Opinie i sugestie - dyskusja

04 sty Lokalizacja - opinie i sugestie Wasze zgłoszenia są zawsze bardzo pomocne i pozwalają nam wyeliminować literówki i nieścisłości tłumaczeniowe w aplikacji Battle.net. Prosimy o zgłaszanie wszelkich błędów językowych w tym wątku.Xordiah18 04 sty
05 mar 2014 Aktualizacja 1.0.9 aplikacji Battle.net Ogólne Poprawiono ogólną stabilność aplikacji Battle.net. Wprowadzono znaczną liczbę poprawek programu startowego Battle.net celem zwiększenia jego stabilności. Aplikacja Battle.net będzie teraz dynamicznie dostosowywać swoją minimalną rozdzielczość w oparciu o rozdzielczość monitora. Wydarzenia, które dotychczas wymagałyby wyświetlenia komunikatu kontroli konta użytkownika w systemie Windows, powinny być obecnie opóźnione do momentu zakończenia działania gry. Wprowadzono ogólne poprawki do informacji o aktualizacji, które uwzględniają teraz wersje gier na etapie beta-testów oraz na PST. Można teraz przeglądać poprzednie trzy wersje informacji o aktualizacji za pośrednictwem menu Opcje > Informacje o aktualizacji. Istnieje teraz opcja umożliwiająca wyłączenie odliczania do wyjścia z Battle.netu. Dostęp do niej można uzyskać w oknie dialogowym ustawień. Aktualizacje zawartości sieciowej Informacje o aktualizacji są teraz dostosowane do posiadanej przez użytkownika i/lub docelowej wersji gry. Styl paska przewijania w całej zawartości sieciowej został dostosowany do wyglądu aplikacji Battle.net. Widżet „Najnowsze wieści” otrzymał nową ikonę, dostosowaną do bieżącej gry. Powiększono nagłówki na stronie głównej działu „Wiadomości”. Poprawki błędów Poprawiono logikę wznawiania połączenia w aplikacji Battle.net, tak aby zwiększyć szansę uzyskania połączenia po trwającym przez dłuższy czas rozłączeniu. Przycisk „Graj” dla Hearthstone nie powinien już być aktywny w przypadku graczy logujących się bez BattleTagu z trybu poza siecią. Opisy w widżecie wyświetlającym znajomych w grze powinny się teraz pojawiać poprawnie po najechaniu na nie kursorem myszy. Okno logowania nie powinno już być przycięte ani przemieszczone. Lista znajomych w grze będzie się teraz poprawnie aktualizować automatycznie i wyświetlać właściwą liczbę znajomych w sieci. Widżety na ekranie z przyciskiem „Graj” nie powinny już blokować kółka myszy, chyba że za jego pomocą można przewijać zawartość danego widżetu.Wuluxar0 05 mar 2014
19 wrz Przywracanie postaci Na Diablo 3 jest taka opcja jak przywracanie ostatnio usuniętej postaci. Czy Blizzard mógłby coś takiego dodać jeszcze do Diablo 2? Czy oprócz zmian klientowych i systemowych (dodanie na MAC itp) już nie nie planują w DII zmieniać? To by się na pewno sprawdziło, gdyby ktoś miał taki problem jak ja (ale to nie od tego ten temat), Jest coś takiego w ogóle możliwe na silniku na którym postawione jest Diablo? Co o tym sądzicie?Wituswitua1 19 wrz
19 wrz Spolszczenie Witam, Z wracam się z zapytaniem czy planowane jest tłumaczenie „World of worcraft” na język polski ? Gra jak by nie patrzeć doczekała się już 7 wersji językowych czy istnieje mała nadzieja że język polski będzie 8. WOW to chyba jedyna z gra która nie doczekała się translacji na PL. (Overwatch, Diablo, Hearthstone: Heroes of Warcraft, Heroes of the Storm, StarCraft II - są w jezyku polskim).Gilgamesz2 19 wrz
19 wrz NIE MOGĘ SIĘ ZALOGOWAĆ ;-; Zwracam się o pomoc gdyż kiedy próbuję się zalogować to wyskakuje mi błąd, o treści "Nie udało się zalogować do usługi Battle.net." Loguje się za pomocą dobrego loginu i hasła, ale nic nie działa. Zrobiłem to co opisali na forum ale to wciąż nie działa !!! PROSZĘ O POMOC !Appler1 19 wrz
