Diablo® III

[Suggestion] passive skill tree

Witam, założyłem temat na diablofans.com, zapraszam do dyskusji;)
http://www.diablofans.com/topic/98851-suggestion-passive-skill-tree/page__p__1194763#entry1194763
Odpowiedz Cytat
Nie zrozum mnie źle, pomysły wydają się dobre i włożyłeś w to całkiem sporo pracy, ale toż to zaprzecza wszelkim prawym ideom, którymi kierowali się twórcy tworząc obecny system umiejętności i poziomów mistrzowskich, które miały być jedynie liczbą, osiągnięciem, pomysłem na end-game skleconym w parę minut na YouTube.

Pisałem już to wielokrotnie, napiszę jeszcze raz: już w tej chwili PM-y dają za dużo. Dodanie +3% do MF i GF na poziom było błędem, bo umniejszyło znaczenie tych afiksów (szczególnie pierwszego), a tego typu właściwości powinny być na pierwszym miejscu do zajęcia slota po podstawowych afiksach pod DPS i EHP w grze, która polega na ubijaniu stworów dla lootu.
Odpowiedz Cytat
wiem. i również się z Tobą zgadzam co do magic find'a.
Te pasywki nie powinny dawać mega mocy, być tylko małą kustomizacją, nieznacznie poprawiającą nasze statystyki. No z niektórymi to rzeczywiście pojechałem, ale 2 hydry czy taka chodząca to jest coś co na pewno nie jednemu magowi się marzy:D
wierzę że blizz się postara i nadchodzący patch oprócz itemizacji doda znacznie więcej i znowu będziemy mieć kupę zabawy, to tylko moje luźne idee na temat tego co można byłoby zrobić:)
Edytowany przez: Kon#2649, dnia 16.07.2013 21:49 CEST
Odpowiedz Cytat
16.07.2013 21:46Wpis zamieszczony przez: Kon
wierzę że blizz się postara i nadchodzący patch oprócz itemizacji doda znacznie więcej i znowu będziemy mieć kupę zabawy, to tylko moje luźne idee na temat tego co można byłoby zrobić:)

I to Ci się chwali - nie walisz kolejnego płacztematu, tylko proponujesz coś, co według Ciebie, poprawiłoby gameplay. Takich tematów powinno być więcej, nawet jeśli słabo wpisują się w obecną filozofię projektantów - zawsze jest to jakiś głos fanów w stronę Blizza, albo chociaż zarodek sensownej dyskusji czy innych pomysłów.

16.07.2013 21:46Wpis zamieszczony przez: Kon
2 hydry czy taka chodząca to jest coś co na pewno nie jednemu magowi się marzy:D

Devsi wspominali w temacie przedmiotów legendarnych po itemizacji, że rozważają wprowadzenie przedmiotów pozwalających np. mieć jednocześnie dwie hydry. Pozostaje czekać. :/
Odpowiedz Cytat

Prosimy o zgłaszanie wszelkich naruszeń Kodeksu zachowania, jak np.:

Groźby użycia przemocy. Bierzemy je na poważnie i powiadomimy odpowiednie władze.

Wpisy zawierające dane osobowe innych graczy, jak rzeczywiste adresy, adres e-mail, numery telefonów oraz nieodpowiednie zdjęcia i/lub filmy.

Nękanie lub obraźliwy język. Nie będziemy tego tolerować.

Zasady zachowania na forach

Zgłoś wpis # zamieszczony przez

Przyczyna
Podaj wyjaśnienie (maksymalnie 256 znaków)
Prześlij Anuluj

Zgłoszono!

[Zamknij]