Smuga

Skórki bohatera
Lena Oxton (kryptonim: „Smuga”) jest poszukiwaczką przygód i bojowniczką o wzniosłe ideały. Korzystając ze zdolności do poruszania się w czasie, walczy w słusznej sprawie wszędzie, gdzie tylko się pojawi – nawet w Nexusie. Zaginająca czasoprzestrzeń wedle własnej woli bohaterka jest szybkim i zwinnym członkiem drużyny oraz zabójczo niebezpiecznym przeciwnikiem. Nic się nie bójcie, słonka, kawaleria przybyła!

Świat potrzebuje bohaterów

Możesz otrzymać Smugę za darmo, jeśli kupisz cyfrową wersję Overwatch: Origins Edition na Windows PC w sklepie Battle.net lub nabędziesz fizyczną kopię gry na PC lub konsole. Smuga jest także dostępna do kupienia w sklepie Heroes of the Storm.

Kup Overwatch
Kup Overwatch
  • Obrażenia
  • Funkcjonalność
  • Przetrwanie
  • Złożoność
Zabójca
Zdolności bohaterskie
Bomba Pulsacyjna Rzucasz na krótki dystans bombę, która przy trafieniu przylepia się do wrogich jednostek. Bomba wybucha po upływie 1,5 sek., zadając im ogromne obrażenia oraz dotkliwe obrażenia pobliskim wrogom. Zdolność ta ładuje się stopniowo z upływem czasu, gdy zadajesz przeciwnikom obrażenia z użyciem ataków podstawowych oraz Ataku Wręcz.
Zdolności podstawowe
Mignięcie Pędzisz w wybranym kierunku. Maksymalna liczba ładunków: 3.
Atak Wręcz Zadajesz pobliskiemu przeciwnikowi dotkliwe obrażenia, automatycznie wybierając najpierw bohaterów. Kiedy ranisz przeciwnika, zyskujesz 5% ładunku Bomby Pulsacyjnej (10% jeśli celem jest wrogi bohater).
Powrót Wracasz do miejsca, w którym Smuga przebywała 3 sek. temu. Dodatkowo zdolność ta odnawia zapas amunicji i usuwa niekorzystne efekty.
Cecha bohatera
Przeładowanie Smuga może używać ataków podstawowych w czasie przemieszczania się. Po wykonaniu 10 ataków musi przeładować. Może to zrobić ręcznie, aktywując Przeładowanie.
Cecha bohatera
Przeładowanie
Smuga może używać ataków podstawowych w czasie przemieszczania się. Po wykonaniu 10 ataków musi przeładować. Może to zrobić ręcznie, aktywując Przeładowanie.
Zdolności podstawowe
Mignięcie
Pędzisz w wybranym kierunku. Maksymalna liczba ładunków: 3.
Atak Wręcz
Zadajesz pobliskiemu przeciwnikowi dotkliwe obrażenia, automatycznie wybierając najpierw bohaterów. Kiedy ranisz przeciwnika, zyskujesz 5% ładunku Bomby Pulsacyjnej (10% jeśli celem jest wrogi bohater).
Powrót
Wracasz do miejsca, w którym Smuga przebywała 3 sek. temu. Dodatkowo zdolność ta odnawia zapas amunicji i usuwa niekorzystne efekty.
Zdolności bohaterskie
Bomba Pulsacyjna
Rzucasz na krótki dystans bombę, która przy trafieniu przylepia się do wrogich jednostek. Bomba wybucha po upływie 1,5 sek., zadając im ogromne obrażenia oraz dotkliwe obrażenia pobliskim wrogom. Zdolność ta ładuje się stopniowo z upływem czasu, gdy zadajesz przeciwnikom obrażenia z użyciem ataków podstawowych oraz Ataku Wręcz.