11 wrz Delikatny buff Tracer Witam, Czy jest możliwość, aby w najbliższym czasie Tracer (Smuga) została delikatnie zbuffowana? Albo minimalny re-work (jak w przypadku D.vy)? W tym momencie postać ta jest stosunkowo słaba w porównaniu z resztą ofensywnych bohaterów, a to wielka szkoda po to naprawdę fajny bohater. Jak to w tej chwili wygląda: Genji: + mobilny jak żadna inna postać (podwójny skok, wspinanie na ściany, dash + dmg z resetowalnym cooldownem) + praktycznie nietykalny kiedy odbija pociski (może zabić w trakcie 'nietykalności') + punktowy, bardzo celny auto-atak zadający duże obrażenia + zmieniający przebieg gry ult (może zabić wielu oddalonych od siebie przeciwników). McCree: + punktowy, bardzo celny AA zadający duże obrażenia + stun + krótki dash połączony z natychmiastowym przeładowaniem + Zmieniający przebieg gry ult (może zabić wielu oddalonych od siebie przeciwników). Pharah / Fara + AoD przy każdym AA + lata + rocket jump (czyli teoretycznie dash w górę) + ult mogący zadać olbrzymie obrażenia nawet, jeśli przeciwnicy są dość daleko od siebie Reaper / Żniwiarz + Mnóstwo obrażeń przy pojedynczym strzale na niewielką odległość (nierzadko zabija jednym strzałem w głowę) + duża max ilość HP + leczenie za każdego zabitego przeciwnika + czasowa nietykalność + teleport + 'wywracający' grę ult, zadający mnóstwo obrażeń Soldier 76 + leczenie siebie i sojuszników + celny ogień, nawet na dużą odległość + Helix + Sprint (=mobilność) + morderczy ult Tracer / Smuga + krótki teleport + cofnięcie się w czasie (raz na 12 chyba sekund) - ult, który zadaje średnie obrażenia przeciwnikom będącym w promieniu 20cm. - zaledwie 150hp (równie mało ma jedynie D.va bez mecha), żadnych tarcz ani pancerza - może zostać zabita przez każde mocniejsze kichnięcie - duży rozrzut - niska skuteczność na dłuższy dystans - stosunkowo długi czas przeładowania (w porównaniu do tego, jak często musi przeładowywać) Osobiste minusy: - Crocksy w prawie każdej skórce - niezbyt ciekawe skiny (wyłączając Slipstream i Sporty), w szczególności Legendarne. Uważam, że to trochę szkoda, żeby tak ciekawa (zarówno pod względem gameplayu jak i osobowości) postać tak się marnowała. Zdaję sobie sprawę, że buff tej postaci I zachowanie jej charakteru nie będzie łatwym zadaniem bo linia jest cienka i łatwo ją przekroczyć, niemniej jednak znając speców Blizzarda jestem pewien, że (jeśli tak się stanie) Tracer nie zostanie 'zepsuta'.Vey1 11 wrz
10 wrz Battle.net dla Androida/iOS? Hej, Czy jest w planach wprowadzenie aplikacji dla tytułowych systemów operacyjnych w formie czatu? Zdaję sobie sprawę, że istnieje remote chat dla WoWa, ale jest niestety dość mocno ograniczony (ramy gildii), a dostęp do aplikacji battle.net na smartfonie/tablecie pozwoliłby mi na łatwiejszy kontakt z przyjaciółmi zastępując nawet takie popularne aplikacje jak messenger facebook'a, czy też whatsapp'a. Pozdrawiam :)Krotz934 10 wrz
04 wrz Transmisja danych Były już takie posty ale żaden nie został rozwiązany a więc gdy włączam mojego battle neta mój komputer szaleje i strasznie laguje zacina się i strasznie wolno działa ale to nie wszytko gdy chcem pobrać wowa od 3 dni pisze ze jest bład z transmisją danych HELP ? D:Liblarian1 04 wrz
