Diablo® III

Chwała Nefalemów // Studnie Natchnienia

Witam,
Chciałem podzielić się moimi spostrzeżeniami na temat w/w elementów gry. Oba uważam za pomysły udane, wzbogacające rozgrywkę, aczkolwiek mam dwa zastrzeżenia o fundamentalnym znaczeniu.

1. Zakładam, że SN zostały stworzone po to aby zachęcić graczy to "zachowania czujności" w walce z hordami piekieł oraz po to żeby nie lekceważyli oni współczynników defensywnych. Pomysł dobry, jednak 25 % bonus biorąc pod uwagę dodatkowe doświadczenie na wyższych poziomach trudności jest niewystarczający. Jako alternatywę widzę skalowanie bonusu płynącego z kapliczek na kolejnych poziomach trudności - zaczynając od 25 % na normalu powinien zwiększać się sukcesywnie na kolejnych poziomach, kolejny poziom + 25 %.

2. Krótko, CN zadaje zdecydowanie za małe obrażenia w stosunku do obrażeń postaci, w moim przypadku jest kompletnie nieatrakcyjnym elementem.

Zachęcam do wypowiedzi...
pozdrawiam społeczność
Odpowiedz Cytat
07.03.2014 19:01Wpis zamieszczony przez: Corrupted
Jako alternatywę widzę skalowanie bonusu płynącego z kapliczek na kolejnych poziomach trudności - zaczynając od 25 % na normalu powinien zwiększać się sukcesywnie na kolejnych poziomach, kolejny poziom + 25 %.


A po co drugi raz podbijać bonus, skoro za samo zwiększenie trudności jest już bonus? :) To tak jakby pobierać dwa podatki miast jednego.
Odpowiedz Cytat
07.03.2014 19:23Wpis zamieszczony przez: VerTax
A po co drugi raz podbijać bonus, skoro za samo zwiększenie trudności jest już bonus? :) To tak jakby pobierać dwa podatki miast jednego.


Nazwanie podatku bonusem przychodzi mi z niezwykłym trudem :-) Analogicznie - wyższy poziom trudności - utrzymanie postaci przy życiu bardziej wymagające - bonus ze studni większy. 25 % niczego nie wnosi, jego utrata nie boli.
Odpowiedz Cytat
07.03.2014 20:44Wpis zamieszczony przez: Corrupted
Nazwanie podatku bonusem przychodzi mi z niezwykłym trudem :-)


Fiskus ma bonus :D

Chodzi mi tu dokładniej o to, że troszkę bezsensowne by było podbijanie premii za zwiększenie poziomu trudności w dwóch miejscach (studnie, oraz samo przesunięcie suwaka). Bonus za studnię i tak się zwiększa poprzez mnożnik nad suwakiem.
Odpowiedz Cytat
Tez nie rozumiem o co sie rozchodzi. Gramy paka na T6 w sumie roche na pale ...wpada studnia od razu jest sacunek do elit ;] Bo kzdemu skzoda dziesiatek kk expa ktore studnia geenruje. Co do CN to bonus jest ZA MALY i tylko atrakcyjny wizualnie.
Odpowiedz Cytat
11.03.2014 00:32Wpis zamieszczony przez: ChrustAA
wpada studnia od razu jest sacunek do elit ;]


Otóż to, wtedy już się inaczej gra, byleby uchować pulę bonusową!

PS. Fajna literówka "sacunek", prawie jak "sysunia... ostatnia w tym sezonie!".
Odpowiedz Cytat
07.03.2014 20:44Wpis zamieszczony przez: Corrupted
bonus ze studni większy. 25 % niczego nie wnosi, jego utrata nie boli.


Tak jak Chłopaki wspomnieli wyżej, uwierz, że naprawdę każdy 1% dla gracza jest ważny. Zauważ jak bardzo różniły się ceny Sygnetu Leoryka na ah, te które dawały 25% były po 20kk te które dawały 30% kosztowały ponad 100kk, głupie 5% do zdobywania doświadczenia a jednak jak dla graczy istotne.

Powiem Ci, że np kiedy widzimy elite w kryptach w butwiejącym lesie (tam farmimy doświadczenie), a w lokacji jest studnia natchnienia, wpierw zajmujemy się elitą, a następnie czerpiemy z owej studni, każdy chce mieć pewność, że nie straci 25% do doświadczenia, tylko będzie mógł w pełni z tego bonusu skorzystać:)
Odpowiedz Cytat

Prosimy o zgłaszanie wszelkich naruszeń Kodeksu zachowania, jak np.:

Groźby użycia przemocy. Bierzemy je na poważnie i powiadomimy odpowiednie władze.

Wpisy zawierające dane osobowe innych graczy, jak rzeczywiste adresy, adres e-mail, numery telefonów oraz nieodpowiednie zdjęcia i/lub filmy.

Nękanie lub obraźliwy język. Nie będziemy tego tolerować.

Zasady zachowania na forach

Zgłoś wpis # zamieszczony przez

Przyczyna
Podaj wyjaśnienie (maksymalnie 256 znaków)

Zgłoszono!

[Zamknij]