Diablo® III

instalacja diablo 3

Witam

Dzisiaj postanowiłem sobie zainstalować na nowo diablo 3. Jakież okazało sie moje zdziwienie gdy nagle włącza mi się klient battle.net i zaczyna pobierać on sobie 14GB danych.. Dlaczego tak sie dzieje? Raczej wątpie aby RoS ważył aż tyle. Z tego co rozumiem to pobiera mi vanilla + RoS + patche itp.

Tylko dlaczego? Dużo szybciej było by zainstalować d3 z płyty + pobrać odpowiednie pliki.

Da się to jakoś rozwiązać? rozłączyc internet, wywalic klienta battle.net?
Odpowiedz Cytat
Możliwe że ściągasz inna wersję językową + ROS 6gb + 2.0.1 ( 14mb ), teraz chyba nie masz odwrotu za bardzo poza wywaleniem wszystkiego i ponowną instalacją z płyty która imo będzie trwała równo długo ( któryś niebieski gadał że i tak dociąga sporo danych ).

Ile masz zainstalowanych języków, skąd masz Bnet launchera i czy dopiero teraz na niego przechodzisz czy miałeś go wcześniej? na twoim miejscu bym po prostu zaczekał.

ps.: nie zapomni wyłączyć peer-to-peer w opcjach żeby przyspieszyć nieco transfer..
Odpowiedz Cytat
battle.net l;auncher miałem wczesniej, praktycznie od początku jego public beta.

Wersja gry PL i ściągam PL.

wyłączyłem Peer-to-peer. no cóż. 14GB danych, prędkość średnio 1.4MB/s, instalacja coś czuje że odbywała by się szybciej :)
Odpowiedz Cytat
jeżeli miałeś launchera to na bank miałeś pobrany w tle patch + dodatek = ok 6gb tak jak ja ... u mnie to wyglądało tak że dociągnęło 14mb i już.. coś jest nie tak.. nie kombinowałeś wcześniej z wchodzeniem na serwer US? ;)
Edytowany przez: darkmajin#2682, dnia 28.02.2014 12:28 CET
Odpowiedz Cytat
nie kombinowałem ;]
Odpowiedz Cytat
był taki przypadek że ktoś kombinował ..

d3 poszło aktualizacją na d3 ROS US
w europie nie było więc d3 uznało że tamta wersja nie dobra i ściągnęło zwykłą w całości 14gb
...a po updacie w EU dociągało 6gb ROS EU..

tak czy siak ściąga Ci się całość gry pytanie czemu gra uznała że pliki się nie zgadzają tak z niczego to się nie bierze... może ścieżki w launcherze są niepoprawne i uznało że nie masz w ogóle d3 ? sprawdź :)
Odpowiedz Cytat
Pracownik Blizzard
Witam Forti!

Dziękuję za wiadomość.

Jeśli do tej pory nie pobierałeś w tle żadnych danych związanych z aktualizacją 2.0.1, to rozmiar całego patcha może być dość znaczący, chociaż na pewno nie 14GB - najwyraźniej musiałeś mieć jakieś dodatkowe luki w kliencie gry.

Instalacja gry z płyty DVD to jednak nie jest dobry pomysł - zawarta tam wersja będzie wymagała aktualizacji i rekonfiguracji, co efektywnie wydłuża czas instalacji...

Do świeżej instalacji gry polecam Aplikację Battle.net.

Pozdrawiam
Odpowiedz Cytat

Prosimy o zgłaszanie wszelkich naruszeń Kodeksu zachowania, jak np.:

Groźby użycia przemocy. Bierzemy je na poważnie i powiadomimy odpowiednie władze.

Wpisy zawierające dane osobowe innych graczy, jak rzeczywiste adresy, adres e-mail, numery telefonów oraz nieodpowiednie zdjęcia i/lub filmy.

Nękanie lub obraźliwy język. Nie będziemy tego tolerować.

Zasady zachowania na forach

Zgłoś wpis # zamieszczony przez

Przyczyna
Podaj wyjaśnienie (maksymalnie 256 znaków)
Prześlij Anuluj

Zgłoszono!

[Zamknij]