22 sie Aplikacja Battle.net nie znajduje DII i WIII Witam, aplikacja Battle.net nie znajduje zainstalowanych Diablo II i Warcraft III w wersjach Gold. Wskazanie folderu nic nie daje. Instalowałem zarówno z płyty jaki i wersje cyfrowe. Przeinstalowanie aplikacji Battle.net nic nie pomogło. Proszę o podanie rozwiązania problemu, pozdrawiam.Medhiss3 22 sie
18 sie Problem z Pobieraniem Witam, otóż od pewnego czasu mam problem z pobraniem gier/patchy. W pewnym momencie aktualizacja stopuje i obok paska progressu wyskakuje znaczek że jest problem z transferem danych. Pisze także że gra/patch pobierana/y jest z prędkością 0B/s. Pisałem już ticket do supportu, nie pomogło. Na początku myślałem że to tylko na WoWie, lecz próbuje teraz pobrać Diablo 3 i zatrzymało się na Grywalnym. Mam nadzieję że ktoś wie co powinienem zrobić ;)Cellyx4 18 sie
07 sie Aktualizacje gier i battle net Temat rozwiązany. Dziękować bardzo :)Lewy0 07 sie
05 sie Battlenet nie startuje Witam ! Otóż ostatnio był jakichś update aplikacji battlenet. Kliknąłem jednak anuluj w oknie z zapytaniem czy uruchomić ponownie aplikację battlenet. Po zamknięciu komputera i ponownym uruchomieniu go, aplikacja przestała działać. Pojawia się jedynie pasek ładowania, który znika. Nic się nie dzieje, a w menedżerze zadań jest proces Battlenet Agent, który cały czas działa. Próbowałem usuwać pliki jak przedstawione jest w tych tematach : https://eu.battle.net/support/pl/article/usuwanie-folderu-battlenet-cache?utm_source=internal-support_forums&utm_medium=posting&utm_campaign=BlizzardCSEU&utm_content=solution https://eu.battle.net/support/pl/article/usuwanie-plikow-battlenet?utm_source=internal-support_forums&utm_medium=posting&utm_campaign=BlizzardCSEU&utm_content=%2520solution Próbowałem reinstalować sterowniki, lecz bez powodzenia, gdyż rzekomo są one aktualne. Także próbowałem uruchamiać bezpośrednie gry : WoW nawet nie ruszył, a HS otwierał się tylko do stanu ładowania (drzwiczek karczmy) po czym się wyłączał. Czy potrzebny jest format systemu ?Khosmac6 05 sie
22 lip Metoda Płatnosci Drodzy administratorzy i gracze wnoszę prośbę o dodanie metody płatności po przez karty paysafecardNowcio1 22 lip
29 cze problem z instalacja battle net Witam posiadam problem z zainstalowaniem agenta battle net na komputer caly czasy wyskakuje okno z napisem " Mamy problem z transferem danych. Poczekaj chwilę, a spróbujemy je rozwiązać " Wszystkie mozliwosci takie jak battle net tools czy antywirus i proxy juz byly sprawdzane i nie pomogłoAzazyl2 29 cze
29 cze Problem z połączeniem. Witam. Dzisiaj rano pojawił się następujący problem. Klient Battle netu nie mógł połączyć się z siecią. Próbowałem kilka razy opcji "połącz ponownie", ale nie pomogło. Zdecydowałem się na reinstalacje klienta. Odinstalowałem go, pobrałem plik instalacyjny i podczas próby uruchomienia wyświetla mi się komunikat "nie udało się nawiązać połączenia z usługą aktualizacji Battle.netu. Sprawdź swoje połączenie z Internetem i spróbuj ponownie." Wykonałem wszystkie kroki podane w tym linku: https://eu.battle.net/support/pl/article/BLZBNTBTS00000028?utm_source=app-other&utm_medium=internal , ale żaden nie pomógł. Proszę o podanie rozwiązania problemu, pozdrawiam.WujekStefan10 29 cze
