Opinie i sugestie - dyskusja

Lokalizacja - opinie i sugestie Wasze zgłoszenia są zawsze bardzo pomocne i pozwalają nam wyeliminować literówki i nieścisłości tłumaczeniowe w aplikacji Battle.net. Prosimy o zgłaszanie wszelkich błędów językowych w tym wątku. Xordiah18
04 sty
Aktualizacja 1.0.9 aplikacji Battle.net Ogólne Poprawiono ogólną stabilność aplikacji Battle.net. Wprowadzono znaczną liczbę poprawek programu startowego Battle.net celem zwiększenia jego stabilności. Aplikacja Battle.net będzie teraz dynamicznie dostosowywać swoją minimalną rozdzielczość w oparciu o rozdzielczość monitora. Wydarzenia, które dotychczas wymagałyby wyświetlenia komunikatu kontroli konta użytkownika w systemie Windows, powinny być obecnie opóźnione do momentu zakończenia działania gry. Wprowadzono ogólne poprawki do informacji o aktualizacji, które uwzględniają teraz wersje gier na etapie beta-testów oraz na PST. Można teraz przeglądać poprzednie trzy wersje informacji o aktualizacji za pośrednictwem menu Opcje > Informacje o aktualizacji. Istnieje teraz opcja umożliwiająca wyłączenie odliczania do wyjścia z Battle.netu. Dostęp do niej można uzyskać w oknie dialogowym ustawień. Aktualizacje zawartości sieciowej Informacje o aktualizacji są teraz dostosowane do posiadanej przez użytkownika i/lub docelowej wersji gry. Styl paska przewijania w całej zawartości sieciowej został dostosowany do wyglądu aplikacji Battle.net. Widżet „Najnowsze wieści” otrzymał nową ikonę, dostosowaną do bieżącej gry. Powiększono nagłówki na stronie głównej działu „Wiadomości”. Poprawki błędów Poprawiono logikę wznawiania połączenia w aplikacji Battle.net, tak aby zwiększyć szansę uzyskania połączenia po trwającym przez dłuższy czas rozłączeniu. Przycisk „Graj” dla Hearthstone nie powinien już być aktywny w przypadku graczy logujących się bez BattleTagu z trybu poza siecią. Opisy w widżecie wyświetlającym znajomych w grze powinny się teraz pojawiać poprawnie po najechaniu na nie kursorem myszy. Okno logowania nie powinno już być przycięte ani przemieszczone. Lista znajomych w grze będzie się teraz poprawnie aktualizować automatycznie i wyświetlać właściwą liczbę znajomych w sieci. Widżety na ekranie z przyciskiem „Graj” nie powinny już blokować kółka myszy, chyba że za jego pomocą można przewijać zawartość danego widżetu. Wuluxar0
05 mar 2014
Metoda Płatnosci Drodzy administratorzy i gracze wnoszę prośbę o dodanie metody płatności po przez karty paysafecard Nowcio1
3d
Spolszczenie Witam, Z wracam się z zapytaniem czy planowane jest tłumaczenie „World of worcraft” na język polski ? Gra jak by nie patrzeć doczekała się już 7 wersji językowych czy istnieje mała nadzieja że język polski będzie 8. WOW to chyba jedyna z gra która nie doczekała się translacji na PL. (Overwatch, Diablo, Hearthstone: Heroes of Warcraft, Heroes of the Storm, StarCraft II - są w jezyku polskim). Gilgamesz1
3d
Problem z Pobieraniem Witam, otóż od pewnego czasu mam problem z pobraniem gier/patchy. W pewnym momencie aktualizacja stopuje i obok paska progressu wyskakuje znaczek że jest problem z transferem danych. Pisze także że gra/patch pobierana/y jest z prędkością 0B/s. Pisałem już ticket do supportu, nie pomogło. Na początku myślałem że to tylko na WoWie, lecz próbuje teraz pobrać Diablo 3 i zatrzymało się na Grywalnym. Mam nadzieję że ktoś wie co powinienem zrobić ;) Cellyx2
6d 29 cze
Problem z połączeniem. Witam. Dzisiaj rano pojawił się następujący problem. Klient Battle netu nie mógł połączyć się z siecią. Próbowałem kilka razy opcji "połącz ponownie", ale nie pomogło. Zdecydowałem się na reinstalacje klienta. Odinstalowałem go, pobrałem plik instalacyjny i podczas próby uruchomienia wyświetla mi się komunikat "nie udało się nawiązać połączenia z usługą aktualizacji Battle.netu. Sprawdź swoje połączenie z Internetem i spróbuj ponownie." Wykonałem wszystkie kroki podane w tym linku: https://eu.battle.net/support/pl/article/BLZBNTBTS00000028?utm_source=app-other&utm_medium=internal , ale żaden nie pomógł. Proszę o podanie rozwiązania problemu, pozdrawiam. WujekStefan10
29 cze
