Auriel

Skórki bohatera
  • Obrażenia
  • Funkcjonalność
  • Przetrwanie
  • Złożoność
Pomocnik
Zdolności bohaterskie
Kryształowa Egida Obejmujesz bohatera sojuszniczego działaniem Stazy na 2 sek. Po zakończeniu działania Kryształowa Egida zadaje wszystkim pobliskim przeciwnikom 270 pkt. obrażeń.
Wskrzeszenie Podtrzymaj na martwym sojuszniku przez 0.5 sek., aby po upływie 5 sek. Auriel przywróciła go do życia w miejscu jego śmierci z 50% maksymalnego zdrowia.
Zdolności podstawowe
Uświęcony Zamach Wykonujesz zamach świętą mocą i zadajesz przeciwnikom 80 pkt. obrażeń oraz dodatkowo 160 pkt. obrażeń przeciwnikom znajdującym się w centrum.
Promień Niebios Pochłaniasz całą posiadaną energię i leczysz wszystkich bohaterów sojuszniczych na wskazanym obszarze, przywracając im równowartość zużytej energii w postaci zdrowia.
Pętający Cios Zadajesz 115 pkt. obrażeń pierwszemu trafionemu wrogiemu bohaterowi i odrzucasz go w tył. Jeśli zderzy się on z przeszkodą, zostanie ogłuszony na 1.25 sek. i otrzyma dodatkowo 115 pkt. obrażeń.
Cecha bohatera
Obdarowanie Nadzieją Działanie pasywne: Równowartość 40% obrażeń zadanych przez Auriel bohaterom i 5% obrażeń zadanych celom niebędącym bohaterami zostaje jej zwrócona w postaci energii. Auriel obdarowuje bohatera sojuszniczego nadzieją. Jeśli pozostaje w pobliżu, zadawane przez niego obrażenia zapewnią jej energię. Obdarowaniem Nadzieją można objąć 1 sojusznika naraz. Można zgromadzić maksymalnie 505 pkt. energii.
Cecha bohatera
Obdarowanie Nadzieją
Działanie pasywne: Równowartość 40% obrażeń zadanych przez Auriel bohaterom i 5% obrażeń zadanych celom niebędącym bohaterami zostaje jej zwrócona w postaci energii. Auriel obdarowuje bohatera sojuszniczego nadzieją. Jeśli pozostaje w pobliżu, zadawane przez niego obrażenia zapewnią jej energię. Obdarowaniem Nadzieją można objąć 1 sojusznika naraz. Można zgromadzić maksymalnie 505 pkt. energii.
Zdolności podstawowe
Uświęcony Zamach
Wykonujesz zamach świętą mocą i zadajesz przeciwnikom 80 pkt. obrażeń oraz dodatkowo 160 pkt. obrażeń przeciwnikom znajdującym się w centrum.
Promień Niebios
Pochłaniasz całą posiadaną energię i leczysz wszystkich bohaterów sojuszniczych na wskazanym obszarze, przywracając im równowartość zużytej energii w postaci zdrowia.
Pętający Cios
Zadajesz 115 pkt. obrażeń pierwszemu trafionemu wrogiemu bohaterowi i odrzucasz go w tył. Jeśli zderzy się on z przeszkodą, zostanie ogłuszony na 1.25 sek. i otrzyma dodatkowo 115 pkt. obrażeń.
Zdolności bohaterskie
Kryształowa Egida
Obejmujesz bohatera sojuszniczego działaniem Stazy na 2 sek. Po zakończeniu działania Kryształowa Egida zadaje wszystkim pobliskim przeciwnikom 270 pkt. obrażeń.
Wskrzeszenie
Podtrzymaj na martwym sojuszniku przez 0.5 sek., aby po upływie 5 sek. Auriel przywróciła go do życia w miejscu jego śmierci z 50% maksymalnego zdrowia.