14 cze OVERWATCH, Propozycja dla Blizzarda Proponuje aby gracze konsolowi i pecetowi mogli grać razem ale pod warunkiem że to będzie działać w tylko jedną stronę czyli jak np: chcę zagrać z kolegą pocetowym w Overwatcha (ja gram na konsoli) to musiałbym grać na tylko pecetowych serwerach( jak bez kolegi to na konsolowych), Inną opcją jest udostępnienie produktu na 2 platformach ale pod warunkiem że można korzystać z produktu tylko na 1 urządzeniu w tym samym czasie. Udostępnienie tego na 2 platformach może kosztować te 20-30 ZŁ(5-75)(wolałbym żeby to było za free ale to jest alternatywa). Mam nadzieję że studio Blizzard weźmie to pod uwagę, to jest tylko propozycja.BATTLEFIELD71 14 cze
13 cze Pobieranie Witam, wczoraj miałem format komputera.Dlatego chce ponownie pobrać battle.net i zawsze jak się pobierze w połowie to się wieszasliwka7891 13 cze
13 cze Aplikacja battlenet Witam, W dniu dzisiejszym kupiłem grę Starcraft II dodałem przez www battlenet , ściągnałęm aplikację, zainstalowałem, dodałem do zapory, wpisuje poprawne dane do logowania w aplikacji i nie działa !! Pisze, że logowanie i w sumie tyle.. Co proponujecie aby ruszyła apka ? czy są jakieś prace techniczne ?tabzaPL1 13 cze
27 maj PaySafeCard Co sądzicie by dali możliwość płacenia w pay safe card ???Grifonator5 27 maj
07 lut nie mogę zalogować sie do sieci battle.net Witam otóż mam problem w momencie próby logowania kilka razy wyskakuję mi informacja o tym iż nie można się zalogować z podanych danych po czym loguję mnie do klienta battle.net bez łączności z siecią sytuacja powtarza sie od kilku dni zmieniłem dns na dns google zrobiłem flushdns zformatowałem komputer kilkukrotnie zreinstalowałem klienta i dalej nie mogę grać w gry na battle.net proszę o pomoc!enigmendapl2 07 lut
21 maj ? Czemu gdy odpaliłem batlle.net i weszłam w zakładke overwatcha mam przycisk play i moge go wcisnąć ale nie mogę grać bo nie ma połączenia z serwerami ? premiera jest 24 a jest 21klossos1 21 maj
17 maj instalacja gry Zróbcie coś takiego aby jeszcze przed instalacją gry program sprawdzał czy gra może działać na danym komputerzekubi51241 17 maj
15 maj Potknięcia Battlenet'u W związku z szumem wokół darmowych testów Overwatch'a, o których de facto dowiedziałem się gdy już trwały, postanowiłem zagrać w Heroes of the Storm. No to myk, ściągam i instaluje. Przeoczyłem okno wyboru katalogu do instalacji i instalacja rozpoczęła się do domyślnej lokacji - mój błąd. Chorobliwa potrzeba porządku nie pozwala mi tego tak zostawić więc akcja odinstalowywanie. Tu pojawił się pierwszy problem, brak ikonki odinstalowywania oraz brak aplikacji Battlenet na liście "odinstaluj lub zmień programy". Google, strona Waszej pomocy i już mam rozwiązanie: usuń folder. Wygodne, szybkie a jednak moje natręctwa estetyki już cierpią, bo czy to taki problem dodać opcje deinstalacji? Wiem, błahostka. Pewnie też by mnie to nie ruszyło gdyby nie kolejny psikus. Mianowicie Battlenet zainstalowany w nowej, prawidłowej lokacji uznał, że jednak gry będzie instalował w swojej domyślnej lokacji... Chyba oczywiste jest, że jeśli instaluje gdzieś platformę do gier to chce żeby gry z nią powiązane były w tej samej lokacji. No i znów usuwanie katalogu HotS i instalacja. Oh wait... W Battlenecie nie ma opcji zainstaluj/zagraj a jedynie kupna jakiegoś tam pakietu startowego. Czyli muszę ściągnąć dodatkowy instalator, który doinstaluje mi grę do platformy tej gry,,,? Pewnie się czepiam bo chyba wstałem dziś trochę lewą nogą, ale mimo wszystko myślę, że battlenet mający firmować świetne produkcje Blizzard'u powinien jednak prezentować odpowiedni poziom. Inaczej może być potraktowany jak kolejna, bezużyteczna aplikacja