Diablo® III

Jak przejść Inferno ? :O HELP

Jak ja mam przejść Inferno? skoro padam co chwile od każdego moba, a jak dochodzę do Party to od razu się ludzie rozchodzą :/.. Jak to przejść ?
Odpowiedz Cytat
Trochę dziwny temat i dziwne pytanie. Jak nie dajesz sobie rady, to cofnij się i farm kasę i itemy.
A odłączają się pewnie dlatego, że giniesz co chwilę.

PS
gry publiczne są i tak do bani.
Odpowiedz Cytat
Kirkor gry publiczne sa do bani na 3 i 4 akcie. Powodzenia w grupie publicznej od mostu Korsika [?] w góre. Pod teleportem zawsze jest elita i caly czas wchodzi ktos nowy, pada, wychodzi, wchodzi nowy itd...
Odpowiedz Cytat
Wróć na piekło, pofarm golda, kup lepszą broń/zrobje żeby staty poprawić. Innego wyjścia nie masz. W party będzie ci jeszcze gorzej. Poczytaj forum swojej postaci - tam jest pełno poradników/wskazówek specjalnie na Inferno. Jak ci się znacząco zmienią staty po zmianie ekwipunku spróbuj wrócić na Inferno. Na razie nie masz tam co szukać, bo więcej wydasz na naprawy niż zarobisz.
Odpowiedz Cytat
Spedzić nie zapomniane chwile w aktach 3 i 4 poziomu hell i robić najciekawszą rzecz na świecie - farmic kase... a jak już wyfarmisz z 1-2mln to idziesz wykonać kolejną mrożącą krew w żyłach misje... mianowicie "mały shoping na AH"... a potem majac te itemki zabijasz wszystko na akt 1 i 2 zbierajac kase na akt 3:D

SKILL KURWA!!! i kalkulator!!! <- ironia...

Obawiam się, że zabawki z AH za 1-2 megasa raczej niezbyt się nadadzą na inferno. Mój DeHu hel przebiega z radosnym podskokiem ;-) a na inferno po wyjściu za północno-zachodnią bramę napotyka pierwszą elitę i już go niema. Więc na razie trzepię kasę na 3a hela.
Edytowany przez: LosarturosCJ#2382, dnia 11.07.2012 12:12 CEST
Odpowiedz Cytat

Prosimy o zgłaszanie wszelkich naruszeń Kodeksu zachowania, jak np.:

Groźby użycia przemocy. Bierzemy je na poważnie i powiadomimy odpowiednie władze.

Wpisy zawierające dane osobowe innych graczy, jak rzeczywiste adresy, adres e-mail, numery telefonów oraz nieodpowiednie zdjęcia i/lub filmy.

Nękanie lub obraźliwy język. Nie będziemy tego tolerować.

Zasady zachowania na forach

Zgłoś wpis # zamieszczony przez

Przyczyna
Podaj wyjaśnienie (maksymalnie 256 znaków)
Prześlij Anuluj

Zgłoszono!

[Zamknij]