StarCraft® II

Nie znasz StarCrafta II? Wypróbuj za darmo
Ta strona nie jest jeszcze dostępna w nowej witrynie StarCraft II, ale można ją przeglądać w wersji klasycznej.

Zmiany w polskiej lokalizacji StarCraft II - czas na wasze opinie!

Zmiany w polskiej lokalizacji StarCraft II - czas na wasze opinie!

StarCraft II jest grą, która nigdy nie przestaje ewoluować. W imię jednej z naszych podstawowych wartości nieustannie pracujemy nad poprawą jakości naszych gier. W ramach tego procesu i przygotowań do wydania Heart of the Swarm, naszego pierwszego dodatku do StarCraft II, postanowiliśmy przyjrzeć się jeszcze raz polskiej lokalizacji StarCraft II: Wings of Liberty.

Nie będziemy ograniczać się wyłącznie do naszych własnych poglądów i z radością przyjmiemy sugestie ze strony społeczności. Dokładnie przyjrzeliśmy się waszym opiniom, zebranym za pośrednictwem wszelkich dostępnych mediów. Złożyło się na nie wiele źródeł, w tym nasze blogi, fora, sekcja „Gra” strony społecznościowej, opinie zamieszczane na stronach fanowskich i ich forach oraz stronach wiki itp. Bierzemy pod uwagę wiele różnych pomysłów, także tych, które dotyczą nazw jednostek, zdolności, ulepszeń, budynków itp. Wprowadzone zmiany i poprawki wpłyną na różne części gry, w tym kampanię dla jednego gracza oraz tryb wieloosobowy.

Na początek wybraliśmy kilka nazw jednostek, budynków oraz ulepszeń, którym zmiany mogłyby wyjść na dobre i teraz nadszedł czas, abyście wyrazili swoje opinie. Tymczasowo dodaliśmy specjalne forum lokalizacji, gdzie możecie zamieszczać wasze opinie i sugestie na temat proponowanych nazw, które wymyśliliśmy sami lub wybraliśmy spośród tych najbardziej lubianych przez społeczność.

Zachęcamy was do odwiedzenia forum lokalizacji. Nie wahajcie się wypowiadać! Każdy głos się liczy!

Pierwsze zmiany będzie można dostrzec już w jednym z nadchodzących patchy. Prosimy jednak pamiętać, iż jest to złożony proces i możemy wprowadzać modyfikacje na przestrzeni kilku patchy.

Ładowanie komentarzy…

Podczas ładowania komentarzy wystąpił błąd.