wpychana na siłę mająca na celu jedynie wyświetlanie reklam nie niosąc ze sobą żadnych profitów/ułatwień dla gracza. Jeszcze chciałem zauważyć, że miło było by sobie móc zwinąć battlenet do trayu (skoro ma już tam swoją ikonkę) zamiast zaśmiecać cały czas pasek systemowy. Aplikacje, które mają za zadanie być uruchomione przez większość czasu powinny dawać taką możliwość. Być może część błędów wynikła z mojej niewiedzy/niedopatrzenia, ale biorąc pod uwagę, że jestem przeciętnym użytkownikiem prawdopodobnie nie jestem wyjątkiem. Pozdrawiam, NicpońNicpon2 15 maj
13 maj Zerwane połączenie HL Podczas wybierania postaci w HL wyrzuciło mnie z gry, dzięki czemu spadłem 2 rangi w dół i nie mogę zagrać gry rankingowej, nie porzuciłem gry tylko zerwało mi na chwile połączenie.Przydałoby się żeby blizz coś z tym zrobił bo mam już tak nie pierwszy raz, że po zerwaniu połączenia zostałem za to ukarany.Nefalem1 13 maj
06 maj dostęp do bety overwatch Czy po otwartej beta do 9maja będzie możliwość grania w grę przynajmniej off-line (na boty?). Kupiłem pre-order i miło bym widział taki bonus za kupno w ciemno. I czy jeśli nie, to czy jest droga aby twórcy gry udostępnili taką formę dostępu do gry.DosiaApriori1 06 maj
03 maj Błąd w zakładce OW, polska wersja językowa. Witam, zwracam uwagę na napis "Świat potrzebuje bohaterów", gdzie Ś jest napisane inną czcionką. Wygląda to nie estetycznie (mi osobiście to nie przeszkadza), więc piszę o korektę tego błędu. Pozdrawiam, HusarzHusarz041 03 maj
03 maj ELO ! Pragnę aby w następnym patchu dodali czas pobierania pliku.Michi74121 03 maj
30 kwi Błąd wizualny aplikacji Battle.net Dobry wieczór (lub coś innego), od jakiegoś miesiąca doświadczam w kliencie battle.net buga takiego, jak poniżej: http://s32.postimg.org/59ebqdu37/temp.png Ten sam bug pojawia się również w oknach rozmów utrudniając dialog z innymi graczami z poziomu aplikacji. Nie wygląda na to, aby reinstalacja pomogła (cały folder Battle.net jak również katalogi z Program Data/ i AppData/ były stawiane na nowo). --- Aktualizacja: ... Działa, dziękuję!Palabra0 30 kwi
15 kwi Nie działa battle.net po najnowszym updacie Gdy próbuję się zalogować, klikając "Zaloguj" pojawia sie na tym miejscu kręcące się logo battle.neta. Czekałem 3 minuty i nic. Dodałem do wyjątków zapory, nic. Dodałem do wyjątków AVG (antywirus), nic. Uruchomiłem jako administrator/Reinstalowałem/usuwałem folder Blizard Entertaiment i dalej nie działa. Z początku wystarczyło jako admin, to zadziałało ale jak wyłączyłem battle.neta i chciałem go właczyć znowu to już nie działa.xKyoto1 15 kwi
14 kwi Nie mogę się zalogować do Battle.Net Gdy wpisuję swój e-mail i hasło i klikam zaloguj to cały czas się kręci i po jakiś 5-10 min wyskakuje błąd : BLZBNTBGS80000011 (3005) Pisze jeszcze: -Niektóre gry i funkcje mogą nie być dostępne. -Podczas rozgrywki może pojawić się prośba o ponowne zalogowanie Proszę o jak najszybszą pomoc , ponieważ chciałem pograć w swoje ulubione gry.Hakerek3 14 kwi
13 kwi Aplikacja Battle.net - przeźroczyste okno Witam. Mam problem z aplikacją Battle.net. Po ostatniej aktualizacji okno uruchomionej aplikacji jest przeźroczyste i widać tylko delikatną ramkę. Grę mogę uruchomić klikając "na wyczucie" w części okna. Ikona aplikacji jest na pasku zadań. Próbowałem reinstalować i usuwać cache. Proszę o szybką odpowiedź. PozdrawiamXelion4 13 kwi
