Zeratul

Skórki bohatera
  • Obrażenia
  • Funkcjonalność
  • Przetrwanie
  • Złożoność
Zabójca
Zdolności bohaterskie
Więzienie Otchłani Zeratul zatrzymuje w czasie wszystkich sojuszników i przeciwników znajdujących się na wskazanym obszarze na 5 sek. Zdolność nie działa na Zeratula.
Moc Cieni Wykonywanie ataków podstawowych sprawia, że Zeratul szarżuje na wrogów i zyskuje premię 20% do szybkości ataku. Czas działania: 4 sek.
Zdolności podstawowe
Rozpłatanie Zadaje pobliskim wrogom 200 pkt. obrażeń.
Kolec Spowolnienia Zeratul ciska w kierunku wroga Kolec Spowolnienia, który wbija się w pierwszego trafionego wroga i po upływie 1 sek. zadaje 228 pkt. obrażeń oraz spowalnia wroga o 40% na 3 sek.
Mignięcie Teleportuje Zeratula w wybrane miejsce. Użycie tej zdolności nie przerywa Maskowania.
Cecha bohatera
Stałe Maskowanie Gdy Zeratul nie uczestniczy w walce przez 3 sek., zyskuje Ukrycie. Otrzymanie obrażeń, wykonanie ataku, użycie zdolności lub rozpoczęcie jej przygotowywania kończy działanie Stałego Maskowania.
Cecha bohatera
Stałe Maskowanie
Gdy Zeratul nie uczestniczy w walce przez 3 sek., zyskuje Ukrycie. Otrzymanie obrażeń, wykonanie ataku, użycie zdolności lub rozpoczęcie jej przygotowywania kończy działanie Stałego Maskowania.
Zdolności podstawowe
Rozpłatanie
Zadaje pobliskim wrogom 200 pkt. obrażeń.
Kolec Spowolnienia
Zeratul ciska w kierunku wroga Kolec Spowolnienia, który wbija się w pierwszego trafionego wroga i po upływie 1 sek. zadaje 228 pkt. obrażeń oraz spowalnia wroga o 40% na 3 sek.
Mignięcie
Teleportuje Zeratula w wybrane miejsce. Użycie tej zdolności nie przerywa Maskowania.
Zdolności bohaterskie
Więzienie Otchłani
Zeratul zatrzymuje w czasie wszystkich sojuszników i przeciwników znajdujących się na wskazanym obszarze na 5 sek. Zdolność nie działa na Zeratula.
Moc Cieni
Wykonywanie ataków podstawowych sprawia, że Zeratul szarżuje na wrogów i zyskuje premię 20% do szybkości ataku. Czas działania: 4 sek.