Samuro

Skórki bohatera
  • Obrażenia
  • Funkcjonalność
  • Przetrwanie
  • Złożoność
Zabójca
Zdolności bohaterskie
Nawałnica Ostrzy Stajesz się śmiercionośnym tornadem, zyskujesz Nieustępliwość i zadajesz pobliskim przeciwnikom 235 pkt. obrażeń na sekundę przez 4 sek.
Mistrz Iluzji Zamieniasz się miejscami z wybranym Lustrzanym Odbiciem, co usuwa większość efektów negatywnych działających na ciebie oraz na to odbicie. Działanie pasywne: Możesz kontrolować Lustrzane Odbicia pojedynczo lub grupowo. Odbicia zadają dodatkowo równowartość 10% twoich obrażeń.
Zdolności podstawowe
Lustrzane Odbicie Samuro tworzy 2 Lustrzane Odbicia, które zadają 25% jego obrażeń i dysponują 50% jego maksymalnego zdrowia. Odbicia utrzymują się przez maksymalnie 18 sek. W danym momencie mogą być aktywne dwa odbicia. Wezwanie Lustrzanych Odbić usuwa większość efektów negatywnych działających na Samuro.
Krytyczne Uderzenie Twój kolejny atak podstawowy wykonany w ciągu 8 sek. będzie Krytycznym Uderzeniem, które zada obrażenia zwiększone o 50%. Efekt ten ma również zastosowanie do Lustrzanych Odbić i nie przerywa Lekkości Wiatru. Działanie pasywne: Ty i twoje odbicia wykonujecie Krytyczne Uderzenie co czwarty atak podstawowy.
Lekkość Wiatru Zyskuje Ukrycie na maksymalnie 10 sek. lub do momentu wykonania ataku, użycia zdolności lub otrzymania obrażeń. W czasie trwania Ukrycia szybkość ruchu Samuro jest zwiększona o 25% i możesz przenikać przez jednostki. Samuro jest Nieujawnialny przez pierwszą sekundę działania Lekkości Wiatru.
Cecha bohatera
Nacierające Cięcia Wykonywanie ataków podstawowych przeciwko wrogim bohaterom zwiększa twoją szybkość ruchu o 25% na 2 sek.
Cecha bohatera
Nacierające Cięcia
Wykonywanie ataków podstawowych przeciwko wrogim bohaterom zwiększa twoją szybkość ruchu o 25% na 2 sek.
Zdolności podstawowe
Lustrzane Odbicie
Samuro tworzy 2 Lustrzane Odbicia, które zadają 25% jego obrażeń i dysponują 50% jego maksymalnego zdrowia. Odbicia utrzymują się przez maksymalnie 18 sek. W danym momencie mogą być aktywne dwa odbicia. Wezwanie Lustrzanych Odbić usuwa większość efektów negatywnych działających na Samuro.
Krytyczne Uderzenie
Twój kolejny atak podstawowy wykonany w ciągu 8 sek. będzie Krytycznym Uderzeniem, które zada obrażenia zwiększone o 50%. Efekt ten ma również zastosowanie do Lustrzanych Odbić i nie przerywa Lekkości Wiatru. Działanie pasywne: Ty i twoje odbicia wykonujecie Krytyczne Uderzenie co czwarty atak podstawowy.
Lekkość Wiatru
Zyskuje Ukrycie na maksymalnie 10 sek. lub do momentu wykonania ataku, użycia zdolności lub otrzymania obrażeń. W czasie trwania Ukrycia szybkość ruchu Samuro jest zwiększona o 25% i możesz przenikać przez jednostki. Samuro jest Nieujawnialny przez pierwszą sekundę działania Lekkości Wiatru.
Zdolności bohaterskie
Nawałnica Ostrzy
Stajesz się śmiercionośnym tornadem, zyskujesz Nieustępliwość i zadajesz pobliskim przeciwnikom 235 pkt. obrażeń na sekundę przez 4 sek.
Mistrz Iluzji
Zamieniasz się miejscami z wybranym Lustrzanym Odbiciem, co usuwa większość efektów negatywnych działających na ciebie oraz na to odbicie. Działanie pasywne: Możesz kontrolować Lustrzane Odbicia pojedynczo lub grupowo. Odbicia zadają dodatkowo równowartość 10% twoich obrażeń.