30 mar wysoka rozdzialka 4k 3840 × 2160 witam Mam problem z aplikacja z powodu rozdzielczości 4k 3840 × 2160 aplikacja działa ale wszystko jest małe przydała by się opcja do skalowania pod wysoka rozdzielczośćQra5 30 mar
28 mar Problem z aktualizacją Wunsz4 28 mar
22 mar Diablo 2 lista kanałów cs runs + Ball runs Hej, zainstalowałem D2 po 8 latach:) pogralem trochę i chciałbym spytać czy istnieje jakaś lista aktywnych kanalów z których startują runy na Diablo i Baala? lla3stract1 22 mar
28 lut Problem z aplikacją battlenet Ostatnio gdy korzystam z battleneta napotkałem na niezbyt przyjemne w korzystaniu błędy które nie rozwiązały się po reinstalacji: -Ikona gry nie zawsze reaguje po 1 kliknięciu -Wyraźny spadek wydajności aplikacji -Problemy ze ściąganiem aktualizacji gier(bardzo długi czas oczekiwania na rozpoczęcie aktualizacji niekiedy 1-2h)+zanik transferu pomimo płynnego łącza.Cichy1 28 lut
27 lut Blizzard Support Portal W nowej wersji stron pomocy chyba nie działa filtrowanie jak należy. Gdy wybieram kategorię produktu (temat), a później rodzaj szukanej pomocy np artykuł to brak wyników jest wszędzie.Creator1 27 lut
20 lut Dźwiękowy sygnał błędu w systemach w8.1 & w10 Witam Od jakiegoś czasu na wszystkich (4) komputerach jakie używam oraz u mojej drugiej połówki na 2 kompach występują błędy w działaniu aplikacji - aplikacja dosłownie na chwilkę się zawiesza a system odtwarza dźwięk błędu dwa (2) razy po sobie - zawsze. Dzieje się tak przy uruchamianiu, wyłączaniu i losowo w losowych odstępach czasu kiedy aplikacja jest włączona. Nie ma żadnych innych objawów oprócz na może sekundę zawieszonej aplikacji i zawsze 2 dźwiękach błędów systemów 8.1 i 10 Nie możliwe jest też żeby to była przyczyna systemów - bo nawet na świeżo postawionym 8.1 - bez aktualizacji, po zainstalowaniu programu Battle.net te błędy występują. Ktoś coś może wiedzieć na ten temat? Bo zaczyna mnie to porządnie irytować. Pozdrawiam MichałUri2 20 lut
18 lut Battlenet luncher Witam, mam problem. Wczoraj scrashowało mi grę pod sam koniec meczu. Już nie próbowałem jej uruchamiać ponownie. Dziś chciałem zagrać, jednakże battlenet nie uruchamia się. Pojawia się okienko w którm wczytuje się battlenet, pasek przelatuje do końca, jednakże dalej nic się nie dzieje. Reinstall, usunięcie danych aplikacji, usunięcie cache i inne podstawowe czynności wykonałem. Znajomy powiedział mi iż przy próbach włączenia, konto przechodzi w tryb online, po czym po chwili znowu jest offline. Windows 8 64-bit.Zabojczykot1 18 lut
09 lut Avatar Ciekawie by było gdyby dodali avataryDarnoker6 09 lut
27 sty Aplikacja battlenet laguje moj caly komputer? tak jak w temacie zauwazylem juz jakis czas temu ze zaczyna mi scinac komputer ale to sa nie typowe "sciny" bo tylko wtedy gdy pojawia sie jakas nowa rzecz czy teren w grze czy animacja... dajmy na to gram w hearthstone to przez pierwsze 2-3 mecze czasem nawet nie zdaze zrobic tury przez te sciny a potem juz normalnie smiga bez problemow... pomijając to ze sam battlenet wlacza mi sie jakies 5min. na poczatku myslalem ze to problem z dyskiem twardym lub ramem ale nie... potem zauwazylem ze jak gram w inne gry np. skyrim dziala bez zarzutu dopóki w tle nie pojawi sie battlenet nawet przegladarka wolniej dziala po uruchomienu tej aplikacji... probwalem reinstalowac i naprawiac nie mam pomyslu co z tym zrobic... przepraszam jesli jest napisane chotycznie i dziwnie :p wszelkie potrzebne informacje chetnie podam. prosze niech ktos pomoze ? ;sDaymord0 27 sty