OVERWATCH, Propozycja dla Blizzarda Proponuje aby gracze konsolowi i pecetowi mogli grać razem ale pod warunkiem że to będzie działać w tylko jedną stronę czyli jak np: chcę zagrać z kolegą pocetowym w Overwatcha (ja gram na konsoli) to musiałbym grać na tylko pecetowych serwerach( jak bez kolegi to na konsolowych), Inną opcją jest udostępnienie produktu na 2 platformach ale pod warunkiem że można korzystać z produktu tylko na 1 urządzeniu w tym samym czasie. Udostępnienie tego na 2 platformach może kosztować te 20-30 ZŁ(5-75)(wolałbym żeby to było za free ale to jest alternatywa). Mam nadzieję że studio Blizzard weźmie to pod uwagę, to jest tylko propozycja. BATTLEFIELD71
14 cze
Pobieranie Witam, wczoraj miałem format komputera.Dlatego chce ponownie pobrać battle.net i zawsze jak się pobierze w połowie to się wiesza sliwka7891
13 cze
Aplikacja battlenet Witam, W dniu dzisiejszym kupiłem grę Starcraft II dodałem przez www battlenet , ściągnałęm aplikację, zainstalowałem, dodałem do zapory, wpisuje poprawne dane do logowania w aplikacji i nie działa !! Pisze, że logowanie i w sumie tyle.. Co proponujecie aby ruszyła apka ? czy są jakieś prace techniczne ? tabzaPL1
13 cze
PaySafeCard Co sądzicie by dali możliwość płacenia w pay safe card ??? Grifonator5
27 maj 07 lut
? Czemu gdy odpaliłem batlle.net i weszłam w zakładke overwatcha mam przycisk play i moge go wcisnąć ale nie mogę grać bo nie ma połączenia z serwerami ? premiera jest 24 a jest 21 klossos1
21 maj
Aplikacja Battle.net nie znajduje DII i WIII Witam, aplikacja Battle.net nie znajduje zainstalowanych Diablo II i Warcraft III w wersjach Gold. Wskazanie folderu nic nie daje. Instalowałem zarówno z płyty jaki i wersje cyfrowe. Przeinstalowanie aplikacji Battle.net nic nie pomogło. Proszę o podanie rozwiązania problemu, pozdrawiam. Medhiss2
18 maj
instalacja gry Zróbcie coś takiego aby jeszcze przed instalacją gry program sprawdzał czy gra może działać na danym komputerze kubi51241
17 maj
Potknięcia Battlenet'u W związku z szumem wokół darmowych testów Overwatch'a, o których de facto dowiedziałem się gdy już trwały, postanowiłem zagrać w Heroes of the Storm. No to myk, ściągam i instaluje. Przeoczyłem okno wyboru katalogu do instalacji i instalacja rozpoczęła się do domyślnej lokacji - mój błąd. Chorobliwa potrzeba porządku nie pozwala mi tego tak zostawić więc akcja odinstalowywanie. Tu pojawił się pierwszy problem, brak ikonki odinstalowywania oraz brak aplikacji Battlenet na liście "odinstaluj lub zmień programy". Google, strona Waszej pomocy i już mam rozwiązanie: usuń folder. Wygodne, szybkie a jednak moje natręctwa estetyki już cierpią, bo czy to taki problem dodać opcje deinstalacji? Wiem, błahostka. Pewnie też by mnie to nie ruszyło gdyby nie kolejny psikus. Mianowicie Battlenet zainstalowany w nowej, prawidłowej lokacji uznał, że jednak gry będzie instalował w swojej domyślnej lokacji... Chyba oczywiste jest, że jeśli instaluje gdzieś platformę do gier to chce żeby gry z nią powiązane były w tej samej lokacji. No i znów usuwanie katalogu HotS i instalacja. Oh wait... W Battlenecie nie ma opcji zainstaluj/zagraj a jedynie kupna jakiegoś tam pakietu startowego. Czyli muszę ściągnąć dodatkowy instalator, który doinstaluje mi grę do platformy tej gry,,,? Pewnie się czepiam bo chyba wstałem dziś trochę lewą nogą, ale mimo wszystko myślę, że battlenet mający firmować świetne produkcje Blizzard'u powinien jednak prezentować odpowiedni poziom. Inaczej może być potraktowany jak kolejna, bezużyteczna aplikacja wpychana na siłę mająca na celu jedynie wyświetlanie reklam nie niosąc ze sobą żadnych profitów/ułatwień dla gracza. Jeszcze chciałem zauważyć, że miło było by sobie móc zwinąć battlenet do trayu (skoro ma już tam swoją ikonkę) zamiast zaśmiecać cały czas pasek systemowy. Aplikacje, które mają za zadanie być uruchomione przez większość czasu powinny dawać taką możliwość. Być może część błędów wynikła z mojej niewiedzy/niedopatrzenia, ale biorąc pod uwagę, że jestem przeciętnym użytkownikiem prawdopodobnie nie jestem wyjątkiem. Pozdrawiam, Nicpoń Nicpon2
