Anielskie skrzydła - jak?

Dyskusja ogólna
Jak w temacie - jak zdobyć te skrzydełka dla postaci?
z tego co sie orientuje to maja je ci co kupili kolekcjonerke
Skrzydła i dwa dodatkowe barwniki to część zestawu kolekcjonerskiego. Przypisuje się on do konta, więc bez posiadania EK nie masz co na nie liczyć.
Dodam jedynie, że jeśli znajdziesz gdzieś jeszcze kolekcjonerkę to możesz zrobić upgrade wersji.
Dzięki za info.
A ja mam pytanie - uruchomiłem dzisiaj moją EK po raz pierwszy, kilka godzin pograłem i skrzydła na postaci były. Potem zginąłem i skrzydła mi z postaci zniknęły. W ekwipunku są, mogę je przenieść do skrytki ale już założyć się nie da. Co jest grane? :(
To jakiś bug pewnie. Zrób relog może będziesz mógł nałożyć, albo załóż nową postać i skrzydełka z niej przerzuć na maina;p
OK problem naprawiony, przedziwny bug.
Oddam czarną butlę królowej ostrzy skrzydła jeżeli nie jest przypisana do konta.
Gdy hc postać umiera traci wszystko.
Łooo, to nie bug. Jak zginiesz skrzydła są automatycznie zdejmowane i musisz je jeszcze raz założyć. Tak samo jak wyjdziesz z gry.
Aqwet,

Przecież kolega napisał, że założyć się nie dało:)

27.01.2013 01:06Wpis zamieszczony przez: Yobel
W ekwipunku są, mogę je przenieść do skrytki ale już założyć się nie da. Co jest grane? :(
Fakt, widać się jeszcze nie obudziłem
Jak to "upgrade wersji" i ile kosztuje taka kolekcjonerka?
28.02.2013 20:08Wpis zamieszczony przez: karampuk
Jak to "upgrade wersji" i ile kosztuje taka kolekcjonerka?

W dniu premiery - 600. Teraz koło 400.
28.02.2013 20:23Wpis zamieszczony przez: TommyDe
W dniu premiery - 600.

350? Za tyle kupiłem przynajmniej.
28.02.2013 21:04Wpis zamieszczony przez: Lilith
350? Za tyle kupiłem przynajmniej.

Byłeś jednym z tych legendarnych szczęściarzy, którzy faktycznie znaleźli jedną w sklepie w dniu premiery, czy to był pre-order?
Pre-order
Troszkię drogo jak na tylko mały content - ale jakby odjąć koszt zwykłej to by było spoczko w miarę xD

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum