Tyrael

Skórki bohatera
  • Obrażenia
  • Funkcjonalność
  • Przetrwanie
  • Złożoność
Wojownik
Zdolności bohaterskie
Osąd Po 0.75 sek. Tyrael szarżuje na wrogiego bohatera i zadaje mu 150 pkt. obrażeń oraz ogłusza go na 1.5 sek. Wszyscy pobliscy wrogowie zostają odrzuceni i otrzymują 75 pkt. obrażeń.
Uświęcenie Po 0.5 sek. Tyrael tworzy pole świętej energii, które zapewnia sojuszniczym bohaterom Niewrażliwość. Czas działania: 3 sek.
Zdolności podstawowe
Moc El'druina Zadaje 110 pkt. obrażeń wrogom na wskazanym obszarze i spowalnia ich o 25% na 2.5 sek. Po ponownym użyciu tej zdolności Tyrael teleportuje się do miecza i ponownie spowalnia pobliskich wrogów.
Prawość Tyrael otrzymuje osłonę, która pochłania 336 pkt. obrażeń, oraz zapewnia pobliskim sojusznikom osłonę, która pochłania 135 pkt. obrażeń przez 4 sek.
Święty Cios Zadaje w wybranym miejscu 144 pkt. obrażeń obszarowych. Sojusznicy, którzy przechodzą przez wskazany obszar, otrzymują premię 25% do szybkości ruchu na 2 sek.
Cecha bohatera
Gniew Archanioła Kiedy Tyrael ginie, zyskuje Niewrażliwość i wybucha, zadając 550 pkt. obrażeń po upływie 3.5 sek.
Cecha bohatera
Gniew Archanioła
Kiedy Tyrael ginie, zyskuje Niewrażliwość i wybucha, zadając 550 pkt. obrażeń po upływie 3.5 sek.
Zdolności podstawowe
Moc El'druina
Zadaje 110 pkt. obrażeń wrogom na wskazanym obszarze i spowalnia ich o 25% na 2.5 sek. Po ponownym użyciu tej zdolności Tyrael teleportuje się do miecza i ponownie spowalnia pobliskich wrogów.
Prawość
Tyrael otrzymuje osłonę, która pochłania 336 pkt. obrażeń, oraz zapewnia pobliskim sojusznikom osłonę, która pochłania 135 pkt. obrażeń przez 4 sek.
Święty Cios
Zadaje w wybranym miejscu 144 pkt. obrażeń obszarowych. Sojusznicy, którzy przechodzą przez wskazany obszar, otrzymują premię 25% do szybkości ruchu na 2 sek.
Zdolności bohaterskie
Osąd
Po 0.75 sek. Tyrael szarżuje na wrogiego bohatera i zadaje mu 150 pkt. obrażeń oraz ogłusza go na 1.5 sek. Wszyscy pobliscy wrogowie zostają odrzuceni i otrzymują 75 pkt. obrażeń.
Uświęcenie
Po 0.5 sek. Tyrael tworzy pole świętej energii, które zapewnia sojuszniczym bohaterom Niewrażliwość. Czas działania: 3 sek.