Diablo® III

error 3003

witam zakupiłem grę z miesiąc temu od początku próbuje połączyć się z europejskim serwerem i za każdym razem mam błąd 3003
jedyny serwer na jaki mogę sie połączyć to azjatycki gram w angli ale myślę ze to nie stanowi problemu konto założone na adres angielski proszę o paradę odnośnie połączenia i błędu
Dostawca internetu –virgin
Modem (wersja oprogramowania firmware jeśli znasz) –
Router (wersja oprogramowania firmware jeśli znasz) –netgear VMDG280
Karta sieciowa (wersja sterownika) –Karta Realtek RTL8168C(P)/8111C(P) Family PCI-E Gigabit Ethernet NIC (NDIS 6.20)

Rodzaj używanego połączenia z internetem (Bezprzewodowe / USB / Ethernet) –ethernet
System operacyjny – vin 7
Zainstalowane programy bezpieczeństwa (firwall, anty wirus) – awast
Edytowany przez: Ronipl#2525, dnia 26.07.2012 23:04 CEST
Odpowiedz Cytat
Upewnij się, że serwer europejski stoi. (EDIT: Ja się łączę, więc stoi).

Tu masz subforum odpowiednie dla tego typu tematu (nie nie zakładaj go tam też):
http://eu.battle.net/d3/pl/forum/2940056/

A tu masz pierwszy z brzegu temat dot błedu 3003.
http://eu.battle.net/d3/pl/forum/topic/4940436664 (w którym jak widzę już dorzuciłeś swoje 3 grosze).

Ogólnie błąd 3003 oznacza zbyt zajęte (bądź wyłączone) serwery.
Edytowany przez: brass#2665, dnia 26.07.2012 23:52 CEST
Odpowiedz Cytat
dziękuje za odpowiedz przestudiowalem juz to lecz bez rezultatu nie mam pojecia co zrobic serwe jest online lecz dalej nurtujacy blad 3003
rozwiazalem problem za pomoca Plik HOSTS to zwykły plik tekstowy, który składa się z par IP – adres, rozdzielonych spacją (lub spacjami), np.
bledny wpis
szukajcie tu
Windows XP/2003/Vista/7 C:\WINDOWS\system32\drivers\etc
Edytowany przez: Ronipl#2525, dnia 27.07.2012 17:27 CEST
Odpowiedz Cytat
Witam,

Ronipl, dziki za podpowiedź, faktycznie plik hosts jest odpowiedzialny za ten błąd a nie battle net czy blizzart. Wszystkim tym co wykonywali procedurę zmiany adresacji lokalnej, po to by pograć w "nie w pełni legalną" wersję przypominam, iż należało troszkę namieszać w pliczku hosts by wskazać adres lokalny jako adres serwerka :) ja u sibie przywróciłem plik do pierwotnego wyglądu i jest ok mogę cieszyć się grą na europejskim serwie :]
Odpowiedz Cytat
namieszac w pliczku czyli co mam zrobic? tez mam ten sam problem...
Odpowiedz Cytat
dzieki wam, tez miałem ten problem
Odpowiedz Cytat
Kupiłem dziś sobie Diablo 3 i RoS'a i myślałem , że nie znajdę sposobu po 5 godzinach szukania i nagle pojawił się twój post , który odnowił oblicze mojej ziemi w Diablo !
Gościu wiszę Ci piwko ! :)
Odpowiedz Cytat

Prosimy o zgłaszanie wszelkich naruszeń Kodeksu zachowania, jak np.:

Groźby użycia przemocy. Bierzemy je na poważnie i powiadomimy odpowiednie władze.

Wpisy zawierające dane osobowe innych graczy, jak rzeczywiste adresy, adres e-mail, numery telefonów oraz nieodpowiednie zdjęcia i/lub filmy.

Nękanie lub obraźliwy język. Nie będziemy tego tolerować.

Zasady zachowania na forach

Zgłoś wpis # zamieszczony przez

Przyczyna
Podaj wyjaśnienie (maksymalnie 256 znaków)
Prześlij Anuluj

Zgłoszono!

[Zamknij]