Potężni wojownicy z Azeroth, Sanktuarium i sektora Koprulu zostali wchłonięci do Nexusa – burzy przenikających się wymiarów. Bohaterowie ci mają teraz tylko jeden cel: nieustannie walczyć o chwałę i przetrwanie w otchłani zderzających się światów... świetnie się przy tym bawiąc!

Kerrigan

Królowa Ostrzy

Przywołaj bohaterów

Thrall, Kerrigan, Diablo, Arthas, Zeratul i Tyrael – najwięksi bohaterowie Blizzarda czekają na twój rozkaz, aby dowieść swojej potęgi w wirze nieustającej walki. Kogo wystawisz do bitwy? Wybieraj spośród postaci reprezentujących ponad dwadzieścia lat historii gier Blizzarda.

Poznaj pole bitwy

Każde starcie oznacza wyjątkowe wyzwania. Odkryj legendarne tajemnice pól bitewnych, aby zwiększyć swoje szanse na zwycięstwo. Widmowe statki piratów, kapryśny Kruczy Władca i olbrzymie cmentarne golemy mogą być równie niebezpieczne co przeciwna drużyna. Dostosuj swoją strategię do specyficznych warunków pola walki lub licz się z możliwością druzgocącej porażki.

 • Zatoka Czarnosercego
 • Przeklęta Kotlina
 • Smocze Włości
 • Nawiedzone Kopalnie

Zwyciężaj w wielkim stylu

Dobrzy gracze wygrywają. Najlepsi robią to w wielkim stylu. Wyróżnij się w bitwie dzięki wielu wyjątkowym bohaterom, skórkom i wierzchowcom. Dostosuj talenty i umiejętności postaci do swojego stylu gry – siej zniszczenie, przyzywając wsparcie artyleryjskie z orbity, władając zabójczymi siłami natury bądź zamieniając wrogów w pył piekielnym ogniem.

Wiadomości

 • Atryl i jego dzieła

  W najnowszej odsłonie dzieł społeczności przedstawiamy wam rewelacyjne grafiki zainspirowane grami Blizzarda, w tym Heroes of the Storm, których autorem jest Atryl!

 • Niesamowite kostiumy z BlizzConu

  Przygotowaliśmy dla was film, w którym przedstawiamy wybrane kostiumy i rozmawiamy z cosplayerami o ich dziełach sztuki oraz najlepszych momentach z ceremonii otwarcia.

 • Wieści zza kulis: bohaterowie i złoczyńcy

  Projektant techniczny Heroes of the Storm John "Johnzee" Hodgson tym razem postanowił podzielić się z wami przemyśleniami na temat wyzwań i szans, przed jakimi stają twórcy naszej drużynowej bijatyki podczas wprowadzania do świata Nexusa kolejnych bohaterów. Za przykład posłużyli mu bohaterowie i złoczyńcy z uniwersum Diablo.

 • Okiem projektantów: przygotujcie się na nadejście Zamieci!

  Pora na nową odsłonę naszego cyklu „Okiem projektantów”, w którym bierzemy pod lupę kwestie projektowania i mechaniki gry bohaterów Heroes of the Storm. W tym tygodniu rozmawiamy z projektantem gry Kentem-Erikiem Hagmanem o Jainie Proudmoore.

Więcej wiadomości