Jak przejść Inferno ? :O HELP

Dyskusja ogólna
Jak ja mam przejść Inferno? skoro padam co chwile od każdego moba, a jak dochodzę do Party to od razu się ludzie rozchodzą :/.. Jak to przejść ?
Trochę dziwny temat i dziwne pytanie. Jak nie dajesz sobie rady, to cofnij się i farm kasę i itemy.
A odłączają się pewnie dlatego, że giniesz co chwilę.

PS
gry publiczne są i tak do bani.
Kirkor gry publiczne sa do bani na 3 i 4 akcie. Powodzenia w grupie publicznej od mostu Korsika [?] w góre. Pod teleportem zawsze jest elita i caly czas wchodzi ktos nowy, pada, wychodzi, wchodzi nowy itd...
Wróć na piekło, pofarm golda, kup lepszą broń/zrobje żeby staty poprawić. Innego wyjścia nie masz. W party będzie ci jeszcze gorzej. Poczytaj forum swojej postaci - tam jest pełno poradników/wskazówek specjalnie na Inferno. Jak ci się znacząco zmienią staty po zmianie ekwipunku spróbuj wrócić na Inferno. Na razie nie masz tam co szukać, bo więcej wydasz na naprawy niż zarobisz.
Spedzić nie zapomniane chwile w aktach 3 i 4 poziomu hell i robić najciekawszą rzecz na świecie - farmic kase... a jak już wyfarmisz z 1-2mln to idziesz wykonać kolejną mrożącą krew w żyłach misje... mianowicie "mały shoping na AH"... a potem majac te itemki zabijasz wszystko na akt 1 i 2 zbierajac kase na akt 3:D

SKILL KURWA!!! i kalkulator!!! <- ironia...


Obawiam się, że zabawki z AH za 1-2 megasa raczej niezbyt się nadadzą na inferno. Mój DeHu hel przebiega z radosnym podskokiem ;-) a na inferno po wyjściu za północno-zachodnią bramę napotyka pierwszą elitę i już go niema. Więc na razie trzepię kasę na 3a hela.

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum