Li Li

Skórki bohatera

Darmowa rotacja: Dec 12, 2017 – Dec 19, 2017

  • Obrażenia
  • Funkcjonalność
  • Przetrwanie
  • Złożoność
Pomocnik
Zdolności bohaterskie
Głęboki Dzban Błyskawicznie rzuca napitek najbardziej rannym spośród pobliskich sojuszników znajdujących się w zasięgu 10. Trunek przywraca im 1632 pkt. zdrowia w ciągu 6 sek.
Wodny Smok Podtrzymujesz zdolność przez 2 sek. i przyzywasz do siebie Wodnego Smoka, który atakuje najbliższego wrogiego bohatera znajdującego się w zasięgu 12 oraz wszystkich pozostałych pobliskich przeciwników, zadając im 318 pkt. obrażeń. Szybkość ruchu trafionych wrogów spada o 70% na 4 sek.
Zdolności podstawowe
Leczący Napar Leczysz sojusznika o najniższym poziomie zdrowia znajdującego się w zasięgu 7 (najpierw bohaterów), przywracając mu 196 pkt. zdrowia.
Podniebny Wąż Przyzywa do bohatera sojuszniczego Podniebnego Węża, który atakuje pobliskich wrogów, zadając im 25 pkt. obrażeń przy każdym ataku. Czas działania: 8 sek.
Oślepiający Wiatr Li Li ciska obłok wiatru, który trafia 2 pobliskich wrogów (najpierw bohaterów) i zadaje im 140 pkt. obrażeń. Trafieni wrogowie zostają oślepieni na 2 sek. i pudłują wszystkimi atakami podstawowymi, nie zadając nimi żadnych obrażeń.
Cecha bohatera
Szybkie Stopy Kiedy odnosi obrażenia, Li Li zyskuje premię 10% do szybkości ruchu na 1 sek.
Cecha bohatera
Szybkie Stopy
Kiedy odnosi obrażenia, Li Li zyskuje premię 10% do szybkości ruchu na 1 sek.
Zdolności podstawowe
Leczący Napar
Leczysz sojusznika o najniższym poziomie zdrowia znajdującego się w zasięgu 7 (najpierw bohaterów), przywracając mu 196 pkt. zdrowia.
Podniebny Wąż
Przyzywa do bohatera sojuszniczego Podniebnego Węża, który atakuje pobliskich wrogów, zadając im 25 pkt. obrażeń przy każdym ataku. Czas działania: 8 sek.
Oślepiający Wiatr
Li Li ciska obłok wiatru, który trafia 2 pobliskich wrogów (najpierw bohaterów) i zadaje im 140 pkt. obrażeń. Trafieni wrogowie zostają oślepieni na 2 sek. i pudłują wszystkimi atakami podstawowymi, nie zadając nimi żadnych obrażeń.
Zdolności bohaterskie
Głęboki Dzban
Błyskawicznie rzuca napitek najbardziej rannym spośród pobliskich sojuszników znajdujących się w zasięgu 10. Trunek przywraca im 1632 pkt. zdrowia w ciągu 6 sek.
Wodny Smok
Podtrzymujesz zdolność przez 2 sek. i przyzywasz do siebie Wodnego Smoka, który atakuje najbliższego wrogiego bohatera znajdującego się w zasięgu 12 oraz wszystkich pozostałych pobliskich przeciwników, zadając im 318 pkt. obrażeń. Szybkość ruchu trafionych wrogów spada o 70% na 4 sek.