Początkujący - pomoc Deck

Wpisy: 1
Witam was wszystkich. Wczoraj zaskoczył mnie mail z informacją iż dostałem klucz do beta testów , więc nie czekałem długo i zacząłem ją pobierać pograłem wczoraj troszkę i gra mnie mega wciągnęła ponieważ grałem non stop chyba z 5 godzin. Ale do rzeczy jestem bardzo początkujący, pooglądałem troszkę gameplay-ów na yt i co nieco zaczynam rozumieć, ale nie bardzo wiem jak mam zbudować dobrego Decka z kart na dzień dzisiejszy gram Łowcą a tak prezentuje się Deck:

http://naforum.zapodaj.net/images/f0bdf67eade9.png

I teraz tak, czy nadal mam grać tą postacią czy też wybrać inną.

Obecnie mogę wybrać
Łowca - 11lvl
Wojownik - 2lvl
Szaman - 2lvl
Druid - 2lvl
Kapłan - 1lvl
Mag - 4 lvl
Łotr - 1 lvl
Czarnoksiężnik - 1lvlv

Co mi doradzacie na początek ? W trybie online mam chyba 1 wygraną i 3 porażki więc rezultat nie zadowala .. ale mam nadzieje że pomożecie mi, i będę mógł coraz więcej wygrywać.
Edytowany przez: Tyborek25, dnia 11.12.2013 13:40 CET
Odpowiedz Cytat
Wpisy: 126
Pograj sobie każdą klasą i zobacz co Ci odpowiada. Najlepiej zdobądź wszystkimi klasami 10 poziom żeby odblokować wszystkie podstawowe karty. Pokombinuj z różnymi kartami, zobacz co z czym dobrze działa. Nie polecam kupowania pakietów eksperckich, moim zdaniem lepiej jest wykupić sobie wstęp na arenę. Jak już się w miarę ograsz, to wbijaj na arenę i zdobywaj nagrody!
Odpowiedz Cytat

Prosimy o zgłaszanie wszelkich naruszeń Kodeksu zachowania, jak np.:

Groźby użycia przemocy. Bierzemy je na poważnie i powiadomimy odpowiednie władze.

Wpisy zawierające dane osobowe innych graczy, jak rzeczywiste adresy, adres e-mail, numery telefonów oraz nieodpowiednie zdjęcia i/lub filmy.

Nękanie lub obraźliwy język. Nie będziemy tego tolerować.

Zasady zachowania na forach

Zgłoś wpis # zamieszczony przez

Przyczyna
Podaj wyjaśnienie (maksymalnie 256 znaków)

Zgłoszono!

[Zamknij]