Diablo® III

Diablo 3, ps3 save i brak dostępu do forum konsolowego

(Zablokowany)

90 Dwarf Paladin
13035
Witam, chiałbym zapytać o kilka rzeczy. Pierwsza sprawa jestem właścicielem diablo 3 na konsole ps3 jednak nie mam dostępu do forum na konsole, tzn może inaczej nie mogę napisać żadnego tematu, chciałbym się dowiedzieć jak odblokować taką możliwość? Nie mam diablo 3 w wersji pc, ale posiadając wersje ps3 powinienem mieć taką opcję porozumiewania się na forum konsolowym. Druga sprawa gram u siebie w domu na małym telewizorze, nie jest źle ale kuzyn również ma ps3 i diablo i większy ekran i zaprosił mnie do siebie na wspólna grę, czy jest możliwość abym grał postacią swoją u kuzyna? Nie wiem czy to trzeba jakoś save zgrać czy w grze jest taka możliwość. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam Haxnoto
Community
Witam,

Blizzard Entertainment nie udziela wsparcia dla Diablo III na konsolę. Po pomoc skontaktuj się z Sony lub Microsoft.

Na forum Konsole można zamieszczać wpisy tylko jeśli posiada się pełną licencję Diablo III zarejestrowaną na koncie Battle.net. Na koncie Battle.net może zostać zarejestrowana tylko licencja Diablo III na PC/Mac.
7 Night Elf Druid
0
czyli w skrocie macie nas w dupie tak?
Jeżeli chodzi o zgrywanie save na zewnętrzna pamięć musisz wykonać następujące kroki:
wersja w oparciu o anglojęzyczną wersje.
-wchodzisz w zakładkę "games"
-szukasz "Save Data Utility (PS3)"
-w środku masz "Diablo III Save Data"
ten plik możesz skopiować na zewnętrzną pamięć aby iść do kolegi z swoją postacią :) proces przywracania jest bardzo podobny z różnicą umiejscowienia Save, w "Save Data Utility (Ps3)" na szczycie listy będzie widniała twoja pamięć z save na niej który powinieneś skopiować na NOWE konto na konsoli kuzyna.

W grze każdy gra z osobnego konta.
90 Dwarf Paladin
13035
Dzięki za pomoc w sprawie save, wszystko śmiga jak ta lala, Nie będę komentował wypowiedzi na temat forum dla konsolowych użytkowników, temat do zamknięcia pozdrawiam
85 Human Mage
4485
Ze tak wtrace bo nie mam zamiaru zakladac nowego tematu. Tymi "kopiowanymi" postaciami mozna grac online?
Witam,

Blizzard Entertainment nie udziela wsparcia dla Diablo III na konsolę. Po pomoc skontaktuj się z Sony lub Microsoft.

Na forum Konsole można zamieszczać wpisy tylko jeśli posiada się pełną licencję Diablo III zarejestrowaną na koncie Battle.net. Na koncie Battle.net może zostać zarejestrowana tylko licencja Diablo III na PC/Mac.

to jest troszkę nie sprawiedliwe z waszej strony. Okazuje się że aby mieć pełną licencję trzeba oryginalną grę zarejestrować na koncie Battle.net. Tylko jak to zrobić jak się nie ma wersji na PC?
To jawna dyskryminacja użytkowników na konsole w momencie gdyna głównej stronie http://eu.battle.net/d3/pl/ jest zachęta do zakupu gry na konsole... Znaczy kupcie sobie grę. My weźmiemy kasę a wy tu nie macie żadnych praw.
Bardzo sprytnie wymyślone.
To przy tej okazji może zapytam jak usunąć konto na battle? Da się?
To jest dobre, serio.

Proszę o wskazanie w Umowie licencyjnej na oprogramowanie, na którą się zgodziliśmy instalując Diablo 3 na PS3, komu się zgłasza błędy w działaniu programu??

W US jest specjalne podforum (oczywiście na oficjalnej stronie Diablo 3 prowadzonej przez Blizzard) do zgłaszania bugów w grze. U nas jak zwykle nie ma nic.

Poprawki jak i aktualizacje wprowadza zgodnie z Umową Blizzard a nie Sony, więc bardzo proszę o założenie podforum dotyczącego konsol. Jeżeli nie, zmieńcie Umowę licencyjną.
Community
Dyskusje związane z wersja konsolowa Diablo III proszę zamieszczać na forum Konsola:
http://eu.battle.net/d3/pl/forum/8132471/
Ten wątek został zamknięty.

Prosimy o zgłaszanie wszelkich naruszeń Kodeksu zachowania, jak np.:

Groźby użycia przemocy. Bierzemy je na poważnie i powiadomimy odpowiednie władze.

Wpisy zawierające dane osobowe innych graczy, jak rzeczywiste adresy, adres e-mail, numery telefonów oraz nieodpowiednie zdjęcia i/lub filmy.

Nękanie lub obraźliwy język. Nie będziemy tego tolerować.

Zasady zachowania na forach

Zgłoś wpis # zamieszczony przez

Przyczyna
Podaj wyjaśnienie (maksymalnie 256 znaków)
Prześlij Anuluj

Zgłoszono!

[Zamknij]