Sierż. Petarda

Skórki bohatera
  • Obrażenia
  • Funkcjonalność
  • Przetrwanie
  • Złożoność
Specjalista
Zdolności bohaterskie
Demolujące Działo Wystrzeliwujesz pocisk, który przelatuje przez całe pole bitwy, zadając 500 pkt. obrażeń wszystkim przeciwnikom na swojej drodze.
Salwa Napalmu Zadaje 164 pkt. obrażeń przy trafieniu i pozostawia na obszarze napalm, który zadaje przeciwnikom 50 pkt. obrażeń na sekundę. Utrzymuje się przez 4 sek.
Zdolności podstawowe
Pajęcze Miny Sierż. Petarda tworzy miny (3), które zadają 96 pkt. obrażeń i zmniejszają szybkość ruchu przeciwników o 25% na 1.5 sek.
Pocisk Burzący Zadaje 141 pkt. obrażeń i odpycha wrogów.
Tryb Oblężniczy Sierż. Petarda unieruchamia czołg, co zwiększa zasięg jej ataku podstawowego o 5, dodaje 25% obrażeń rozpryskowych oraz zapewnia premię 30% do obrażeń zadawanych stronnikom i budowlom.
Cecha bohatera
Artyleria Sierż. Petarda 1 większy zasięg ataku podstawowego niż inni bohaterowie walczący na dystans, a jej ataki podstawowe zadają o 30% więcej obrażeń przeciwnikom znajdującym się w odległości co najmniej 4.
Cecha bohatera
Artyleria
Sierż. Petarda 1 większy zasięg ataku podstawowego niż inni bohaterowie walczący na dystans, a jej ataki podstawowe zadają o 30% więcej obrażeń przeciwnikom znajdującym się w odległości co najmniej 4.
Zdolności podstawowe
Pajęcze Miny
Sierż. Petarda tworzy miny (3), które zadają 96 pkt. obrażeń i zmniejszają szybkość ruchu przeciwników o 25% na 1.5 sek.
Pocisk Burzący
Zadaje 141 pkt. obrażeń i odpycha wrogów.
Tryb Oblężniczy
Sierż. Petarda unieruchamia czołg, co zwiększa zasięg jej ataku podstawowego o 5, dodaje 25% obrażeń rozpryskowych oraz zapewnia premię 30% do obrażeń zadawanych stronnikom i budowlom.
Zdolności bohaterskie
Demolujące Działo
Wystrzeliwujesz pocisk, który przelatuje przez całe pole bitwy, zadając 500 pkt. obrażeń wszystkim przeciwnikom na swojej drodze.
Salwa Napalmu
Zadaje 164 pkt. obrażeń przy trafieniu i pozostawia na obszarze napalm, który zadaje przeciwnikom 50 pkt. obrażeń na sekundę. Utrzymuje się przez 4 sek.