Diablo® III

Problem podczas gry ze znajomymi

Witam,
Od dwóch dni mam dziwny problem, który wcześniej nigdy się nie pojawiał.

Mianowicie:

za każdym razem, gdy gram ze znajomymi (nie ma znaczenia,czy oni dołączają do mojej gry, czy ja do ich) i chcę teleportować się do kogoś przy pomocy sztandaru - okno gry minimalizuje się do Windowsa, gdzie wyświetla się błąd, prośba o przesłanie raportu do Blizza, po czym gra się wyłącza. (przy czym nie jest to "typowy" windows'owy raport o błędach, tylko bezpośrednio Blizzowy)

Czy ktoś miał coś podobnego i ma pomysł,jak temu zaradzić?

Pozdrawiam
Edytowany przez: Ula#2926, dnia 24.10.2012 22:11 CEST
Odpowiedz Cytat
Customer Service
Witam,

Usuń następujące pliki z katalogu Diablo III:

- Diablo III.mfil
- Diablo III.tfil

Po usunięciu plików ponownie uruchom grę używając Launchera i przetestuj grę.
Odpowiedz Cytat
Dzięki za odpowiedź i za poradę.

Mam nadzieję,że już wszystko będzie ok.

Dam znać.

Pzdr :)
Odpowiedz Cytat
Niestety nie pomogło...

Teraz wyskakuje jakiś inny błąd. Zdarza się to tylko podczas gry ze znajomymi.

Ratunkuuu, boję się,że coś mi się stanie z gra. :'(
Odpowiedz Cytat
25.10.2012 23:45Wpis zamieszczony przez: Ula
Teraz wyskakuje jakiś inny błąd.

Można wiedzieć, jaki to błąd? :P

Pozdrawiam.
Odpowiedz Cytat
Cóż, tamten się już nie powtórzył,

teraz po prostu wyłącza grę, pisze,że wystąpił problem, jest miejsce na wysłanie info do Blizza z opisaniem, w jakiej sytuacji się pojawił i tyle.

Jest też kod identyfikacji błędu, nie wiem,mam go tu wkleić? to coś pomoże? Trochę mnie to frustruje, juz nie wiem,co robić..

Może spróbuję przeinstalować,ale nie wiem,czy to pomoże.

Dziwna sprawa. :(
Odpowiedz Cytat
Edit: ten drugi błąd brzmiał: ""Gra Diablo III nie mogła uwierzytelnić głównych plików z danymi"
Odpowiedz Cytat
Witam,

Mam do Was jeszcze jedno pytanie:

Ponieważ usunięcie w/w plików niestety nie pomogło, błąd nadal daje się we znaki to mam pytanie:
Czy jest jeszcze jakiś inny sposób,czy pozostaje reinstall?

Niestety obecnie gram na necie mobilnym, z limitem, który już dobiega końca.. A instalacja od nowa to dosłownie ciężka sprawa dla netu z ograniczonym limitem.

Pozdrawiam
Odpowiedz Cytat
Customer Service
Spróbuj uruchomić grę jako administrator klikając na Launcher prawym przyciskiem myszy i wybierając „Uruchom jako administrator”.

Możesz również stworzyć nowe konto użytkownika Windows z prawami administratora i spróbować uruchomić grę z tego nowego konta.

Jeśli masz na komputerze program antywirusowy i masz możliwość jego ponownej instalacji, całkowicie go usuń i wtedy przetestuj grę.

Dodatkowo zamknij wszystkie niepotrzebne programy działające w tle by mieć pewność, że żaden z nich nie powoduje tego problemu.

Możliwe, że brak uprawnień administratora systemu lub program antywirusowy blokuje proces uwierzytelniania plików gry.
Odpowiedz Cytat
Prokkar - dziękuję za odpowiedź i chęci, ale niestety błąd nadal występuje..

Czas na reinstall?

Pzdr
Odpowiedz Cytat
Customer Service
Jeśli żadne z powyższych rozwiązań nie pomogło to chyba czas na reinstall :)
Odpowiedz Cytat
Jeszcze ostatnie pytanie:

Widziałam,że ludzie, którzy mieli ten sam problem, wklejali jakieś raporty z systemu.

Czy w moim przypadku to gra warta świeczki ? :P
Odpowiedz Cytat
Customer Service
Jest to raczej wina uszkodzonego klienta gry wiec raporty systemu nic nowego nam nie powiedzą.

Podczas usuwania upewnij się, że wszystkie pliki i foldery związane z Diablo III zostały usunięte. Dokładny opis znajdziesz tutaj:
https://eu.battle.net/support/pl/article/diablo-iii-jak-odinstalowac-gre
Odpowiedz Cytat
Ok,

Rozumiem,że moja postać jest bezpieczna?
Jest zapisana na serwerach,prawda?

Jakby jej coś się stało to chyba bym skoczyła z mostu :P
Odpowiedz Cytat
Rozumiem,że moja postać jest bezpieczna?
Jest zapisana na serwerach,prawda?

Tak :).

Wszystkie dane postaci są zapisywane na serwerach Blizzarda.
Jedyne co możesz utracić, to możliwość oglądania filmików z Diablo w menu głównym, ale po przejściu ponownie gry, wszystkie filmiki powinny wrócić na swoje miejsca :).

Pozdrawiam.
Odpowiedz Cytat
Ok, dzięki za porady.

Mam nadzieję,że jak w końcu się zainstaluje (z moim obecnym netem to chyba z dwa dni zajmie :P) to wszystko będzie działało prawidłowo, bo już mi się załącza zespół odstawienny ;)

Pzdr
Odpowiedz Cytat

Prosimy o zgłaszanie wszelkich naruszeń Kodeksu zachowania, jak np.:

Groźby użycia przemocy. Bierzemy je na poważnie i powiadomimy odpowiednie władze.

Wpisy zawierające dane osobowe innych graczy, jak rzeczywiste adresy, adres e-mail, numery telefonów oraz nieodpowiednie zdjęcia i/lub filmy.

Nękanie lub obraźliwy język. Nie będziemy tego tolerować.

Zasady zachowania na forach

Zgłoś wpis # zamieszczony przez

Przyczyna
Podaj wyjaśnienie (maksymalnie 256 znaków)
Prześlij Anuluj

Zgłoszono!

[Zamknij]