Hanzo

Skórki bohatera
  • Obrażenia
  • Funkcjonalność
  • Przetrwanie
  • Złożoność
Zabójca
Zdolności bohaterskie
Smoczy Strzał Po upływie 1.5 sek. Hanzo przyzywa dwa Duchy Smoków, które ruszają naprzód, zadając wrogim bohaterom na ich obszarze działania 52 pkt. obrażeń co 0,25 sek. Wrogowie znajdujący się w centrum działania efektu otrzymują 150% obrażeń.
Smocza Furia Hanzo wystrzeliwuje pocisk, który przemierza pole bitwy. Po trafieniu wrogiego bohatera pocisk wybucha, zadaje 100 pkt. obrażeń wszystkim pobliskim przeciwnikom oraz ogłusza ich na 0.5 sek. Gdy pocisk przemierzy średnią odległość, zadawane obrażenia wzrastają do 200 pkt., a efekt ogłuszenia wydłuża się do 1.25 sek. Gdy pocisk przemierzy dużą odległość, zadawane obrażenia wzrastają do 350 pkt., a efekt ogłuszenia wydłuża się do 2 sek.
Zdolności podstawowe
Łuk Burzy Aktywuj, aby naładować strzałę, która zadaje 270 pkt. obrażeń pierwszemu trafionemu przeciwnikowi. Zasięg Łuku Burzy wzrasta w miarę podtrzymywania. Aktywuj ponownie, aby wystrzelić.
Strzała Rozpryskowa Hanzo wystrzeliwuje strzałę, która zadaje 85 pkt. obrażeń pierwszemu trafionemu wrogiemu bohaterowi. Strzała Rozpryskowa może zderzyć się z przeszkodą lub z budowlą, rozszczepiając się na kolejne 5 strzał. Strzały te pokonują dodatkową odległość i rykoszetują do 4 razy, a każda z nich zadaje 85 pkt. obrażeń pierwszemu trafionemu przeciwnikowi.
Strzała Soniczna Hanzo wystrzeliwuje strzałę, która ujawnia rozległy obszar na 8 sek. Wrogowie znajdujący się w jego obrębie zostają ujawnieni na 1 sek. Jeśli Strzała Soniczna trafi przeciwnika, zadaje mu 150 pkt. obrażeń i podąża za nim.
Cecha bohatera
Wrodzona Zwinność Wybierasz za cel przeszkodę terenową lub budowlę, aby ją przeskoczyć.
Cecha bohatera
Wrodzona Zwinność
Wybierasz za cel przeszkodę terenową lub budowlę, aby ją przeskoczyć.
Zdolności podstawowe
Łuk Burzy
Aktywuj, aby naładować strzałę, która zadaje 270 pkt. obrażeń pierwszemu trafionemu przeciwnikowi. Zasięg Łuku Burzy wzrasta w miarę podtrzymywania. Aktywuj ponownie, aby wystrzelić.
Strzała Rozpryskowa
Hanzo wystrzeliwuje strzałę, która zadaje 85 pkt. obrażeń pierwszemu trafionemu wrogiemu bohaterowi. Strzała Rozpryskowa może zderzyć się z przeszkodą lub z budowlą, rozszczepiając się na kolejne 5 strzał. Strzały te pokonują dodatkową odległość i rykoszetują do 4 razy, a każda z nich zadaje 85 pkt. obrażeń pierwszemu trafionemu przeciwnikowi.
Strzała Soniczna
Hanzo wystrzeliwuje strzałę, która ujawnia rozległy obszar na 8 sek. Wrogowie znajdujący się w jego obrębie zostają ujawnieni na 1 sek. Jeśli Strzała Soniczna trafi przeciwnika, zadaje mu 150 pkt. obrażeń i podąża za nim.
Zdolności bohaterskie
Smoczy Strzał
Po upływie 1.5 sek. Hanzo przyzywa dwa Duchy Smoków, które ruszają naprzód, zadając wrogim bohaterom na ich obszarze działania 52 pkt. obrażeń co 0,25 sek. Wrogowie znajdujący się w centrum działania efektu otrzymują 150% obrażeń.
Smocza Furia
Hanzo wystrzeliwuje pocisk, który przemierza pole bitwy. Po trafieniu wrogiego bohatera pocisk wybucha, zadaje 100 pkt. obrażeń wszystkim pobliskim przeciwnikom oraz ogłusza ich na 0.5 sek. Gdy pocisk przemierzy średnią odległość, zadawane obrażenia wzrastają do 200 pkt., a efekt ogłuszenia wydłuża się do 1.25 sek. Gdy pocisk przemierzy dużą odległość, zadawane obrażenia wzrastają do 350 pkt., a efekt ogłuszenia wydłuża się do 2 sek.