Auriel

Skórki bohatera

Darmowa rotacja: 2017-03-28 – 2017-04-04

To za pośrednictwem archanioł Auriel potęga nadziei przepływa przez tkankę stworzenia. Jej wieczne światło pada nawet na najczarniejsze z dusz. Auriel pragnie sprowadzić na cały świat pokój i harmonię. Ta niezmordowana rozjemczyni służy radą wszystkim, którzy o nią poproszą, ale jeśli zajdzie taka konieczność staje do walki jako nieustraszona wojowniczka.
  • Obrażenia
  • Funkcjonalność
  • Przetrwanie
  • Złożoność
Pomocnik
Zdolności bohaterskie
Kryształowa Egida Obejmujesz bohatera sojuszniczego działaniem Stazy na 2 sek. Po zakończeniu działania Kryształowa Egida zadaje wszystkim pobliskim przeciwnikom 270 pkt. obrażeń.
Wskrzeszenie Podtrzymaj na martwym sojuszniku przez 3 sek., aby przywrócić go do życia w miejscu, gdzie zginął, z 50% maksymalnego zdrowia.
Zdolności podstawowe
Uświęcony Zamach Wykonujesz zamach mocą świętą i zadajesz przeciwnikom 80 pkt. obrażeń oraz dodatkowo 160 pkt. obrażeń przeciwnikom znajdującym się w środku.
Promień Niebios Pochłaniasz całą posiadaną energię i leczysz bohaterów sojuszniczych na danym obszarze, przywracając im równowartość zużytej energii w postaci zdrowia.
Pętający Cios Zadajesz 100 pkt. obrażeń pierwszemu trafionemu wrogiemu bohaterowi i odrzucasz go w tył. Jeśli zderzy się on z przeszkodą, zostanie ogłuszony na 1.25 sek. i otrzyma dodatkowo 100 pkt. obrażeń.
Cecha bohatera
Obdarowanie Nadzieją Obdarowujesz bohatera sojuszniczego nadzieją. Jeśli pozostaje on w pobliżu, zadawane przez niego obrażenia zapewniają ci energię. W danym momencie Obdarowanie Nadzieją można zastosować na 1 sojuszniku. Gromadzisz równowartość 40% obrażeń zadanych bohaterom oraz 8% celom niebędącym bohaterami w postaci energii. Możesz zgromadzić maksymalnie 505 pkt. energii.
Cecha bohatera
Obdarowanie Nadzieją
Obdarowujesz bohatera sojuszniczego nadzieją. Jeśli pozostaje on w pobliżu, zadawane przez niego obrażenia zapewniają ci energię. W danym momencie Obdarowanie Nadzieją można zastosować na 1 sojuszniku. Gromadzisz równowartość 40% obrażeń zadanych bohaterom oraz 8% celom niebędącym bohaterami w postaci energii. Możesz zgromadzić maksymalnie 505 pkt. energii.
Zdolności podstawowe
Uświęcony Zamach
Wykonujesz zamach mocą świętą i zadajesz przeciwnikom 80 pkt. obrażeń oraz dodatkowo 160 pkt. obrażeń przeciwnikom znajdującym się w środku.
Promień Niebios
Pochłaniasz całą posiadaną energię i leczysz bohaterów sojuszniczych na danym obszarze, przywracając im równowartość zużytej energii w postaci zdrowia.
Pętający Cios
Zadajesz 100 pkt. obrażeń pierwszemu trafionemu wrogiemu bohaterowi i odrzucasz go w tył. Jeśli zderzy się on z przeszkodą, zostanie ogłuszony na 1.25 sek. i otrzyma dodatkowo 100 pkt. obrażeń.
Zdolności bohaterskie
Kryształowa Egida
Obejmujesz bohatera sojuszniczego działaniem Stazy na 2 sek. Po zakończeniu działania Kryształowa Egida zadaje wszystkim pobliskim przeciwnikom 270 pkt. obrażeń.
Wskrzeszenie
Podtrzymaj na martwym sojuszniku przez 3 sek., aby przywrócić go do życia w miejscu, gdzie zginął, z 50% maksymalnego zdrowia.