27 sty Włączanie b.netu przy starcie PC,a inne opcje Gdy zaznaczyłem opcje by Aplikacja otwierała mi się po uruchamianiu komputera, to nie działa opcja minimalizowania jej gdy włączam grę. Co mogę zrobić z tym zrobić?Danelar3 27 sty
21 sty Saldo PayPal Gdy próbuje dodać środki do salda na moim koncie Battle.net poprzez PayPal. PayPal prosi mnie o podanie danych karty VISA, tudzież innej -- której nie posiadam i w najbliższej przyszłości nie zamierzam posiadać. To samo się dzieje gdy próbuje odblokować trylogie StarCraft® II: Wings of Liberty®. Zatem moje pytanie dotyczy, tego jak przelać środki z salda PayPal na saldo Battle.netJeremy2 21 sty
21 sty "wiat potrzebuje bohaterów!" - ucina literę W zakładce gry Overwatch ten duży napis ma uciętą literę - wyświetla się "WIAT POTRZEBUJE BOHATERÓW!". Brakuje "Ś" na początku. Co ciekawe tę literę ucina tylko na Windows XP - w nowszych jest OK.Kylek0 21 sty
19 sty [b]Płatność PaySafeCard[/b] Czy jest możliwość płacenia PaySafeCard'em? A jak tak, to jak bym mógł to zrobić?Crow4 19 sty
19 sty Brak widocznej gry, która została zakupiona Witam, Niedawno kupiłem wersję elektroniczną gry Diablo 2 łącznie z dodatkiem. Gra się świetnie, ale jest jeden problem: Pomimo iż gra została zakupiona, to nie pokazuje się w lewym pasku aplikacji, gdzie widoczne są wszystkie dostępne gry. Zanim dostanę różne pytania, to od razu mówię: Korzystam z laptopa z systemem Win10. Zalogowane konto na aplikacji to na pewno to, na które zakupiłem grę (tak sprawdzałem na stronie, gdzie widać wszystkie gry użytkownika). Mój battletag to: WordinMusic#2814 w razie gdyby ktoś chciałby sprawdzić. Wysłałem informacje o problemie do supportu battle.net , ale od jakiegoś miesiąca jeszcze nie dostałem info, więc sprawę stawiam tutaj. Proszę o odpowiedź, ponieważ to trochę utrudnia granie na multiplayer, iż trzeba włączyć grę w trybie administratora (inaczej niż przez skrót), a to trochę utrudnia grę i marnuje czas, a przy okazji chciałbym mieć ją widoczną w menu głównym, a nie cały czas tylko na pulpicie. Czekam na odpowiedź :)WordinMusic6 19 sty
04 sty Brakujący plik Mam brakujący plik battle.net data próbowałem już wszystkiego i nic dalej ten sam bład.Piter2341 04 sty
01 gru Zapamiętywanie rozmiaru i pozycji okna Witam! W aplikacji battle.net brakuje mi zapamiętywania przez aplikację rozmiaru oraz pozycji okna tejże aplikacji. Po jej ponownym uruchomieniu przywraca domyślne wartości rozmiaru i pozycji.yefisto0 01 gru
29 lis Płatność PaySafe Card Witam. Chcę poruszyć temat możliwości płatności w battle.net. Mianowicie mamy tutaj tylko płatności wygodne dla osób posiadających konta w banku. Myślę że, dobrym pomysłem było by wprowadzenie możliwości zapłaty przy pomocy PaySafe Card. Dzięki temu sposobowi płatności można dotrzeć do większego grona graczy, zarówno młodszych jak i starszych. Pozwoli to na możliwość zakupów w battle.net niemal każdemu użytkownikowi. Czy blizzard zamierza wprowadzić taką możliwość? Pozdrawiam CheesterCheester3 29 lis
17 lis Język gry zostaje zresetowany po aktualizacji J/w po aktualizacji launcher'a jeżyki zostają zresetowane do domyślnego, czyli polskiego. Jeżeli przestawiam język to mam ku temu powody i chciałbym aby te ustawienia się nie resetowały.MrMentor0 17 lis
11 lis Błąd z wyświetlaniem bójki w aplikacji W aplikacji,w panelu hearthstone zamiast pokazywać,że znajomi grają w nową bójkę,jest napisane,że ją oglądają.Toornath0 11 lis