Arena 2017 HCT Spring Championship: Szanghaj

Arena 2017 HCT Spring Championship: Szanghaj
Po naszej ostatniej wycieczce na wyspy Bahama podczas Winter Championship, tym razem turniej Hearthstone Championship Tour (HCT) zmierza do wielkiego miasta na mistrzostwa Spring Championship. Palmy i niebieskie wody zamienimy na tętniącą życiem metropolię i połyskliwe drapacze chmur.  
Shanghai_Inbody_HS_LW_500x225.jpg
Zgadza się – HCT Spring znajdzie swoje epickie rozstrzygnięcie w niesamowitym Szanghaju.

Gdzie

Mistrzostwa Spring Championship odbędą się w Silver Hall w budynku Expo Center w Szanghaju. Więcej informacji o zdobywaniu miejsca na widowni, w tym szczegóły odnośnie biletów, będzie dostępne już wkrótce!
 
Shanghai_Inbody02_HS_LW_500x225.jpg

Kiedy

Mistrzostwa Spring Championship potrwają od piątku 7 lipca do niedzieli 9 lipca 2017 (według standardowego czasu chińskiego). Mecze fazy grupowej zostaną rozegrane w piątek i sobotę, niedziela zaś będzie zarezerwowana dla fazy pucharowej.
 

Kwalifikacje i formuła

Czterej najlepsi gracze z play-offów każdego regionu zostaną zaproszeni na mistrzostwa Spring Championship. Tych 16 graczy weźmie udział w rozgrywkach czterech podwójnych grup w Szanghaju. Dwóch najlepszych graczy z każdej grupy awansuje do fazy play-off rozgrywanej w systemie pucharowym. Dodatkowe informacje na temat formuły znajdziecie w aktualizacji na temat zawodów wiosennych, natomiast więcej informacji na temat HCT znajdziecie w oficjalnym regulaminie.
 

Pula nagród

Łączna pula nagród mistrzostw Spring Championship to 250 000 USD.
Karczma Hearthstone przenosi się na wschód — dlatego też mamy nadzieję, że dołączycie do nas podczas epickich mistrzostw Spring Championship w Szanghaju! Więcej informacji na temat tego wydarzenia podamy bliżej jego daty startu. Dajcie nam znać, co sądzicie na temat drugiego przystanku HTC 2017 na Twitterze i Facebooku, korzystając z tagu #HTC.
 

Ładowanie komentarzy…

Podczas ładowania komentarzy wystąpił błąd.