Kerrigan

Królowa Ostrzy

Przywołaj bohaterów

Thrall, Kerrigan, Diablo, Arthas, Zeratul i Tyrael – najwięksi bohaterowie Blizzarda czekają na twój rozkaz, aby dowieść swojej potęgi w wirze nieustającej walki. Kogo wystawisz do bitwy? Wybieraj spośród postaci reprezentujących ponad dwadzieścia lat historii gier Blizzarda.

Poznaj pole bitwy

Każde starcie oznacza wyjątkowe wyzwania. Odkryj legendarne tajemnice pól bitewnych, aby zwiększyć swoje szanse na zwycięstwo. Widmowe statki piratów, kapryśny Kruczy Władca i olbrzymie cmentarne golemy mogą być równie niebezpieczne co przeciwna drużyna. Dostosuj swoją strategię do specyficznych warunków pola walki lub licz się z możliwością druzgocącej porażki.

 • Podniebna Świątynia
 • Ogród Grozy
 • Zatoka Czarnosercego
 • Przeklęta Kotlina
 • Smocze Włości
 • Nawiedzone Kopalnie

Zwyciężaj w wielkim stylu

Dobrzy gracze wygrywają. Najlepsi robią to w wielkim stylu. Wyróżnij się w bitwie dzięki wielu wyjątkowym bohaterom, skórkom i wierzchowcom. Dostosuj talenty i umiejętności postaci do swojego stylu – siej zniszczenie, przyzywając wsparcie artyleryjskie z orbity, władając zabójczymi siłami natury bądź zamieniając wrogów w pył piekielnym ogniem. Opanuj do perfekcji grę każdą z postaci i odblokuj niesamowite skórki mistrzowskie – symbol twojej dominacji na polu bitwy.

Wiadomości

 • Nowe skórki już dostępne!

  Od zawsze chcieliście zadziwić innych swoim mistrzostwem we władaniu magią mrozu? A może od dłuższego czasu planujecie dopełnić zemsty na Zergach i zdobyć kilka trofeów? Dziś mamy skórki w sam raz dla was!

 • Promocja tygodnia: 2-9 marca

  W Nexusie rozpoczął się nowy tydzień, a wraz z nim wystartowała nowa promocja tygodnia! Zobaczcie, co tym razem jest dostępne w sklepie w promocyjnej cenie!

 • Blizzard na Intel Extreme Masters Katowice 2015

  Zapraszamy do Spodka w dniach 13-15 marca na emocjonujące zmagania e-sportowe w StarCrafta II i Hearthstone, a także możliwość wypróbowania Heroes of the Storm i spotkania się z polskimi przedstawicielami działu społeczności Blizzarda oraz innymi fanami naszych gier.

Więcej wiadomości

Bądź na bieżąco

Otrzymuj najświeższe wiadomości związane z Heroes of the Storm na twoich ulubionych platformach społecznościowych. Udzielaj się w sieciowych dyskusjach z twórcami gry, uczestnicz w specjalnych wydarzeniach, oglądaj najnowsze zwiastuny i dowiaduj się na bieżąco o nadchodzącej zawartości – dołącz do naszej społeczności już dziś!