StarCraft® II

Nie znasz StarCrafta II? Wypróbuj za darmo
Ta strona nie jest jeszcze dostępna w nowej witrynie StarCraft II, ale można ją przeglądać w wersji klasycznej.

Łączenie regionów StarCraft II – już niedługo

Łączenie regionów StarCraft II – już niedługo

Z radością ogłaszamy łączenie regionów StarCraft II: ekscytującą zmianę, która połączy niektóre społeczności gry StarCraft II z różnych regionów Battle.net w celu usprawnienia systemu dobierania przeciwników do meczów oraz komunikowania się graczy. Wraz z rozpoczęciem trzeciego sezonu połączone zostaną regiony Europy i Rosji. Ta sama zmiana scali także region Ameryki Północnej z Ameryką Łacińską, a także Korei z Tajwanem.

Proces ten przyniesie scalanym regionom wiele korzyści. Po pierwsze, połączona społeczność oznacza większą pulę graczy, co usprawni działanie naszego systemu dobierania graczy. Niezależnie od pozycji w systemie lig i rankingów, czy to na poziomie elitarnych arcymistrzów, czy też najjaśniej świecących gwiazd na brązowym niebie, więcej zalogowanych użytkowników wpłynie na szybsze i dokładniejsze wyszukiwanie przeciwników. Gracze uzyskają także dostęp do szerszego zakresu map dowolnych, co lepiej uwidoczni dzieła twórców map. Ci z was, którzy mają znajomych w połączonym regionie, będą mogli także dodawać ich do list przyjaciół na Battle.net, gdy proces scalania zostanie ukończony.

Dla ogromnej większości graczy proces ten przejdzie bezproblemowo. Zaloguj się, graj i przywitaj się z twoimi nowymi znajomymi (przy pomocy podstępnych dropów w ich linie minerałów). Więcej informacji na temat łączenia regionów można znaleźć w naszym FAQ.

Ładowanie komentarzy…

Podczas ładowania komentarzy wystąpił błąd.