Diablo® III

[Propozycja]Portale Płonących Piekieł i Talizmany

Nie jest to mój pomysł, skopiowane z US, wejdźcie, zobaczcie, oceńcie ;)

Edriel

View profile

Edit:

link to the US thread: http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/8156055717

If you liked these ideas, like and write in the US thread as well.
Maybe the devs will reply if they see so many positive feedback there too!

------------------------------------------------------------------------------------

http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/8156055717

Hi,

here's the link to the thread of my two ideas on Diablofans.com.

I wrote there because it's a very long read and there are a lot of images so I prefered to do "cross-link".

I apologize about that with CMs.

"Like" here if you liked there :)

Enjoy: http://www.diablofans.com/topic/87920-suggestions-the-talisman-and-the-burning-hells-portals/
Edytowany przez: zbayno#2442, dnia 09.03.2013 12:59 CET
Odpowiedz Cytat
dobre,zawsze bylby jakis cel w grze, bo ja juz prawie nie gram
Odpowiedz Cytat
oj, to cudnie wygląda. I nie wymaga przewracania gry do góry nogami... Blizzie mój Ty złociutki, proszę Cię, daj mu szansę:D
Odpowiedz Cytat
Podziwiam tego kolesia, nieźle musiał sie napracować by stworzyć takie cudeńko.
Odpowiedz Cytat
Niesamowite to jedyne słowo które ciśnie mi się na usta. Blizzard mógłby wziąć ten pomysł i w całości wrzucić do gry, ewentualnie balansując pewne współczynniki. Cudo.
Odpowiedz Cytat
te portale brzmią jak mapy w poe
Odpowiedz Cytat
Może i brzmią jak mapy w poe, ale czy to znaczy, że jedna gra nie może być podobna do drugiej ? Idąc tym tropem wiele gier jest do siebie podobnych w pewnych aspektach.
Odpowiedz Cytat
masakra .. jak to pieknie pokazuje ile tej grze jeszcze brakuje
*grajac, czekam na dodatek :p
Odpowiedz Cytat
09.03.2013 20:01Wpis zamieszczony przez: Yellon
Może i brzmią jak mapy w poe, ale czy to znaczy, że jedna gra nie może być podobna do drugiej ? Idąc tym tropem wiele gier jest do siebie podobnych w pewnych aspektach.
nie mam z tym problemu, fajny pomysl do wniesienia do diablo. poki co gram w poe
Odpowiedz Cytat
Akurat tych portali to się doczekam:) ogólnie, strasznie tęsknię za talizmanami i runami, które można by było wsadzić w ekwipunek. Run pewnie nie będzie, ale niech chociaż taliki wrócą :)
Odpowiedz Cytat
100 Worgen Hunter
6010
Wpisy: 27
W końcu coś by można byłoby robić niż tylko farmić non-stop jedną lokacje.

Pomysł świetny
Odpowiedz Cytat
Wyglada to super i ta mapka, w diablo mi tego brakuje, ze nie ma zadnej mapy procz tych lokacyjnych.
Odpowiedz Cytat
Bardzo ciekawy pomysł, milo było by gdyby coś takiego wprowadzili
Odpowiedz Cytat
Dla mnie koleś jest kozakiem :)) wymyślił i opracował naprawdę coś godnego i wartego uwagi dla Diablo :))

W D2 mieliśmy kostkę którą w D3 ten talisman mógłby zastąpić :) jestem za bo wprowadzenie tego w życie to chwila moment dla blizza ;)

Powinien to opatentować i kasiorę na tym zbić :D
Odpowiedz Cytat
Wyjde na nieuka, idiote, itp itd xddd poniewaz nie znam tak dobrze angielskiego hehehe xD ale wierze wam ze to cos naprawde dobrego i godnego uwagi:D!
Odpowiedz Cytat
- Heroes of the Storm
Wpisy: 5 097
Zobacz profil postaci
No nieźle :D.
Czytając tamten temat w połowie zapomniałem, że jest to propozycja gracza i wierzyłem, że czytam patch notes do następnej łatki :).
Odpowiedz Cytat
Ja bym chciał, żeby była kiedyś możliwość wejścia do tych portali, które robią gobliny :P
Edytowany przez: Gothmog#2118, dnia 10.03.2013 14:15 CET
Odpowiedz Cytat
Oceniac temat aby wiedzieli, ze i w Polsce tez nam sie ten pomysl podoba :)
A jest jakis % szans, ze naprawde to wprowadza, bo wiadomo gra ma byc pod graczy, wiec jak sie wszsytkim bedzie podobalo to jaki problem to wprowadzic w zycie.

Taki patch duzo by zminil, bylo by co robic w miescie poza obecnym kowalem i dodatkowo nowe mapki to czego brakuje w tej grze.
Edytowany przez: Stearate#2283, dnia 10.03.2013 15:34 CET
Odpowiedz Cytat
Koleś wsadził mnóstwo pracy i jeszcze miałem niezły pomyślunek.
Powinni go zatrudnić.
Duży szacun
Odpowiedz Cytat
Propsy dla pomysłodawcy, super pomysł! No ale przecież Bli$$ wie co dla nas najlepsze.
Odpowiedz Cytat

Prosimy o zgłaszanie wszelkich naruszeń Kodeksu zachowania, jak np.:

Groźby użycia przemocy. Bierzemy je na poważnie i powiadomimy odpowiednie władze.

Wpisy zawierające dane osobowe innych graczy, jak rzeczywiste adresy, adres e-mail, numery telefonów oraz nieodpowiednie zdjęcia i/lub filmy.

Nękanie lub obraźliwy język. Nie będziemy tego tolerować.

Zasady zachowania na forach

Zgłoś wpis # zamieszczony przez

Przyczyna
Podaj wyjaśnienie (maksymalnie 256 znaków)
Prześlij Anuluj

Zgłoszono!

[Zamknij]