Diablo® III

Diablo III problem "Wersja Startowa???"

Witam.

Kupiłem wczoraj grę Diablo III w MediaMark. Zainstalowałem, dodałem klucz do konta battle.net lecz owy klucz dodał się jako Starter a nie edycja standardowa i tu moje pytanie w czym tkwi problem ??? Czemu tak się zrobiło ??? Czy Blizzard musi jakoś aktywować mój klucz żebym mógł grać na edycji standardowej ???

Pozdro

Xaber
Odpowiedz Cytat
Spróbuj zmienić hasło do konta Battle.net.
Odpowiedz Cytat
Witam,

Spróbuj zmienić hasło jak to napisał TommyDe.

Dodatkowo upewnij się, że przepisałeś dobrze klucz gry.
Prawidłowy klucz do gry znajduje się w pudełku zaraz pod "miejscem na płytę".

Jeżeli wpisałeś te kody z karty która była włożona po lewej strony od płyty, to niestety jest to właśnie klucz do wersji podstawowej :P.

Pozdrawiam.
Odpowiedz Cytat
Community
Witam,

Jeśli po wykonaniu porad zaoferowanych przez TommyDe and FTNewbie nadal nie będziesz mógł dodać klucza licencji do konta, skontaktuj się z działem obsługi klienta po pomoc.
Odpowiedz Cytat
ja kupiłem przez neta już dawno temu, chwilkę pograłem, teraz mam czas i wracam do gry, i mam nadal wersję startową, nawet do pobrania na batle net tak pisze , a mam meila gdzie pisze ze zapłaciłem 59 dolców.. o co kaman?
Odpowiedz Cytat

Prosimy o zgłaszanie wszelkich naruszeń Kodeksu zachowania, jak np.:

Groźby użycia przemocy. Bierzemy je na poważnie i powiadomimy odpowiednie władze.

Wpisy zawierające dane osobowe innych graczy, jak rzeczywiste adresy, adres e-mail, numery telefonów oraz nieodpowiednie zdjęcia i/lub filmy.

Nękanie lub obraźliwy język. Nie będziemy tego tolerować.

Zasady zachowania na forach

Zgłoś wpis # zamieszczony przez

Przyczyna
Podaj wyjaśnienie (maksymalnie 256 znaków)
Prześlij Anuluj

Zgłoszono!

[Zamknij]