Chronia

Skórki bohatera
Chronia na pierwszy rzut oka wydaje się być całkiem zwyczajną gnomką, jednak w rzeczywistości to Chronormu – spiżowa smoczyca i władczyni czasu. Może kontrolować przebieg bitwy, spowalniając przeciwników, a nawet wyrywając ich siłą z naturalnego przepływu czasu. Dzięki manipulacji czasoprzestrzenią nie ma takiego problemu, którego Chronia nie byłaby w stanie rozwiązać... Z niewielką pomocą samej siebie z przyszłości, oczywiście.
  • Obrażenia
  • Funkcjonalność
  • Przetrwanie
  • Złożoność
Zabójca
Zdolności bohaterskie
Spowalniające Piaski Tworzysz piaskowy wir, który znacznie spowalnia wszystkich wrogów na jego obszarze. Im dłużej aktywny jest wir, tym skuteczniejszy jest efekt spowolnienia – aż do 50% po upływie 5 sek.
Pętla Czasu Wybierasz wrogiego bohatera. Po upływie 3 sek. zostanie on przeteleportowany w miejsce, gdzie znajdował się w chwili użycia na nim Pętli Czasu.
Zdolności podstawowe
Piaskowy Podmuch Po upływie 1 sek. wystrzeliwujesz pocisk, który zadaje ogromne obrażenia pierwszemu trafionemu wrogiemu bohaterowi.
Smocze Zionięcie Wyzwalasz w powietrze podmuch, który opada po upływie 1,5 sek. i zadaje ogromne obrażenia przeciwnikom na danym obszarze. Wrogowie nie widzą, gdzie opadnie podmuch.
Pułapka Czasowa Tworzysz Pułapkę Czasową, która po upływie 2 sek. uzbraja się i staje się Ukryta. Pierwszy wrogi bohater, który się z nią zetknie, zostanie objęty działaniem Stazy na 2 sek. Maksymalna ilość pułapek ukrytych w danym momencie: 1.
Cecha bohatera
Wędrowczyni Czasu Dzięki umiejętności podróży do przyszłości możesz wybierać swoje talenty o 1 poziom wcześniej niż pozostali członkowie drużyny!
Cecha bohatera
Wędrowczyni Czasu
Dzięki umiejętności podróży do przyszłości możesz wybierać swoje talenty o 1 poziom wcześniej niż pozostali członkowie drużyny!
Zdolności podstawowe
Piaskowy Podmuch
Po upływie 1 sek. wystrzeliwujesz pocisk, który zadaje ogromne obrażenia pierwszemu trafionemu wrogiemu bohaterowi.
Smocze Zionięcie
Wyzwalasz w powietrze podmuch, który opada po upływie 1,5 sek. i zadaje ogromne obrażenia przeciwnikom na danym obszarze. Wrogowie nie widzą, gdzie opadnie podmuch.
Pułapka Czasowa
Tworzysz Pułapkę Czasową, która po upływie 2 sek. uzbraja się i staje się Ukryta. Pierwszy wrogi bohater, który się z nią zetknie, zostanie objęty działaniem Stazy na 2 sek. Maksymalna ilość pułapek ukrytych w danym momencie: 1.
Zdolności bohaterskie
Spowalniające Piaski
Tworzysz piaskowy wir, który znacznie spowalnia wszystkich wrogów na jego obszarze. Im dłużej aktywny jest wir, tym skuteczniejszy jest efekt spowolnienia – aż do 50% po upływie 5 sek.
Pętla Czasu
Wybierasz wrogiego bohatera. Po upływie 3 sek. zostanie on przeteleportowany w miejsce, gdzie znajdował się w chwili użycia na nim Pętli Czasu.