StarCraft® II

Nie znasz StarCrafta II? Wypróbuj za darmo
Ta strona nie jest jeszcze dostępna w nowej witrynie StarCraft II, ale można ją przeglądać w wersji klasycznej.

Informacje o nowych funkcjach

Informacje o nowych funkcjach

Witajcie, grający w StarCraft II! Ostatnie kilka tygodni było niesamowitych dla społeczności zgromadzonej wokół gry. Podczas Dreamhack Open mogliśmy obejrzeć, jak Szwed Thorzain, znany również jako Spoon Terran, odnosi zwycięstwo nad Poltem w niesamowitej serii rozegranej przed szwedzką publicznością. W ten sam weekend odbyła się finałowa seria Major League Gaming Spring Arena, w której DongRaeGu zwyciężył z MarineKing po 7 grach, tym samym mszcząc się za porażkę podczas Winter Championship. Jeśli chodzi o najbliższą przyszłość - właśnie ogłoszono 4. edycję StarLeague, która już teraz wywołuje wiele emocji wśród społeczności. No i wreszcie mamy ekscytujące wiadomości z Korei, gdzie KeSPA i OnGameNet stworzą zupełnie nowe ligi StarCrafta II, dołączając do GSL oraz GSTL od GomTV i zmieniając oblicze e-sportowej sceny StarCrafta II. Jeśli dodać do tego Blizzard World Championship Series 2012, to społeczność zgromadzoną wokół gry czeka niesamowity rok 2012, prawdopodobnie najbardziej emocjonujący w historii e-sportu.

Oprócz tych wspaniałych dla społeczności wieści chcemy również ogłosić, co ekscytującego szykujemy w tym roku dla StarCrafta II. Oto lista niektórych z funkcji, jakie zamierzamy wprowadzić mniej więcej w czasie premiery Heart of the Swarm:

  • Wznawianie gry wieloosobowej z powtórki
  • Globalna gra
  • Wsparcie dla wielu języków w jednym kliencie
  • System klanów/grup
  • Nierankingowy system dobierania graczy
  • Oglądanie powtórek przez wiele osób

Omówmy bardziej szczegółowo wszystkie z nich zaczynając od wznawiania gry wieloosobowej od powtórek. Wiemy, jak ważny dla społeczności StarCrafta II jest e-sport - dla nas również. Już od pewnego czasu omawiamy sposoby na poprawienie StarCrafta II tak, aby zapewnić bezproblemowy przebieg zarówno dużych, jak i małych turniejów. Choć rozważamy wiele różnych poprawek, wysłuchaliśmy także waszych opinii i pracujemy nad sposobem kontynuowania gry podczas wydarzeń e-sportowych, nawet jeśli ta zakończy się przedwcześnie. Szukaliśmy rozwiązania tego problemu już od pewnego czasu, ale planujemy wprowadzić możliwość wznawiania gier od powtórek w momencie premiery Heart of the Swarm lub po niej.

Część z was na pewno czytała już szczegółowe informacje o Globalnej Grze w Diablo III, która pozwoli graczom tworzyć postacie w innych od ojczystego regionie i grać z ludźmi z innych części świata. Wiemy, że o coś podobnego prosili również gracze StarCraft II i ciężko pracujemy, aby udostępnić tę funkcję, razem ze wsparciem dla wielu języków, po premierze Heart of the Swarm. Wtedy też będziemy mieć dla was więcej informacji.

Uważnie przysłuchujemy się waszym pełnym pasji prośbom o wsparcie dla klanów. Możemy potwierdzić, że tworzymy system klanów/grup, który zostanie udostępniony wraz z Heart of the Swarm. Zamierzamy również udostępnić pierwszą wersję gier nierankingowych, abyście mogli dobierać się z graczami o podobnych umiejętnościach i toczyć walki bez obawy, że wynik wpłynie na pozycję w rankingu, co pozwoli przećwiczyć grę inną rasą lub eksperymentować ze ścieżkami rozwoju.

Ponadto uczestnikom MLG Spring Championship odbywających się w dniach 8-10 czerwca w Anaheim Convention Center w Anaheim w Kalifornii zaprezentujemy betę Heart of the Swarm. W najbliższych tygodniach opublikujemy również wiadomości o tym, jak uczestnictwo w nadchodzących betatestach Salonu Gier (aktualizacja 1.5) pozwoli wygrać udział w nadchodzących beta testach trybu wieloosobowego Heart of the Swarm.

Szykuje się niesamowity rok. Uwierzycie, że niedługo do walk w StarCrafta II dołączy Flash ? Na koniec chcemy jeszcze zwrócić uwagę na nowy magazyn o StarCraft II, pt. „GLHF”, tworzony przez grupę pasjonatów i graczy StarCrafta II. Pierwszy numer prezentuje się w naszej opinii bardzo profesjonalnie i zachęcamy do jego przeczytania tutaj , o ile jeszcze tego nie zrobiliście. Widzimy się online!

Zespół StarCraft II

Ładowanie komentarzy…

Podczas ładowania komentarzy wystąpił błąd.