my value was 0 instead of 100 per default ><

Powodzenia
Odpowiedz Cytat
Witam
Mam problem z instalacją. Gdy uruchamiam setup to wyskakuje mi okienko aktualizacji i to okienko było otwarte przez 2 godzinny i nic innego się nie działo. Pasek zatrzymał się na poziomie 3/4 i stoi w miejscu. Szukałem w sieci rozwiązania tego problemu ale nic nie znalazłem co by pomogło mi z tym problemem

Proszę o pomoc
Odpowiedz Cytat
90 Goblin Warrior
12490
Ale stoi stoi czy jest jakieś info ?

http://www.diablofans.com/topic/41731-diablo-3-installer-stuck-at-69/

http://eu.battle.net/support/en/article/blizzard-downloader-common-errors-and-issues
Edytowany przez: Alliey#2269, dnia 09.07.2012 14:23 CEST
Odpowiedz Cytat
Mam identycznie jak kolega Cebula. Wie ktoś jak temu zaradzić? Bo sposób podany przez Alliey i wszystkie porady dawane przez Blizzard, niestety mi nie działają :(
Edytowany przez: CICH0CIEMNY#2425, dnia 13.07.2012 18:05 CEST
Odpowiedz Cytat
CICH0CIEMNY - mam chyba rozwiązanie. Nie wiem czy uda Ci się z płyty, bo wtedy robią się pliki *.tmp. Czy jakoś tak. Ale moja rada, jest taka:
-Ściągnij sobie klienta Diablo z Neta.
-Instaluj, itp. itp.
-Będziesz miał 0% cały czas, ale wejdź w folder gdzie instalujesz diabełka i sprawdź właściwości i rozmiar.
- Sprawdzaj właściwości co jakiś czas, aż zobaczysz, że już nic nie rośnie.
(Będzie około 7,82 GB)
- Wyłącz instalator i odpal Diabełka.
- Pozwól, jeśli trzeba, żeby się dokończyła aktualizacja (chyba 2% jeszcze zostanie do ściągniecia).
- Zrób sobie szamana :D
Nie no, ale serio mi zadziałało wyłączenie instalki pod koniec. Jakbym napisał niejasno, to pisać :D
Odpowiedz Cytat
Witam.Dzisiaj kupiłem Diablo 3.
Niechce mi zaczac instalowac Diabełka.klikam na setup.exe i nic robi tylko jakas aktualizacje i to wszystko.Co robic pomuzcie
Odpowiedz Cytat
Community
Witam Makavelli,

Wykonaj kroki podane w naszym artykule na temat rozwiązywania problemów z instalacją Diablo III:
http://eu.battle.net/support/pl/article/diablo-iii-rozwiazywanie-problemw-z-instalacja-pc
Odpowiedz Cytat
Ten sam problem co wcześniej. Odpalam diablo z płytki instalacja się zaczyna i 0% przez cały czas. Folder z Diablo 3 się nie tworzy i nic nie mogę zrobić. (Skany Defragmentacje itp nie pomogły) proszę pomóżcie
mam Windowsa XP miejsce na dysku jest i komp spokojnie powinien grę dźwignąć
Odpowiedz Cytat
Prosze o pomoc instaluje mi sie gra ponad 2 godzinny a dalej 0%
Odpowiedz Cytat
ja mam tak samo jak Eternal instaluje caly czas gre diablo 3 i ciagle jest 0%
Odpowiedz Cytat
90 Goblin Warrior
12490
Ale wy chociaż zobaczyliście te linki co tutaj daliśmy ? czy piszecie Pomocy bo tak.
Jak już coś zrobiliście to napiszcie co.
Odpowiedz Cytat
siemka

Dziwne bo ja jakoś sprawdzałem każdy sposób z linków i jest to samo tzn 0% -.-
jak bede musial przeinstalowac system to mnie cos wezmie ;/

mam windows 7 64 bit
3gb ram
procek 2.9 Ghz x2
dysk 350gb
karta grafiki Geinward gt430 1gb

poprzednio zainstalowało sie normalnie tylko teraz jest jakas zwicha z tym -.-
Edytowany przez: Cerberus#2976, dnia 03.08.2012 22:18 CEST
Odpowiedz Cytat
A ja zrobiłem tak:
1. Usunąłem folder battle.net z Dokument and Settings\All Users\Dane Aplikacji
2. Zainstalowałem najnowszy Service Pack 3
3. Odinstalowałem antywirusa ( po zainstalowaniu gry zainstalowałem ponownie)
4. W zaporze systemowej w panelu sterowania dodałem do wyjątkuw setup D3
5. Zainstalowałem najaktualniejsze sterowniki do karty graficznej
6. Uruchomiłem setup wchodząc na płyte i klikając prawym przyciskiem myszy na plik exe i uruchom jako a nastepnie odznaczyłem "chroń mój komputer i dane przed działaniem nieautoryzowanych programów "

I poszło wkońcu :) mam nadzieje ze komuś pomoże
Odpowiedz Cytat
Ja miałem ten sam problem 0% cały czas a miałem! bo po małym wkur...! postanowiłem zostawić instalkę na czas y powiedzmy nie określony a w moim przypadku to było jakieś dwie i pół godz. to jakoś było, pojechałem do żony bo nie mogli sobie poradzić z pewną sprawą no nie ważne, jak już wróciłem to GRA była ukończona w 100% i Gram do tej pory więc jak ktoś ma cierpliwość to niech idzie na dwór czy gdzieś tam a ogólnie da se dupie rumianku na jakiś czas z kompem i wróci to powinno się wszystko zainstalować sprawdzony sposób nie tylko u mnie i u znajomych również, tak że polecam. Co do systemu jadę na Xpeku sp3. pzdr.
Odpowiedz Cytat

Prosimy o zgłaszanie wszelkich naruszeń Kodeksu zachowania, jak np.:

Groźby użycia przemocy. Bierzemy je na poważnie i powiadomimy odpowiednie władze.

Wpisy zawierające dane osobowe innych graczy, jak rzeczywiste adresy, adres e-mail, numery telefonów oraz nieodpowiednie zdjęcia i/lub filmy.

Nękanie lub obraźliwy język. Nie będziemy tego tolerować.

Zasady zachowania na forach

Zgłoś wpis # zamieszczony przez

Przyczyna
Podaj wyjaśnienie (maksymalnie 256 znaków)
Prześlij Anuluj

Zgłoszono!

[Zamknij]