Diablo® III

Najlepsza postać ;-)

Witam!
Jak waszym zdaniem jest najlepsza postać do szybkiej farmy, przy założeniu że mamy do wydania na sprzęt np. 100kk
Głównie zależy mi na szybkim expie i dużym MF, dla znajdowania przedmiotów. Zastanawiam się głównie nad barbem ww, wizzem cm (bo archont za te cenę nie będzie w stanie bić szybko na wysokim mp), może dh z wysokim dps?
Co byście polecili?
zapewne każda klasa za te pieniądze będzie się inaczej prezentowała, stąd tez moje pytanie.
pzdr
Odpowiedz Cytat
BARB
Odpowiedz Cytat
tylko barb
Odpowiedz Cytat
Ja zrobiłem swojego WWCM za równiuteńko 150kk i biegam na luzaku mp6-7, ostatnio uber na mp8 bez spiny. Także polecam, gra się świetnie, a na niskich mp2-3 można zrobić dowolny build i biegać z każdą umiejętnością(duży AS 2.72 oraz CC50%) i mieć masę zabawy z diablo. Musisz tylko pamiętać o podstawach buildu WWCM i będzie gitara.
Odpowiedz Cytat
Mogę się wypowiedzieć tylko na temat wizza i barba bo innymi klasami nie grałem. Jeżeli masz na myśli naprawdę szybką farmę czyli elity schodzą góra w kilka sekund i to na wysokim MP (zakładam że MP5 lub wyżej) to żadnej z tych klas za taką kasę nie zrobisz. Przy czym farmienie wizzem czymś innym niż archont na dłuższą metę nie ma wg. mnie sensu.

Natomiast generalnie wizzem farma idzie dużo szybciej niż barbem. Ale pod jednym warunkiem. Duży DPS. Gdybym miał zrobić za taką kasę postać tylko do farmy, bez bosów i uberów to zrobił bym wizza w następujący sposób. Kupiłbym skorna z LS tak za połowę tej kasy. Za resztę itemy dające jak najwięcej DPS, CC i AS. Nie przejmowałbym bym się brakiem pancerza i resów. I tak wcześniej moby padną zanim dobiegną do Ciebie. Pomaga też w tym bardzo szelma z siłą wiatru. Odbicie obrażeń załatwi w 100% LS ze skorna. Nie wiem jakie MP z tego by wyszło ale myślę że może nawet MP3. Natomiast na pewno będzie to szło bardzo szybko.
Odpowiedz Cytat

Prosimy o zgłaszanie wszelkich naruszeń Kodeksu zachowania, jak np.:

Groźby użycia przemocy. Bierzemy je na poważnie i powiadomimy odpowiednie władze.

Wpisy zawierające dane osobowe innych graczy, jak rzeczywiste adresy, adres e-mail, numery telefonów oraz nieodpowiednie zdjęcia i/lub filmy.

Nękanie lub obraźliwy język. Nie będziemy tego tolerować.

Zasady zachowania na forach

Zgłoś wpis # zamieszczony przez

Przyczyna
Podaj wyjaśnienie (maksymalnie 256 znaków)
Prześlij Anuluj

Zgłoszono!

[Zamknij]