15 maj
Zerwane połączenie HL Podczas wybierania postaci w HL wyrzuciło mnie z gry, dzięki czemu spadłem 2 rangi w dół i nie mogę zagrać gry rankingowej, nie porzuciłem gry tylko zerwało mi na chwile połączenie.Przydałoby się żeby blizz coś z tym zrobił bo mam już tak nie pierwszy raz, że po zerwaniu połączenia zostałem za to ukarany. Nefalem1
13 maj
dostęp do bety overwatch Czy po otwartej beta do 9maja będzie możliwość grania w grę przynajmniej off-line (na boty?). Kupiłem pre-order i miło bym widział taki bonus za kupno w ciemno. I czy jeśli nie, to czy jest droga aby twórcy gry udostępnili taką formę dostępu do gry. DosiaApriori1
06 maj
Błąd w zakładce OW, polska wersja językowa. Witam, zwracam uwagę na napis "Świat potrzebuje bohaterów", gdzie Ś jest napisane inną czcionką. Wygląda to nie estetycznie (mi osobiście to nie przeszkadza), więc piszę o korektę tego błędu. Pozdrawiam, Husarz Husarz041
03 maj
ELO ! Pragnę aby w następnym patchu dodali czas pobierania pliku. Michi74121
03 maj 30 kwi 15 kwi 14 kwi
Aplikacja Battle.net - przeźroczyste okno Witam. Mam problem z aplikacją Battle.net. Po ostatniej aktualizacji okno uruchomionej aplikacji jest przeźroczyste i widać tylko delikatną ramkę. Grę mogę uruchomić klikając "na wyczucie" w części okna. Ikona aplikacji jest na pasku zadań. Próbowałem reinstalować i usuwać cache. Proszę o szybką odpowiedź. Pozdrawiam Xelion4
13 kwi
wysoka rozdzialka 4k 3840 × 2160 witam Mam problem z aplikacja z powodu rozdzielczości 4k 3840 × 2160 aplikacja działa ale wszystko jest małe przydała by się opcja do skalowania pod wysoka rozdzielczość Qra5
30 mar 28 mar 22 mar 28 lut
Blizzard Support Portal W nowej wersji stron pomocy chyba nie działa filtrowanie jak należy. Gdy wybieram kategorię produktu (temat), a później rodzaj szukanej pomocy np artykuł to brak wyników jest wszędzie. Creator1
27 lut 20 lut 18 lut 09 lut 27 sty 27 sty
Saldo PayPal Gdy próbuje dodać środki do salda na moim koncie Battle.net poprzez PayPal. PayPal prosi mnie o podanie danych karty VISA, tudzież innej -- której nie posiadam i w najbliższej przyszłości nie zamierzam posiadać. To samo się dzieje gdy próbuje odblokować trylogie StarCraft® II: Wings of Liberty®. Zatem moje pytanie dotyczy, tego jak przelać środki z salda PayPal na saldo Battle.net Jeremy2
21 sty 21 sty
[b]Płatność PaySafeCard[/b] Czy jest możliwość płacenia PaySafeCard'em? A jak tak, to jak bym mógł to zrobić? Crow4
19 sty
Brak widocznej gry, która została zakupiona Witam, Niedawno kupiłem wersję elektroniczną gry Diablo 2 łącznie z dodatkiem. Gra się świetnie, ale jest jeden problem: Pomimo iż gra została zakupiona, to nie pokazuje się w lewym pasku aplikacji, gdzie widoczne są wszystkie dostępne gry. Zanim dostanę różne pytania, to od razu mówię: Korzystam z laptopa z systemem Win10. Zalogowane konto na aplikacji to na pewno to, na które zakupiłem grę (tak sprawdzałem na stronie, gdzie widać wszystkie gry użytkownika). Mój battletag to: WordinMusic#2814 w razie gdyby ktoś chciałby sprawdzić. Wysłałem informacje o problemie do supportu battle.net , ale od jakiegoś miesiąca jeszcze nie dostałem info, więc sprawę stawiam tutaj. Proszę o odpowiedź, ponieważ to trochę utrudnia granie na multiplayer, iż trzeba włączyć grę w trybie administratora (inaczej niż przez skrót), a to trochę utrudnia grę i marnuje czas, a przy okazji chciałbym mieć ją widoczną w menu głównym, a nie cały czas tylko na pulpicie. Czekam na odpowiedź :) WordinMusic6
19 sty 04 sty 01 gru
Płatność PaySafe Card Witam. Chcę poruszyć temat możliwości płatności w battle.net. Mianowicie mamy tutaj tylko płatności wygodne dla osób posiadających konta w banku. Myślę że, dobrym pomysłem było by wprowadzenie możliwości zapłaty przy pomocy PaySafe Card. Dzięki temu sposobowi płatności można dotrzeć do większego grona graczy, zarówno młodszych jak i starszych. Pozwoli to na możliwość zakupów w battle.net niemal każdemu użytkownikowi. Czy blizzard zamierza wprowadzić taką możliwość? Pozdrawiam Cheester Cheester3
29 lis 17 lis 11 lis 30 paź 24 paź 20 paź 13 paź 08 paź 30 wrz 15 wrz