StarCraft® II

Nie znasz StarCrafta II? Wypróbuj za darmo
Ta strona nie jest jeszcze dostępna w nowej witrynie StarCraft II, ale można ją przeglądać w wersji klasycznej.

Opcja „Ukryj obecność” już niedługo na Battle.net

Opcja „Ukryj obecność” już niedługo na Battle.net

W najbliższych miesiącach wprowadzimy w serwisie Battle.net zmianę, która da wam więcej kontroli nad sposobem manifestowania swojej obecności online w grach Blizzarda. Wkrótce gracze World of Warcraft, StarCrafta II i Diablo III będą mogli wybrać „Ukryj obecność” jako opcję swojego statusu Battle.net (poza dostępnymi już opcjami  „Dostępny”, „Niedostępny”, „Zajęty”), która przyda się w czasie, gdy będziecie mieli ochotę na samotne przemierzanie Azerothu, zdominowanie galaktyki przy idealnej ciszy radiowej albo mordowanie demonów w pustelniczym stylu. Po wybraniu nowej opcji, wszyscy wasi znajomi z poziomu Rzeczywistego ID, znajomi z poziomu BattleTagu oraz znajomi z poziomu postaci będą widzieć wasz status jako „Offline” na swoich listach znajomych, gdy tylko będziecie zalogowani do gry.

Opcja statusu „Ukryj obecność” zostanie dodana osobno do World of Warcraft, StarCrafta II i Diablo III przy okazji wprowadzania aktualizacji do tych gier. Więcej informacji o dostępności tej funkcji podamy w najbliższych miesiącach. W przypadku Diablo III spodziewamy się dodać opcję w aktualizacji następnej po 1.0.5. W przypadku World of Warcraft i StarCrafta II planujemy dodać tę opcję w jakiś czas po premierze nowego dodatku do każdej z tych gier.

Dziękujemy za wasze nieustające opinie i sugestie. Więcej informacji o dostępności tej nowej funkcji podamy w najbliższych miesiącach.

Ładowanie komentarzy…

Podczas ładowania komentarzy wystąpił błąd.